Çayyolu Samsung Klima Servisi

Çayyolu Samsung Servisi Samsung marka buzdolabı, ankastre, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, elektrikli süpürge ve klima gibi daha birçok ürünle ilgili profesyonel montaj, bakım ve onarım ihtiyaçlarınız için kurulmutur.

Kaliteli çalışmalar yapan , disiplinli ve özverili çalışmaları ile adından söz ettirmeyi başaran , sıcak ilişkiler kurmayı başararak Çayyolu sakinlerinin gönlünü fetheden, kurumsal çalışma çizgisinden asla ayrılmayan, memnuniyet odaklı servis anlayışına sahip , elit bir firmadır.

 Çayyolu Samsung Klima servisi ile arıza giderilmesi onarım bakım müdahaleleri gibi işlerinizi halletmek için irtibata geçebilirsiniz. Servisimiz, sıfır orijinal yedek parça deposu ve donanımlı çalışanları ile montaj dışında her türlü Samsung ürün probleminizi hızlı çözmeyi ilke edinmiştir.

Çayyolu Samsung Klima Servisi bünyesinden alacağınız randevu ile ekibimiz adresinize gelerek bakım ve onarım işlemlerinizi pratik, hızlı ve sağlık koşullarını dikkate alarak gerçekleştirir. Türkiye’de en çok tercih edilen markalardan olan Güney Kore devi Samsung teknolojisini yakından takip eden sertifikalı elemanlarımızla çözmediğimiz bir problem kalmaz. Her türlü arıza kaydınız hızlı bir şekilde yanıt bulur.

Büyük markaların ürünlerinin montajının kullanma kılavuzuna göre yapılması, ürünün kılavuza uygun kullanılması çok önem arz eder. Servis çalışanlarımız gerekli güvenlik ve kullanım şartlarıyla ilgili donanımlı olduklarından tüketiciyi doğru bilgilendirirler.

Kış aylarında kullanılmayan klimalarda rastlanan sorunların, kompresör gazı bitmesinden kaynaklı olabileceği gibi konularda müşteri doğru bilgilendirildiğinde orijinal gaz kullanmanın önemini anlayacaktır. Bu noktada bir servis için en önemli şeyin eğitimli personel olduğu ortaya çıkar. Bizler yani Çayyolu Samsung Klima Servisi teknik altyapımıza ve personelimize güvendiğimiz için 1 yıl garantili işçilik sunuyoruz.

 Çayyolu Samsung Klima Servisi her ne sebeple olursa olsun, taşınma ve diğer meseleler için söktürmek zorunda olduğunuz klima modüllerinizi ürününüze hiç bir zarar vermeden , borusunu kırmadan, gazını kaçırmadan demonte eder ve arzu ederseniz yeni yerine naklederek montajını da yapar. 

Çayyolu Samsung Klima Servisi asla kara düzen çalışmaz. Son teknolojiye sahip tamir ve bakım malzemeleri ile her işini kat-i suretle mukemmel seviyede tamamlar ve menuniyetinizi kazanır. Samsun klima ile ilgili her türlü meseleyi servis merkezimiz aracılığı ile çözmek için lütfen 448 00 00 numaralı hattımızı arayınız.