Çayyolu Klima Servisi

Çayyolu Klima Servisi, Ankara’da Çankaya Çayyolu Mahallesinde oturan kişilerin her tür marka klima cihazını tamir, bakım ve onarımını yapan ve garantili hizmet sunan bir servistir. İso 9001 belgeli, 25 yıllık tecrübesi ile Ankara Çayyolu sakinlerine aralıksız hizmet vermektedir.

Klimalar özellikle yazları sıklıkla kullanılan ancak sıcak hava verme özellikleri de bulunduğundan kışları da oldukça kullanışlı olan cihazlardır. Piyasada pek çok marka klima markası vardır. Isısan, Carrier, Rubenis, Beko, Fujitsu, Toshiba, General, Baxi, Baymak. Alarko, Arçelik, Bosch, Ariston, Profilo ve aklınıza gelebilecek daha pek çok markanın klima onarımbakım ve yedek parça teminini Çayyolu sakinleri için Çayyolu Klima Servisi sağlamaktadır.

Klimalar ana parçalar ve küçük mekanik parçalar olmak üzere birden fazla ana hatlardan oluşur. Her markanın kendisine göre bir çalışma prensibi bulunduğundan teknisyenlerimizin her biri markalar konusunda uzmandır. Bir iş bölümü mevcut olduğundan hangi marka klima kullanıyorsanız o markada uzman arkadaşımızı gönderiyoruz.

Bu manada teknisyenlerimizi kendi alanlarında bir iş bölümüne ayırmış oluyoruz. Cihaza ve teknik konuya hâkim teknisyenimiz ev ya da işyerinize gelerek klimanızı anında onarmaktadır. Klimalar garanti sürecinde olsalar dahi arıza çıkarabilmekte ve bir uzman desteğine ihtiyaç duyulabilmektedir. 
Klimalar iç ünite ve dış ünite olarak ikiye ayrıldığından bu ünitelerde ortaya çıkan sorunlar için detaylı bir inceleme yapmak gerekir. Örneğin dış ünite düzgün çalışıyor ancak iç ünitede bir problem gözüküyorsa iç fanının çalışmamasının dört nedeni olduğu göz önüne alındığında bu sorunlara yoğunlaşmak gerekir.

Bunlar; kart üzerinde bulunan SSR’ların zarar görmüş olabileceği,  fan motorunun kondansatörünün arızalanmış olabileceği, fan motorunun sargılarında bir arıza olabileceği ya da kartın arızalı olabileceğidir.

Bu arızalardan hangisi olduğu teknisyenimizin yapacağı kontroller neticesinde belli olacaktır. Arıza ne olursa olsun gerekli tedbirler alınacak ve uygun teçhizatlar ile tamir işlemi yapılacaktır. 
Çayyolu Klima Servisi, alanında uzman personelimiz ile klimanızın iç ünite ve dış ünite kısımlarını kontrol ederek teşhis eder. Aynı sorunlar tekrar karşılaşmamanız için tüm tedbirler alınacak ve gerekiyorsa yedek parça takviyesi yapılacaktır. Böylece tekrar aynı sorunla karşılaşmayacaksınız.

Çünkü personelimiz işini bitirdiği anda cihazınız 1 senelik garanti kapsamında olacaktır. Bu süre zarfında rutin bakım talebinde de bulunabilirsiniz. Mobil gezici ekiplerimizden bir yardım talebi oluşturduğunuz anda ekiplerimiz anında verdiğiniz adrese gelerek klimadaki sorununuzu ortadan kaldıracaktır. Gerekli teknik donanıma sahip olan bölge servisi departmanımızdan çağrı kaydı oluşturun, klimanıza gerekli bakım ve onarımı hemen yaptırın.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!