Çayyolu Profilo Servisi

Çayyolu Profilo Servisi

Çayyolu Profilo Servisi yoğun kullanıma sahip beyaz eşya, klima ve televizyon ürünlerinizin onarımı ve bakımı için oluşturduğu ekipleri ile servis müdahalelerine ihtiyacınız olduğu durumlarda anında yanınızda olarak sizleri sevindirmektedir. Yaz aylarında veya kış aylarında, rahat etmek için, klimadan iyisi yoktur.

Bu cihazlar, büyük bir ilgi ile karşılanmış ve geniş bir halk kitlesi tarafından benimsenmiştir. Klimalar, yaz aylarında, dışarıdaki şiddetli sıcaklara rağmen, ev içerisinde serin bir hava oluşturmaktadır. Çayyolu Profilo Servisi eliyle işlemi gerçekleştirilen bakımlı klimalar, her zaman için görevini iyi yapar. 

Çamaşır makinesi buzdolabı ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyaürünü sınıfına giren dayanıklı tüketim mallarınızı da uzman ellerde tamir ettirmek isterseniz448 00 00 numaralı telefonumuzu hemen arayabilirsiniz.

 Klimanın kurulacağı yer, klima motorunun kurulacağı yer, gibi birçok önemli işlem, servis hizmeti ile gerçekleşmektedir. Klima seçiminde, evinizi serinletecek seçenekleri tercih etmelisiniz. Evinizi serinletecek seçenekler, oda büyüklüğüne göre tahsis edilen doğru modeli seçenektir. 

Klima gazı, klimanın en önemli unsurudur. Klimanın kompresör bölümünün arızalanmaması için, gaz tam bitmeden doldurulması gerekir. Bu konuda Çayyolu profilo servisielemanlarımız, aradığınız çözümdür.

Klimaların genel periyodik bakım işlemlerinde, temizlik oldukça önemli bir unsurdur. Filtre temizliği, toz temizliği ve polen temizliği, klimabakımında oldukça önemlidir.  Çayyolu Profilo Servisi tarafından yapılması gerekli olan işlemler, cihaz sahibinin onayı ile yapılmaktadır.  İzniniz olmadan asla işlem başlatılmaz , parça değiştirilmez.

Çayyolu Profilo servisi plazma led tüplü ve lcd televizyon modelleriniz için tamiirat işlemi yapmaktadır. Genellikle ürünün kullanıldığı yerde ve yerinde yapılan müdahaleller , ustamız yarafından gerek görüldüğü taktirde atölyemizde devam ettirilebilir. Onayınız neticesinde firmaya getirilen televizyon başarılı bir şekilde onarımı yapıldıktan sonra tekrar size teslim edilip kurulur ve çalışması devam ettirilir.

 Çayyolu Profilo Servisi uydu anteni montajı , kanal ayarı gibi konularda da yardımlarını esirgememektedir. Beyaz eşya başta olmak üzere tüm elektronik cihazlarınızın güvenilir işlem merkezi olan firmamız uzun yıllardır sizlere güler yüzlü hizmet sunmaktadır. 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!