Çayyolu Lambert Servisi

Çayyolu Lambert servisi kombileriniz için en hesaplı ve en kaliteli hizmeti sağlamaktadır. Lambert marka kombiler için özel eğitim ve sertifika alan profesyonel Çayyolu Lambert servisi olarak haftanın her günü ve her saati kesintisiz bir şekilde sizleri mağdur etmeden hizmet vermekteyiz.

Kombileriniz ile ilgili oluşabilecek her türlü probleme en hızlı çözümü üreten Çayyolu Lambert servisi ile mail yolu ya da çağrı merkezi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kombilerin en sık yaşadığı problemlerden biri olan petekler ve musluktan akan suyun senkronize olamamasıdır. Musluktan fazla sıcak suyun akması peteklerinizdeki üç yollu denilen parçanın arızalanması ya da tıkanması sonucu oluşur. Üç yollu parçanın arızalanması ya da tıkanması aynı zamanda peteklerinizin de ısınmamasına sebep olmaktadır. Çayyolu Lambert servisi ile iletişime geçerek üç yollu parçanın değişimini ya da temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Kombi ile petekler arasındaki tesisatın doğru ve düzgün yapılması kombinizin kullanımı açısından oldukça önemlidir. Doğru yapılmış tesisat hem fazla gaz kullanımını hem de enerji kaybını önlemektedir. Sizler için 7-24 hizmet sağlayan Çayyolu Lambert servisi ekibi ile petekleriniz ve kombiniz arasında en doğru tesisatın kurulmasını sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda peteklerin önünün kapatılması da ısı kaybına yol açmaktadır. Kombinizden tam verim almak için peteklerinizin tesisatının doğru bir şekilde kurulduğundan ve önünün kapalı olmamasına özen gösterilmelidir. Petek tesisatının en doğru kurulumunu sıcak su üstten girecek ve karşı alt çaprazdan çıkacak şekilde Çayyolu Lambert servisi ekibine yaptırabilirsiniz.

Kombilerin su değişimi ve temizliği rutin olarak 2 yılda bir yapılmalıdır. Su değişiminin 2 yıldan daha sık yapılması; sistemin paslanma süresini hızlandırmaktadır. Ancak Çayyolu Lambert servisi ile sistemin temizliğini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Eşanjörlerin kimyasallar ile temizliği, filtrelerin temizliği ve kabloların temizliği Lambert marka kombinizin kullanım süresi açısından oldukça önemli faktörlerdendir. Eşanjörlerin profesyonel ekibimiz tarafından kimyasallar ile temizlenmesi az yakarak çok daha fazla ısınmanızı sağlayacaktır.

Cihazınızın yanması esnasında alevin turuncu ya da sarı renkte olması gazı yakamadığı anlamına gelmekedir. Bu durumda kombinin çalışması hemen durdurulmalıdır. Çayyolu Lambert servisi ile iletişime geçerek profesyonel bir şekilde yardım alabilir ve kombinizin yanma problemini ortadan kaldırabilirsiniz.

Ancak bu gibi durumlarda kombiye çok fazla kez reset atılmamalıdır. Ana kartın sağlam kalması için profesyonel Çayyolu Lambert servisi başvurmak en doğru karar olacaktır.

Lambert marka kombinizin dış gövdesinin normalden fazla ısınmış olması artık bakıma ihtiyaç duyduğu anlamına gelmektedir. Dış gövdedeki fazla ısınma; yanma odasının dolduğunu göstermektedir. Bu gibi durumlarda hemen profesyonel Çayyolu Lambert servisi ekibinden yardım alınmalı ve yanma odasının temizlenmesi gerekmektedir.

Sizler için 7-24 hizmet sağlayan Çayyolu Lambert servisi ile iletişime geçerek kombinizin yanma odasını temizletebilir ve kullanmaya devam edebilirsiniz. Özel olarak Lambert kombi eğitimi almış olan profesyonel ekip ile güvenli bir şekilde kombinizin ihtiyaç duyduğu bakımı yaptırabilirsiniz.

Yorum yapın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!