Çayyolu Protherm Servisi

Çayyolu Protherm Servisi, kombi, şofben ve kazanlar sıcak su ve ısı ihtiyacını günümüzde en rahat bir şekilde karşıladığımız cihazlardır. Bu tip cihazların bakımı ise profesyonellik ister. Siz her ne kadar son teknoloji, donanımlı bir cihaz alsanız dahi yıllık bakımları yapılmadığı sürece cihazınızdan verim almanız mümkün olmayacaktır.

Çünkü hiç beklemediğiniz anda ortaya çıkabilecek bir arıza ile oldukça güç durumda kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına Çayyolu sakinleri için firmamız günün 24 saati aralıksız bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı yaptığımız çalışmalar TSE standartlarındadır. Sadece tek bir telefonla gece gündüz demeden müşterilerimizin bulunduğu adrese gidiyor ve cihazlarına gereken müdahalede bulunuyoruz.

Sıcak su ya da ısı alamıyorsanız cihazlarınızın yıllık bakım zamanı geçmiş demektir. Zaman içerisinde eskiyen parçalar, kirlenen kalorifer dönüş hattı cihazlarınızdan verim almanızı güçleştiren unsurlardır. Yılda iki defa yapılacak bakımlar ile bu tip olumsuz durumlara karşı önlem almanız mümkündür.

Alanında uzman teknisyenlerimiz dilediğiniz gün ve saatte adresinize gelerek gerekli bakımları, gerekirse parça değişimini garantili bir şekilde yapmaktadır.

Kurumsal hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız sizler için günün her saati hazır olarak beklemektedir. Protherm marka hangi modelde cihazınız olursa olsun uzmanına danışmak için doğru numara Çayyolu Protherm Servisi hattı olacaktır.

Şofbenlerde ateşleme grubu ile ilgili bir takım arızalarla karşılaşmak olasıdır. Mesela ateşleme grubu brülörü yakmıyor arızası karşınıza çıkabilir.

Böyle bir durumda arızanın kaynağı gaz valfi olabilir. Gaz valfi onarımı ya da değişimi gerekiyorsa bunu Protherm marka cihazlarınız konusunda uzman Çayyolu Protherm Servisi teknisyenimiz sizler için yapacaktır.

Şofbende ortaya çıkabilecek bir başka ateşleme sorunu da ateşleme olmayıp fanın kısa süre çalışıp durmasıdır. Eğer cihazınızda böyle bir sorun yaşıyorsanız baca sistemi ile ilgili bir problem var demektir. Şofbeninizin fan, elektronik kart, prosestat gibi önemli parçalarında bir arıza meydana gelmiş olabilir.

Eğer baca eğimi yetersiz ise yine bu sorun görülebilir. Dışarıdan gelebilecek pisliklerle baca tıkanmış da olabilir. Ancak net bir tespit için Çayyolu Protherm Servisi personelimizin cihazı yerinde görerek gerekli testleri yapması ve arıza tespiti ile doğru yöntemle onarımını gerçekleştirmesi gerekecektir.

Protherm marka kombi, şofben ve kazanınız için mutlaka bu cihazlara hâkim bir ekipten destek almalısınız. Çayyolu Protherm Servisi operasyon merkezimizi arayarak günün her saatinde aklınıza takılan soruları sorabilir, teknik anlamda her tür desteği alabilirsiniz.

Donanımlı atölyemizde her tür orijinal yedek parça olduğundan sizlere anında montaj imkânı da sunmaktayız.

Çayyolu Protherm Servisi yaşantımızın vazgeçilmez ürünleri olan kombi cihazlarımızın tamiri için bölgeye hizmet sağlamak adına kurulmuş seçkin tamir merkezidir. Günlük yaşantımızda kullandığımız cihazlar, zamanla bozulabilir.

Bu nedenle, gerekli durumlarda kullandığımız cihazların bakımı yapılmalıdır. Bakımı yapılan cihazlar, daha iyi çalışacaktır. Kışın bozulan bir kombi, sıkıntıya sebep olur.

Çok soğuk kış günlerinde, kombi ürünü çalışmayan mekânların, ciddi sorunlar yaşadığını gözlemlemekte , stresi de  beraberinde yaşadığını görmekteyiz. Çayyolu Protherm Servisi dara düştüğünüz anlarda hızır gibi yetişerek sorunlarınıza nokta koymaktadır.

Bakım ve onarım konusunda tecrübeli olan Çayyolu protherm servisi firmamız, kombi bakımını kışa girmeden yapılmasını tavsiye etmektedir. Kombi bakımında güncel servis yöntemlerini kullanan firmamız, zamandan kazandıran çalışma yöntemlerini tercih etmektedir. 

Kombi bakım ve onarım çalışmalarında, yıllık periyodik çalışma yöntemlerinde, güncel çalışma yöntemleri, öncelikle tercih edilmektedir.

Kombi bakımında, kombinin ısıtma özellikleri, baca ve petek kapasitesi ölçülmektedir. Kombiyi kullanan ev sahibinin onayı ile orjinal özelliklere sahip yedek parça değişimi ve bakım işlemleri  Çayyolu Protherm Servisi tarafından yapılmaktadır. Yerinde bakım ve onarım hizmeti veren firmamız,kombi bakım işlemlerinde, malzemelerin orjinal olmasına özen göstermektedir.

Kombi markasına göre parça takviyesi, kombinin çalışmasını olumlu etkileyecektir. Filtre temizliği, ve toz temizliği, kombi bakımında gerçekleştirilen hizmetlerdir. Kombilerde meydana gelen gaz kaçakları ve arızalar, en kısa zamanda haber edilmelidir.

Çayyolu Protherm Servisi garanti başlangıcını yaptırabilmeniz için proje çizdirmenizi önermektedir. Projesi olmayan kombi kullanımı beraberinde ciddi sorunları da getirmektedir. En basitinden gazınızın kapanmasına neden olan bu durum farklı neticelenebilecek problemler de doğurur.

Aynı şekilde kombi ve tesisat montajınızı da alanında yetişmiş , ustalığından emin olduğunuz bilindik tesisatcılara yaptırınız.  Çayyolu Protherm Servisi kullanım kılavuzlarınızda yazan maddeleri dikkatlice okumanızı ve işletme talimatlarına harfiyen uymanızı tavsiye etmektedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!