Çayyolu Mitsubishi Klima Servisi

Çayyolu Mitsubishi Klima Servisi klima işlerinizi çözmek ve yaz aylarınızı ilkbahar tadında geçirmenizi sağlamak için tam kadro çalışmaktadır. Yaz aylarında yaşam alanlarında en çok ihtiyaç duyulan cihaz olan klimalarda ufak bir problem yaşansa, sıcak günlerin kâbusa dönüşmesi kaçınılmaz oluyor.

Bu durumları yaşamamak için, yazın başında klima bakımının yapılması şarttır. Çayyolu Mitsubishi Klima Servisi özel temizlik maddeleri ile ve ustalıkla bakım işleminizi yapmakta , sadece yazın değil , kısın da ısınmak için kullandığınız klimanızı kullanımınız için hazırlamaktadır.

Klima Bakımının Önemi

Genellikle bahar ve yazın başında Çayyolu Mitsubishi Klima Servisi ne yaptırılan klima bakımı, bütün bir yazı serin geçirmek için yeterli olacaktır. Bu bakım esnasında, klimanın iç aksamında bazı parçaların temizlenmesi büyük önem taşır.

Çünkü cihaz çalıştıkça, havadaki tozu çeker. Bu toz bir süre sonra cihazın hava filtreleri başta olmak üzere, birçok parçasının tıkanmasına neden olur. Klimaların bazen yeterince soğutmamasının sebebi budur.

Bu temizlik, mutlaka uzman birisi tarafından yapılmalıdır. Çünkü cihazın açılması, parçaların sökülüp temizlenmesi sırasında bilinçsizce yapılan bir işlem, cihazın bozulmasına neden olur. Üfleme işlemi yapan fanlarınızın dikkatlice temizlenmesi ve mikroptan arındırılması şarttır.

Dış ünitenizin kimyasal müdahalelerle olumsuz etkenlerden arındırılmasından sonra mutlaka gaz kontrolünün de yapılması gereklidir. Çayyolu Mitsubishi Klima Servisi manometre kullanıp ölçüm yaparak gazınızı kontrol eder ve eğer eksikse yeterli seviyeye kadar ilavesini yapar.

Klima Bakım Hizmetleri

Klimaların temizlenmesi, bakım, onarım ve montajında sizlere yardımcı olan Çayyolu Mitsubishi Klima servisi, uzman ekibi ile cihazınızın ihtiyacı olan her işlemi gerçekleştirmektedir. Ekibimizde, sertifikalı ve işinin ehli teknisyenler görev yapmaktadır. Gerektiğinde kullanılacak olan yedek parçalar, bizzat Mitsubishi tarafından üretilen garantili parçalardır.

Çayyolu Mitsubishi klima servisi evlerinizde ve iş yerlerinizde kullandığınız split klimalar başta olmak üzere salon tipi ve merkezi sistem VRF ve diğer klima modelleriniz için her türlü müdahaleyi eksiksiz yerine getirecek deneyimli personelleri ile hizmet vermektedir. Tamir konusunda danışabileceğiniz ustalarımız , montaj & demontaj işlemlerinizi de harika sonuçlar alacak biçimde neticelendirmektedir. Çayyolu Mitsubishi Klima Servisi 9 binlik ev tipi klima modellerinden 48 binlik salon tipi klimalara kadar ve santral sistemli ürünlere kadar çok geniş bir ürün seçenepine sahiptir.

Keşif ve diğer işleriniz için de Çayyolu bölgesine servis hizmeti sunan ustalarımız vasıtası ile sizlere yardmcı olmaktayız. Ankara merkezli çalışan firmamız tüm ilçelerde aktif olarak faaliyet göstermektedir.