Çayyolu Vaillant Servisi

Çayyolu Vaillant Servisi, kombi ve şofben kullanımı her geçen gün hızla artmaktadır. Günümüzde neredeyse kombi ya da şofben kullanmayan ev ya da işletme kalmamıştır. Ancak bununla beraber elbette servis ihtiyacı da ortaya çıkmıştır. Ancak yine günümüzde hızlı servisin önemi bir kez daha ön plana çıkmıştır.

Kalabalıklaşan şehrimizde zaman kaybetmeden kullanıcılara en hızlı şekilde yetişmek şart olmuştur. Bu şekilde yapılacak hızlı hizmet servisin de kalitesinin aynasıdır. Yıllardır gezici servis araçlarımız ile hareket ettiğimizden Çayyolu sakinlerine kombi ve şofben bakımlarında hiçbir şekilde bekletme yapmıyor ve kapsamlı bakım için bulundukları yere anında gidiyoruz.

Sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşıladığımız kombi ve şofbenler günün 24 saati sıcak su sağlarken günlük işlerimizi de tamamlamamız açısından oldukça kullanışlı oluyorlar. Vaillant markası ise hem kombi hem de şofbenlerde sık bir şekilde tercih edilen bir marka olmaktadır.

Farklı kapasitede modelleri ile her ev ve işletmenin ihtiyacını karşılayabilecek şekilde tasarlanmışlardır. Firma olarak Vaillant marka kombi ve şofbenlerde uzmanlaşmış sertifikalı teknik ekibimiz ile Çayyolu sakinleri için hem yıllık bakım, hem onarım hem de parça değişim işlemlerini Çayyolu Vaillant Servisi kalite ve güvencesi ile sağlamaktayız.

Vaillant marka şofbenlerde karşılaşacağınız sorunlarda bizlere mutlaka danışınız. Bilinçsiz müdahaleden uzak durmanız cihazınız açısından son derece önemlidir. Şofbeninizde karşınıza arıza kodu olarak çıkacak problemlerden bir tanesi fan arızasıdır. Hermetik şofbeninizin atık gaz yolunda bir problem çıkmış ise böyle bir arıza kodu alabilirsiniz. Fan yanında ana kartın bakımı da ekiplerimiz tarafından yapılacaktır.

Şofbeninizde karşınıza çıkabilecek arıza çeşitlerinden bir tanesi de eşanjörde yüksek sıcaklık problemidir. Eşanjörde sıcaklık limiti aşılmış ise sistem bloke edilir ve şofbeniniz çalışmayı durdurur. Bu sorunun arkasında filtrelerde tıkanma olabilir.

Ancak cihazınızın elektronik parçalarında da sorun olabileceğinden kapsamlı bakım sağlanmalıdır. Böyle bir arıza kodu önünüze düşmüş ise cihazınızı önce bir kapatıp açın yani resetleyin. Ancak resetleme işlemine rağmen cihazınız kendisine gelmez ise Çayyolu Vaillant Servisi çağrı merkezimizi arayarak mutlaka destek talep edin.

Şofbeninizde karşılaşabileceğiniz bir diğer arıza durumu cihazın en önemli parçalarından bir tanesi olan gaz valfi sorunudur. Gaz valfi bakımı uzmanlık isteyen bir durum olduğundan sizin yapabileceğiniz bir şey yoktur. Çayyolu Vaillant Servisi teknisyenimiz gaz valfi bakımını yerinde yapacak ve gereken yöntem ile onarımını gerçekleştirecektir. Şofbeninizde gerekiyor ise parça değişimi de yine ekibimiz tarafından yapılacaktır. Bizleri günün 24 saati irtibat numaramızdan arayabilir dilerseniz web sitemizden de arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Çayyolu Vaillant Servisi olarak bizler ile irtibata geçtiğinizde ekibimizde bulunan tüm personelimiz sizlere en hızlı şekilde destek verebilmek için yardımcı olacaktır. Servisimiz sürekli gelişmekte olan teknolojisi ile yeni ürünler üreten markayı temsil ederken her detayı takip etmektedir. 

Kombi klima ve şofben üretimi ile sektörde önemli rol oynayan ve kaliteli ürünleri ile adından her daim söz ettirenVaillant Ar-Ge çalışmalarındaki üstün başarıları ile de bir çok buluşa imza atmış , hayatımızı kolaylaştırmıştır. Çayyolu Vaillant Servisi bölge sınırları içinde değil tüm Ankara halkına hizmet eden elit bir kuruluştur.

 Servisimizden alacağınız hizmetler ;

Çayyolu Vaillant Servisi ile görüşmek istediğinizde 448 00 00 numaralı hattımızı aradığınızda bakım veya arıza kaydı bırakmak istediğinizi belirtirseniz ihtiyacınıza göre personel yönlendirmesi yapılır.. Arıza için aradığınızda oluşmuş olan probleme dair sizden bilgiler alınır. Öncelikle arızanın size zarar verecek boyuta gelmemesi için sizleri güvence altına almak için müdahalede bulunuruz. Sonrasında servis kaydınız oluşturulur ve ekibimiz yönlendirilir.

Çayyolu Vaillant Servisi ni bakım için aradığınızda yerinde bakım hizmeti sağlayan ekibimiz ürünlerinizin filtre, temizlik, çalışma verimliliği ve herhangi bir arızası olup olmadığını kontrol eder ve sonrasında gerekli bakımlarını yapar.

Ustalarımız herhangi bir arıza oluşumunu fark ederlerse sizlere konu ile ilgili detayı aktardıktan ve tarafınızdan onay aldıktan sonra aızaya sebep olan sorun hemen halledilebilecek şekilde ise onarımı gerçekleştirir ya da parça siparişi vermesi gerekiyorsa bunu sağlar. Sizlerin Vaillant ürünlerinizi kullanırken sıkıntı yaşamamanız ve rahat bir şekilde ürün kullanabilmenizi sağlayabilmek için her zaman bizleri arayabilirsiniz.

Çayyolu Vaillant Servisi çalışmaları dahilinde bulunan bakım montaj ve tamir işlerini en ufak bir eksikliğe yer vermeden yapmaktadır. Kombi bakımları kış öncesinde yapılmalıdır. Aynı şekilde klima temizliklerinizi ve kontrollerinizi de Çayyolu Vaillant Servisi ustalarına ilkbahar aylarında, yaza girmeden yaptırmalısınız.

 Vaillant her ne kadar sağlamlığını ve kalitesini ispat etmiş olsa da her ürünün belli dönemlerde bakıma girmesi şarttır. Arlıksız çalışmalardan doğan deformasyonlar iyi bir kontrol neticesinde giderilir. Vaillant , adına yakışır bir servis organizasyonu ile başta Çayyolu bölgesi olmak üzere tüm Ankara sınırları içinde elit personelleri ile kusursuz bakım ve tamir işleri gerçekleştirmektedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!