Çayyolu Regal Servisi

Bakım yaparken en önemli mesele, Çayyolu Regal Servisi gibi profesyonel ekiplerin tercih edilmesidir. İşinin ehli ekiplerin tercih edilmesi ile birlikte, yapılacak iş, çok daha sağlam olacaktır.

 Beyaz eşya tamiri ve bakımında söz sahibi olan ve en etkili çalışmalarla, aradığınız Çayyolu regal servisi hizmetini sunan elemanlarımız, yeni nesil , az enerji harcayan A++ ürünlerin kullanımını tavsiye etmektedir.

Beyaz eşya bakımı, sertifika isteyen servis hizmetleri içerisindedir. Çayyolu Regal Servisi olarak firmamız, sertifika sahibi olmayan elemanları, çalışma ekibine dahil etmemektedir. Firmamız, garantili servis hizmeti vererek, güven oluşturmuştur. Konusunda uzman olan elemanlarımız, çabuk ve etkili hizmetiyle, günlük hayatınızın aksamasını engellemektedir.

Eleman kategorisinde tecrübeli eleman tercihiyle, oldukça başarılı sonuçlar elde edilmiştir. Klimabakımında, filtre parçasının temizlenmesi, toz ve polen kategorisinde yapılan özel temizlikler, klimanın rahat çalışmasını sağlar. Ayrıca, havadaki tozun, fanı sıkıştırması da, yine özel çalışmalarla, giderilmektedir. Bakım ve onarım hizmetinde, periyodik çözümler, cihazınızın rahat bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır.

Beyaz eşya tamiratlarımızı da istekleriniz ve arzularınız doğrultusunda , önce şikayetinizi dinleyerek yapmaktayız. Çayyolu Regal Servisi , işlemlerine önce müşterilerini dinleyerek başlar. Bu da kolay yoldan ve hızlıca arızayı tespit ederek anında müdahalede bulunmamızı sağlar.

Çayyolu Regal Servisi ile çalışan binlerce Çayyolu sakini yanılıyor olamaz.Samimi ilişkiler kurarak müşterilerinin beyaz eşya ve klimaile ilgili sorunlarına etkin ve sonuç alınacak şekilde çözüm üreten servisimiz televizyon arızalarınız için de yerinde ve memnun kalacağınız sonuçlarla çalışma sağlamaktadır. Çamaşır makinası buzdolabı klima bulaşık makinası  ve kurutma makinası yedek parça ve tamirat işleriniz için başka servislerden fiyat almadan önce mutlaka bizi arayınız. 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!