Çayyolu ECA Servisi

Çayyolu Eca Servisi, sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarını giderme açısından kullanabileceğiniz pek çok model cihaz bulunmaktadır. Kombi ve şofben modelleri birbirlerinden farklı kapasitede olmakla beraber ev ve işletmelerde rahat kullanımı ile dikkat çeker.

Özellikle günümüzde tıpkı beyaz eşyalar gibi kombi ve şofbenlerimizde hayatımızı kolaylaştıran ve bizden ayrılmayan önemli cihazlarımızdır. Verimli bir sıcak su ve ısı elde etmek herkesin hakkıdır. Bunu da elbette kaliteli cihazlarla elde etmek mümkün olacaktır.

Yıllardır Eca marka kombi ve şofbenler hemen her eve ya da işyerine girmiş oldukça verimli cihazlardır. Ankara Çayyolu Eca kullanıcıları da kombi ve şofben yıllık bakımları yaptırdıkları takdirde cihazlarından tam verim sağlayabilmektedirler.

25 yıldır Eca marka cihazlar konusunda çalışan ve bu alanda lider firmalardan bir tanesi olan ekibimiz müşterilerini bekletmeden, yerinde, ekonomik ve garantili hizmet politikası ile insanların bir numaralı tercihi olmaktadır. Eca marka kombi ve şofbenlerin yıllık bakımlarından tutun da parça değişimine, arıza tespit ve onarımına kadar tüm aşamalar firmamız tarafından atlamanda yapılmaktadır.

Günlük ihtiyaçlarımızın karşılanması adına kombi ve şofbenlerin de düzgün bir şekilde çalışması son derece önemlidir. Bu sebeple Çayyolu Eca Servisi olarak Eca kullanıcılarına her daim güvenebilecekleri bir firma vermiş oluyoruz.

Kombilerde karşınıza çıkabilecek arıza kodları, sizlerin ne ile karşı karşıya kaldığınızı da ortaya koymaktadır. Örneğin merkezi ısıtma sensör sorunu kombi kullanıcılarının karşılaştığı arıza tiplerinden birisidir. Sorun kalorifer ntc’sinde ortaya çıkmıştır ve bu ntc borularının nem yapması veya ntc bağlantılarında sorun olması ile devam etmiştir.

Bu gibi bir problem ancak uzman desteği ile ortadan kaldırılabilir. Bu sebeple Çayyolu Eca Servisi teknik birimimiz ile irtibata geçerek sorun hakkında bilgi ve teknik destek alabilirsiniz.

Arıza kodlarından bir tanesi de dış hava sensör arızasıdır. Dış hava sensörü dediğimiz parça her kombide yer almaz. Dışarının sıcaklığına bağlı olarak cihazın çalışmasında etkilidir. Eğer kombiniz dış hava sensörü ile çalışıyorsa sensör değişimine gerek duyulabilir.

Ancak kombiniz dış hava sensörü ile çalışmıyorsa elektrik aksağında bir problem çıkmış olabileceğinden arızanın doğru tespit ve onarımı için Çayyolu Eca Servisi ekibimizin yerinde bakım yapması gerekecektir.

Kombiler gibi şofbenlerde de bir takım arızalar ortaya çıkabilir ve önlem almak gerekebilir. Arıza kodu olarak karşınıza akan su donma önlemi şeklinde bir uyarı çıkabilir. Bunun anlamı akan suyun donmaması adına emniyet sisteminin devreye girdiğidir.

Bir süre bekledikten sonra emniyet sistemi normale dönecektir. Ancak beklemenize rağmen arıza uyarısı devam ediyor ise uzman desteği için Çayyolu Eca Servisi telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Çayyolu ECA Servisi olarak servis hizmeti verirken bazı önemli detayları göz önünde bulundurmamız gerekir. Bu detaylar atlandığında hem ürün ile ilgili çok ciddi sıkıntılar oluşabilir hem de servis hizmeti alan sizlerin mağduriyetine sebep olabiliriz. Bu yüzden bizler her koşulda tüm detayları gözden geçirerek hizmet vermekteyiz.

Teknolojinin gerektirdiği tüm imkanları kullanarak tamir işlemi yapan hizmet merkezimiz hiç bir detayı göz ardı etmez ve asla ihmalkar olmaz. Çayyolu Eca Servisi kombi ve şofben tamiri konusunda bu güne kadar edinmiş olduğu tüm tecrübeleri işine yansıtarak sizlerin sorunlarını en etkili biçimde sonlandırmaktadır.

Yedek parça temini için de Çayyolu ECA Servisi emrinizdedir. Gereksinim duyduğunuz tüm malzemeleri depomuzdan temin edebilir, arızalı ürününüzü hemen onarabilirsiniz.

Üstelik bir telefonla kapınıza kadar da teslimat yapabilmekteyiz. ECA markasına güvenerek satın alan ve severek kullanılan tüm müşterilerimize kaliteli servis hizmeti ulaştırmanın da mutluluğunu yaşamaktayız.

 Çayyolu eca servisi olarak önceliklerimiz:

 – Tecrübeli personel ile çalışmak

 – Ürün gelişmelerini ve teknolojik gelişmeleri takip etmek

 – Hizmet noktamıza hızlı varabilmek

 – Ürünlerinizin kullanım verimliliğini ve süresini arttırabilmek

 – Ürün alan kişilerin mağduriyetini engellemek

 – Hızlı ve doğru arıza tespiti yapabilmek

 – Müşteri ilişkileri hususunda başarılı olabilmek.      

Çayyolu ECA Servisi olarak tüm bu önceliklerimizle hizmet verirken destek  olduğumuz sizlerin en kısa sürede hizmet alabilmenizi sağlayabilmek için gerekli ekipmanları da bulundurmaktayız. Ekibimizin arıza tespiti yaparken, bakım yaparken veya ufak arıza, parça değişimlerini yaparken yanlarında bulunması gereken her şey temin edilmektedir.

Böylelikle bu tip sorunlardan dolayı beklemenize gerek kalmamakta ve daha hızlı çözümler üretmekteyiz. Gerekli görülen durumlarda yapılacak olan parça değişimi de yine orijinal parça üzerinden yapılmaktadır. Çayyolu Eca Servisi yenilikci atılımlar yapan ve sürekli kendisini geliştiren bir anlayışa sahiptir.

Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız telefon konuşması sonucunda sorununuzu çözmek için merkezimizden hemen bir ekip isteyebilirsiniz. Böylelikle çalışmayan veya porformansından memnun kalmadığınız ürünlerinizi hemen onartabilirsiniz.

Çayyolu Eca Servisi kombilerinize bağlanan oda termostatı montajı için de yardımcı olmaktadır. Kombi çalışırken bazen gereksiz gaz sarfeder. Çoğu zaman ortamın ısısısnın çok yükseldiğini fark edemeyiz. Bu da bizim gereksiz yere masraf etmemize neden olur.

Bu noktada devreye giren oda termostatı elde edilmesini istediğimiz ısı değerlerine geldiğinde sistemi otomatik olarak durdurur ve boş yere yanan gazı keser.

Yüksek oranda konfor ve tasarruf sağlayan bu cihazlar sanıldığının aksine uygun fiyatları ile de kolay ulaşılabilir durumdadır. Çayyolu ECA Servisi oda termostatı edinmeniz ve montaj işlemleriniz için emrinizdedir. Şofben gibi sıcak su gereksinimimizi sağlayan cihazlarınızın da her türlü tamir işlemi için bizi arayabilirsiniz. Sonbahar ayları kombi ve şofbenlerinizin bakım dönemidir. Lütfen bu önemli hususu atlamayınız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!