Çayyolu Kombi Servisi

Çayyolu Kombi Servisi, kombi konusunda uzman personeli ile yıllardır sürdürdüğü hizmetlerine dur durak bilmeden devam etmektedir. Çayyolu sakinlerinin kombi markası ne olursa olsun gece gündüz demeden yardımına koşmaktadır.

Kombiler konusunda sizlere ister genel bakım ister onarım isterseniz yedek parça konusunda yardımcı olmaktayız. Dünden bugüne gelişen teknolojiyi de arkasına alan firmamız rahat ulaşılabilirliği ile de fark yaratmaktadır.

Cihazlarınızın bakımında kullandığımız araçlarımız son teknoloji ürünler olup herhangi bir problem kalmadığına emin olmaya yardımcıdır. Bu anlamda sizin de içiniz rahat etmektedir.

Onarım sonrası sizlere 1 yıllık garanti veren Çayyolu Kombi Servisi isimli firmamıza günün her saati ulaşabilirsiniz. Kombinize yapılacak yıllık bakım ile yıl içerisinde ciddi bir sorunla karşılaşmazsınız.

Yedek parçaları ise firmamız hangi marka ve modeli kullanıyorsanız o cihazın orijinal yedek parçasını temin etmektedir. Kurumsal hizmet anlayışını benimsemiş firmamız asla yan sanayi yedek parça kullanmamaktadır.

Bu anlamda bizlere %100 güvenebilirsiniz. Önemli olan müşteri güveni ve memnuniyeti diyerek çıktığımız bu yolda 25 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. 

Ankara Çayyolu sakinleri mağdur olmasın diye Çayyolu Kombi Servisi olarak nöbetçi teknisyen bulunduruyoruz. Bu anlamda gecenin bir yarısı oldu nereden servis bulacağım diye düşünmeyin, bizi arayın ekibimiz anında kapınıza gelsin.

Kombiler yıllık bakımları yapılmadığı zaman hiç beklemediğiniz bir anda ortaya arıza çıkarabilirler. Bu arızalar küçük ya da geniş çaplı, hiç fark etmez. Hepsi cihazınızın çalışmasını engelleyecektir.

Özellikle kış aylarında ısınmanızı ve sıcak su temininizi sağlayan kombilerden istediğiniz verimi alabilmek için yıllık temizlik ve bakımına özen göstermenizi öneriyoruz. Kombiler konusunda Çayyolu Kombi Servisi olarak gün içerisinde pek çok arıza kaydı alıyoruz.

Bu arızalar arasında ısıtmama, su kaçırma, dış gövdenin çok ısınması, kaloriferin çok ısınması, suyun çok sıcak akması, kombinin ses çıkarması gibi pek çok şikâyetle Çayyolu Kombi Servisi olarak karşılaşıyoruz.

Kombiler normal zamanda da ses yapabilirler ama bu rahatsız edecek düzeyde olmaz. Kombiniz anlam veremediğiniz şekilde ses yapıyor ise fan motoru ile alakalı bir durum söz konusu olabilir.

Haznede mevcut suyun içinde hava var ise bu da ses çıkmasını tetikliyor olabilir. Kalorifere ve çeşmeye giden sıcak suyu ayırmada kilit noktada olan üç yollu vana arızalanmış olabilir. Teknisyenlerimiz yapacakları kontroller neticesinde kombinizdeki sesin nereden kaynaklandığını bulacaklardır.

Kombinizde ses dahil diğer aklınıza gelebilecek her türlü arızaya dair bizleri arayabilirsiniz. Gezici servis araçlarımızla Çayyolu sakinlerine günün her saatinde yardımcı olmaktayız. Çayyolu Kombi Servisi ile kombinizin markası ne olursa olsun cihazınız emin ellerdedir.