Çayyolu Ferroli Servisi

Çayyolu Ferroli Servisi kombi ve şofbenlerini Ferroli markasından tercih edenlere yerinde, garantili, ekonomik ve çözüm odaklı işlem sunan köklü bir firmadır.

Çayyolu Ferroli Servisi
Çayyolu Ferroli Servisi

Ferroli, tıpkı Avrupa’da olduğu gibi ülkemizde de yoğun bir şekilde tercih edilen bir markadır. Teknolojik yapısı ve kullanım kolaylığı ile Çayyolu sakinlerinin de tercih ettiği Ferroli büyük fark yaratmaktadır.

Ancak yine de cihazlarınızın mutlaka yıllık bakımları aksatılmadan düzenli bir şekilde yapılmalıdır.

Ferroli cihazlarınıza düzenli bakımı ise Ferroli ürünlerinden anlayan, konusunda uzman bir 25 yıldır Ankara’nın kombi ve şofbenlerini onaran, orijinal yedek parça montajını yapan firmamız Çayyolu Ferroli Servisi sizlere her zaman olduğu gibi bu konuda da gerekli desteği vermektedir.

Kombi Servisi

Kombiler için gün içerisinde pek çok arıza kaydı alıyoruz. Bunlardan birisi kombiden garip bir takım seslerin gelmesi şikâyetidir.  Kombinizden bir takım sesler geliyorsa ilk önce aklımıza gelecek olan kombi filtresinin toz ve kirle dolduğu olmalıdır.

Kombi fanı fazla kirlenmeden dolayı sesli çalışabilir. Bacalı kombilerde ise kömür yataklarının aşınması ile bir takım sesler ortaya çıkabilir. Kombinizdeki sesin kaynağını Çayyolu Ferroli Servisi uzman ekibimiz hızlı bir şekilde tespit edip sizin için gerekli önlemleri almaktadır.

Kombi ürünleri ile kaliteli seçenekler sunan Ferroli her bütceye uyan onlarca modeli ile de kullanıcılarına alternatif zenginliği sunmaktadır..

Kombi ürünlerinde sunduğu kaliteli seçenekleri aynı zamanda servis desteği ile de sağlayan Ferroli, Çayyolu ferroli servisi ile müşterilerin kombi bakımı ve kombi tamiratının yanı sıra şofben ile ilgili işlemlerinde de destek oluyor. 

Kombi & şofben bakım işlemlerini aşamalı halde yapan servisimiz ile müşteriler Ferroli ürünlerinde tam çözüm sunuyor.

Şofben Servisi

Şofbenler de Ferroli markasının sık tercih edilen bir diğer ürünüdür. Şofbenlerde bir süre çalışıyor ama sonra aniden duruyor tarzında şikâyetler alabiliyoruz.

Diyaframda bir yırtık söz konusu olabilir. Ayrıca temokulp arızası, baca sensörü arızası gibi sorunlar da ortaya çıkmış olabilir. Çayyolu Ferroli Servisi teknisyenlerimiz bu arızanın ana kaynağını bulmak için gerekli kontrolleri sağlayacaklardır.

Şofbenizden yeterli miktarda sıcak su alamıyor iseniz bunun için öncelikle şofbenin dedentörü incelenmelidir. Dedentör arızalanmış olabilir. Eğer arızalı ise yenisi ile değiştirilecektir. Ferroli orijinal yedek parça kullandığımız için cihazınızda hiçbir uyum sorunu çıkmayacaktır.

Bu gibi sayılacak daha pek çok arızada Çayyolu Ferroli Servisi firmamızı gece gündüz demeden arayabilirsiniz. İso 9001 belgeli firmamız TSE standartlarında hizmet veren 25 yıllık bir firmadır. Teknisyenlerimiz alanında uzman profesyoneller olduğundan bizlerden kapsamlı ve sonuç odaklı hizmet alırsınız.

Yıllardır Çayyolu sakinlerine garantili hizmet sunmaktayız. Bu anlamda herhangi bir işlem yaptığımız takdirde bir senelik Çayyolu Ferroli Servisi garantisi vermekteyiz.

Ayrıca eğer onarım işlemi yapacak olursak servis hizmet bedeli de almamaktayız. Parça değişimi gerekiyor ise bunu orijinal Ferroli yedek parçalardan sağlamaktayız.

Bizlere Ankara için tek numaramızdan ulaşabileceğiniz gibi online destek ya da telefonla destek talebinde de bulunabilirsiniz. Çayyolu ve çevresinde Ferroli kombi ve şofbenler konusunda uzman bir ekip arıyorsanız sizin için 24 saat boyunca görev başındayız.

Çayyolu Ferroli Servisi Isıtma ve soğutma sistemleri ürünleri ile müşterilerine özel iklimlendirme ürünleri sunan Ferroli markasının Çayyolu şubesidir. 

Aşamalı Kombi Bakımı

Kombi bakımında mükemmel çözümler sunan Çayyolu Ferroli servisi destek merkezimiz 1. aşama olarak kombinin alev kısmının temizliği ve bu kısmın bakımını yapar. İkinci aşama kombinin ateşleme kısmında yer alan müşteri temizliği uygulaması yapılır.

Sonraki aşamada gaz ayarları kontrol yapılan kombinin motoru da çıkartılarak temizlik işlemi yapılır. Dördüncü aşamada ise ısıtıcı sensörlerin testleri yapılarak ideal seviyede olması sağlanır.

Son seviye olan 5. aşamada kombi bakımında devir daim pompası kontrol edilir. Bu aşamalarda yapılan testleri ve uygulamalara göre alçaltma ya da yükseltme değerleri yapılarak kombinin ideal seviyede çalışması sağlanmaktadır.

Bu bakım işlemleri ile kombiler her mevsim yüksek verimde ve tasarruflu şekilde çalışacaktır. Çayyolu Ferroli Servisi tüm bunların sonunda son kontrolleri de yaparak ürünü kullanımınıza sunar. Konforlu ve keyifli bir dönem geçirmek için bakım şarttır…

FERROLİ ARIZA KODLARI

Çayyolu Ferroli Servisi güvenli kullanım için gaz alarm sistemi taktırmanızı önermektedir. Bu cihazlar kolay kullanımı , uygulamadaki pratikliği ve her bütceye uyan fiyatları ile de dikkat çekmektedir. En ufak bir gaz kaçağında sinyal vererek sizi uyarabilen bu ürünler can kurtarıcı rol de oynayabilmektedir. 

Çayyolu Ferroli Servisi gaz alarmı satın almak için sipariş verebileceğiniz , aldığınız ürünü de montajlatabileceğiniz bir servistir. Şofben kullandığınız ortamlarda da mutlaka bu cihazı kullanmanızı önermekteyiz. 

Klima ürünlerindeki kalite ile de sıkca tercih edilen ferroli montaj , gaz dolumu gibi servis müdahalesi gerektiren işlemleriniz için de mesai vermektedir. Klima yedek parçalarını da kolaylıkla bulabileceğiniz şirketimizi dilediğiniz gün ve saatte ziyaret edebilir , eksiklerinizi giderebilirsiniz.