Çayyolu Demirdöküm Servisi

Çayyolu Demirdöküm Servisi sizlere yıllardır kaliteli, garantili, ekonomik ve çözüm odaklı hizmet sunmakta olan Çayyolu ve çevresinde anında ulaşabileceğiniz bir firmadır.

Çayyolu Demirdöküm Servisi
Çayyolu Demirdöküm Servisi

Alanında uzman teknisyenlerimiz ile gece gündüz demeden her tür Demirdöküm cihazınızın bakımını yapmakta, parça değişimi konusunda sizlere yardımcı olmaktayız. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşterilerimize daima en iyiyi vermeyi amaçlamış olan firmamız gezici servis araçları ile hareket ettiğinden sizlere hiçbir şekilde zaman sorunu yaşatmamaktadır.

İso 9001 belgeli firmamızda çalışan tüm teknisyenlerimiz Demirdöküm cihazlar konusunda gerekli eğitimi almış, sertifikalı kişilerdir. Donanımlı atölyemizde tüm Demirdöküm marka cihazların orijinal yedek parçası bulunmaktadır.

Sizlere ister atölyemizde ister yerinde bakım ve onarım hizmeti sunmakta ve Demirdöküm marka cihazlarınızda Çayyolu Demirdöküm Servisi güvencesi ile kapsamlı bakım sağlamaktayız.

Kombi Servisi

Kombiler konusunda su sızdırma problemleri ile karşılaşabiliyoruz. Kombinizde filtre ve vanada sorun meydana gelmiş olabilir. Kombi bağlantı setleri eğer ucuz malzemeden yapılmış ise çabuk yıpranıp su akıtmaya neden olabiliyor.

Bu sebepten kombi bağlantı setlerinizi pirinçten yapılmış olanlardan tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Ek yerlerinden ve vanalardan su sızıntısı olabileceği için Çayyolu Demirdöküm Servisi ekiplerimiz sizlere gerekli onarım işlemini sunacaktır.

Eski tip bacalı kombiler yerine son teknoloji Demirdöküm yoğuşmalı kombi tercih ettiğinizde hem doğalgazdan büyük bir tasarruf sağlar hem de aile bireylerinize güvenli bir çevre sunarsınız. Kombi montajlarının projeli ve onaylı olması çok önemlidir.

Çayyolu Demirdöküm Servisi olarak tavsiyemiz ; eski tip bacalı diye tabir ettiğimiz kombi kullanıcısıysanız en kısa sürede ürününüzü değiştirmeniz. En eski teknolojilere sahip olan bacalı kombiler geçmişten günümüze kadar geçen sürede bir çok kazaya sebep oldu. İnsan sağlığını ciddi şekilde tehdit eden bacalı kombilerin yerine hermetik kombi ürünleri tercih edilmelidir.

Eskiden kibrit veya çakmak yardımı ile pilotunu ateşlemek zorunda olduğumuz kombiler gelişen teknoloji ile beraber yerini elektronik ateşlemeli cihazlara bırakmıştır. Çayyolu Demirdöküm Servisi çalışanlarını arayarak size en uygun kombi modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Ayrıca kombileriniz arızalandığında muhakkak parça değişimin orijinal olmasını çok önemsiyoruz. Klima montaj ve bakımı için de aynı teknik birikimi olan Çayyolu Demirdöküm Servisi bünyesindeki  personellerimizden hizmet alabilirsiniz.

Kazan Servisi

Demirdöküm kazanlarınızda yakıt sarfiyatı fazla ise yanma havası gerekenden fazla ya da az olabilir, ayarlanması gerekir. Eğer duman boruları ya da gaz yolları kirli ise yine cihazda fazla yakıt sarfiyatı görülebilir, temizlenmelidir.

Kazanınızdaki tüm bakım ve temizlik işlemleri  yıllık bakım kapsamında Çayyolu Demirdöküm Servisi ekiplerimiz tarafından aksatılmadan yapılmaktadır.

Büyük binalarda ve iş merkezlerinde ısınma ihtiyacımızı kombilerle değil kazan sistemleri ile sağlamaktayız. Çayyolu Demirdöküm Servisi sadece kazan ve brulör sistemlerine müdahale etmek için oluşturduğu ekipleri ile Çayyolu bölgesinde hizmetinizdedir. Kat kaloriferi , duvar tipi kazanlarla için de merkezimizle iletişime geçerek tamir işlerinizi yaptırabilirsiniz.

Şofben Servisi

Şofbenler, sıcak su alma adına ev ve işyerlerinde kullanılan cihazlardan bir tanesidir. Şofbenler konusunda farklı arıza kayıtları alabilmekteyiz. Örneğin ateşleme ile ilgili bizlere gelen şikâyetler olabiliyor.

Şofbenlerde ateşleme sorunu genelde gazın yeterli derecede alınamaması ile ortaya çıkabiliyor. Gaz valfini kontrol etmek ve eğer bir sorun var ise onarımını gerçekleştirmek gerekecektir.

Şofbeninizdeki bu durum elektronik kart ile ilgili de olabilir. Hem gaz valfi hem de elektronik kartbakımı Çayyolu Demirdöküm Servisi uzman kadromuz tarafından yapılacaktır. Alanında uzman ekiplerimiz Demirdöküm cihazlar konusunda gerekli eğitimi almış profesyonel kişilerdir. Bu anlamda sizlere kesintisiz, hızlı, garantili ve ekonomik çözümler sunmaktayız.

25 yıldır Ankara Çayyolu sakinlerine Demirdöküm cihazları konusunda yardımcı olmaktayız. Telefonla destek, online destek gibi seçenekler sunmakla beraber işlemlerimizi oldukça ekonomik bir şekilde yapmaktayız. Eğer bir onarım işlemi yapılacak ise ekstra servis ücreti almamaktayız.

Bizlere Ankara için tek numaramızdan günün 24 saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Nöbetçi teknisyen sistemi ile çalıştığımızdan saat sorunumuz olmamaktadır. Çağrı merkezimize arıza kaydı bırakmanız yeterli olacaktır.

Çayyolu demirdöküm servisi, Demirdöküm markalı, kombi, klima, şofben , kazan sistemleri brulör ve hidrofor gibi sistemler ve ürünler için en doğru montajı, en kısa onarım hizmetini ve en teknik bakım imkânını siz değerli müşterilerimize sunar. Türkiye’nin en köklü kombi markalarından olan Demirdöküm markasına uygun, kaliteli ve büyük bir servis hizmeti sunuyoruz.

Geniş & kapsamlı çalışmalarımızla sadece Çayyolu ilçemize değil , Ankara şehrimizin tüm semtlerine , bütün mahallelerine anında ulaşarak Demirdöküm kullanıcılarının ihtiyaç anında yanında oluyoruz. Çayyolu Demirdöküm Servisi bakım , onarım montaj tamir ve nakil işlemlerinizi uzman kadrosu ile seri şekilde ve kusursuzca gerçekleştirmekte ve yaptığı her işleme ekstra bir yıl garanti vermektedir.

Kombileriniz ya da klimalarınızın en ileri teknolojik gelişmeleri takip eden Çayyolu Demirdöküm Servisi çalışanları gibi personeller tarafından montajının yapılması gerekmektedir. Ustalarımız bu konuda sertifikalıdır ve devam eden seminerlerle sürekli eğitilmektedir. Senede bir defa yaptıracağınız kombi bakımıyla kombinizden en yüksek randımanı alabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimaların uzun süre kullanılmamasından kaynaklı kompresörlerde biten gazları, kesinlikle orijinaliyle değiştirmeniz gerekir. Bu, ürününüzün uzun ömürlü olmasını sağlar. Servisimiz Demirdöküm markasına ait tüm orijinal yedek parçaları hızlı ve sizin için en ekonomik şekilde temin eder.

Klima bakımı ve montajı ile ilgili işlem yaptırmak isterseniz hemen bizi yani Çayyolu Demirdöküm Servisi isimli işletmemizi arayıp randevu alabilirsiniz. Gaz dolumu , yedek parça gibi ihtiyaçlarınız için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yaz ayları öncesinde klima bakımı yaptırmak oldukca önemli bir husustur. Teknik destek sağlayan firmamız bakımlarınızı en hijyenik koşullarda ve sağlıklı şekilde gerçekleştirmektedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!