Çayyolu Viessmann Servisi

Çayyolu Viessmann Servisi ısıtma ve soğutma sistemleri devi Viessmann markasının Ankara Çayyolu bölgesindeki çalışkan ve seçkin bir koludur.Isıtma sistemleri, endüstriyel hizmetler ve soğutma sistemleri ile özel teknolojiler üretim ve çok yönlü alanlarda kullanılabilen ürünleri ile iklimlendirme çözümleri sunan Viessmann, aynı zamanda teknik destek ve servis desteğiyle de müşterilerinin memnuniyetine önem veriyor.

Çayyolu Viesmann servisi olarak Viessmann ürünlerinin bakım işlemlerinde ve onarım işlemlerinde çözümler sunan firmamız bir telefon kadar müşterilerine yakındır. Kombileri ile müşterilerin tercihi olan Viessmann, ürün servisinde sağladığı özel hizmetlerle kaliteli çözümler hazırlıyor. Ürün servisinde aşamalar olarak:

 1- Arıza bildirimi ve bakım bildirimi alımı

 2- Yerinde ya da servis merkezinde çözüm aşaması

 3- İşlem sonlandırma ve teslimat aşaması yapılmaktadır.

Bu aşamalarla Çayyolu Viessmann Kombi Servisi olarak tamir & bakım desteği sağlayan merkezimiz müdahalelerinin her aşamasında ayrı hassasiyet ve ayrı bir özen gösteriyor. Uygulama işlemlerini kullandığı teknolojik ekipmanlarla kaliteli şekilde sağlayan Çayyolu Viessmann Servisi  aynı zamanda uzman ve tecrübeli çalışanları ile işlemleri hassasiyetle yürütüyor.

Yerinde hizmet ya da kişiye özel servis hizmeti desteğiyle çok yönlü kombi ve klima bakımı hizmeti veren firmamız en doğru yöntem ile en kalıcı işlerini uyguluyor. Böylece kombilerin performansı yüksek tasarruf sağlayarak çalışarak size hem kazanç sağlıyor hem de yüksek oranda verim almanıza neden oluyor.

Çayyolu Viessmann Servisi, kombi klima ve şofben üretimi & satışı  ile dünya üzerinde ilk sıralarda yer alan kaliteli Alman markası Viessmann ürünlerinin Çayyolu ve civar semtlerinde servis işini üstlenen bir hizmet merkezidir..

Bakım , tamir , kontrol , yedek parça ve diğer işleriniz için servis alabileceğiniz numaramız 448 00 00 dır. Gaz ile çalışan cihazların mutlak tehlike arz ettiğini unutmayarak gerekli zamanlarda servis müdahalesine ihtiyaç olduğunu asla aklımızdan çıkartmamamız gerekir. Kombi ve Şofben kullanımlarında en önemli husus proje çizdirerek montaj yaptırmak ve EGO dan onay almaktır.

Ardından servis elemanları gelerek son kontrollerini yapmalı ve ürünü çalıştırıp , garanti belgenizi onaylayarak teslim etmelidir. Çayyolu Viessmann Servisi klima montaj işlerinizin en etkili çozüm ortağıdır. Gaz dolumu işlemlerinizi de başarı ile gerçekleştiren Viessmann servis merkezimiz yılın 365 günü çalışma potansiyeline sahiptir.

Çayyolu Viessmann Servisi uzman kadromuz saat fark etmeksizin sizlere yerinde, hızlı ve ekonomik hizmet sunan şehrin en köklü firmasıdır. Viessmann, kombi, şofben, kazan ve klima gibi cihazlar ile ülkemizde sık tercih edilen markaların başında gelmektedir. Ankara Çayyolu sakinleri ise Viessmann marka cihazlarında yaşadıkları sorunlarda ekibimizden garantili teknik destek alabilmektedir. Kombi, klima, şofben ve kazanlarınızda yaşayacağınız en ufak bir problemde dahi bizleri arayabilirsiniz. Cihazlarınıza yerinde bakım yapmakla beraber donanımlı atölyemizde de bakımları yapılabilmektedir.

TSE standartlarında hizmet veren firmamız kurumsal hizmet anlayışı ile işlemlerini yürütmektedir. Çayyolu sakinleri herhangi bir şekilde mağdur olmaması için günün 24 saati nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmaktayız.

Viessmann marka orijinal yedek parça da temin etmekte ve montajını gerçekleştirmekteyiz. Doğru bir müdahale ile kesin sonuç almak mümkündür. Alanında uzman ve konusunda eğitim almış sertifikalı teknisyenlerimiz cihazınızdaki problem ne ise hızlı bir şekilde tespit edip doğru yöntem ile onarımını gerçekleştirmektedir. Ayrıca müdahale sonrasında Çayyolu Viessmann Servisi olarak bir senelik servis garantisi de vermekteyiz.

Viessmann markasının en sık tercih edilen cihazlarından bir tanesi klimalardır. Klimalar pek çok türde insanlara sunulmaktadır. Mesela paket tipi dediğimiz klimalar kendi içerisinde ikiye ayrılmaktadır. Bunlardan birincisi düşey-yatay paket tipi klimalardır.

Bu modeller split dediğimiz klimaların daha büyük kapasiteli olanları olarak düşünülebilir. Havayı direkt olarak iklimlendirme üzerine üfleyebilirler. Ayrıca kısa kanallar kullanarak etrafa homojen hava dağılımı yapmaktadırlar. Çayyolu Viessmann Servisi olarak klima konusunda danışmanlık isteyen müşterilerimize de bu anlamda yardımcı olmaktayız.

Bir diğer paket tipi klima çeşidi ise çatı tipi paket klimalardır. Bu tip klimalar daha çok sinema, tiyatro, toplantı salonu, restoran, alışveriş merkezi gibi kalabalık ortamlar için tercih edilirler. Sistemin yanındaki tüm ekipmanlarla birlikte iklimlendirilecek ortamın çatısına yerleştirilir. Gidiş ve dönüş hava kanalları sayesinde ortamı konforlu bir şekilde havalandırırlar.  Çayyolu Viessmann Servisi olarak klima montaj işlemlerinde alan neresi olursa olsun öncelikle bir keşif düzenliyor akabinde bilinçli hamleler ile klimanızın montajını gerçekleştiriyoruz.

Kombiler konusunda da sık şikâyetlerle karşılaşabiliyoruz. Bunlardan bir tanesi kombi gövde ısınmasıdır. Kombinizin dış gövdesi çok ısınıyor ise kombinin pompasında bir arıza söz konusu olabilir. Pompanın tamir edilmesi ve eğer gerekiyorsa yenisi ile değiştirilmesi gerekir.

Kombinin dış cephesinin ısınma sebeplerinden bir tanesi de ana eşanjörün arızalanmasıdır. Üç yollu vanada bir arıza ortaya çıkmış olabilir ve gerekli kontrollerinin yapılması gerekir. Çayyolu Viessmann Servisi olarak kombinizin yıllık bakımlarında ya da arıza onarım işlemlerinde yanınızda oluyor ve cihazınızdan tam performans yararlanmanızı sağlıyoruz.