Çayyolu Buderus Servisi

Çayyolu Buderus Servisi, insanların ihtiyaçlarını en iyi şekilde giderebilmeleri adına kullandıkları kombi, şofben ve kazanlar her ne kadar teknolojinin son harikası cihazlar olsalar da mutlaka servis hizmetinin de kesintisiz ve hızlı olması gerekir. Isıtma sistemleri olarak kullanılan bu cihazlardan hem sıcak su hem de ısınma ihtiyacı rahatlıkla karşılanabiliyor.

Çayyolu Buderus Servisi
Çayyolu Buderus Servisi

Ancak gerekli yıllık bakımları yapılmadığı takdirde aynı şekilde pek çok kişi mağdur da olabilir. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan Çayyolu Buderus Servisi firmamız Buderus marka cihaz kullanan kimseyi mağdur etmiyor ve son teknolojik test cihazları tüm bakımları profesyonel bir şekilde yapıyor.

Sıcak su ya da ısı aniden kesildiğinde yapacağınız ilk şey alanında uzman bir servis ile irtibata geçmek olacaktır. 25 yıldır Buderus marka kombi, şofben ve kazan tercih eden Çayyolu sakinlerinin ihtiyaçlarını kapsamlı bir şekilde gidermekteyiz. Donanımlı atölyemizde bulunan orijinal yedek parçalar ile montaj işlemlerini de başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Bilindiği gibi bu cihazlar pek çok elektronik devre ve parçadan oluşmaktadır. Her bir devre ve parçanın iyi çalışması sistemin çalışması adına önemlidir. Sizler için yaptığımız yıllık bakımlarda ise bunu Çayyolu Buderus Servisi kalite ve güvencesi ile sağlıyoruz.

Kombi Servisi

Kombilerle ilgili pek çok arıza ile karşılaşabilirsiniz. Ancak biz servis olarak müşterilerimize daima ön bilgilendirme yapıyor ve karşılaşabilecekleri arızalar konusunda doğru bir yönlendirme gerçekleştiriyoruz.

Örneğin kombiniz gürültülü çalışıyor ise fan ya da pompa arızası ortaya çıkmış olabilir. Yıllık bakımlar çerçevesinde bu tip parçaları elden geçirerek düzgün bir şekilde çalıştığından emin oluyoruz. Eğer kombinizden ses geliyor ise uzman desteği adına Çayyolu Buderus Servisi çağrı merkezimizi aramalısınız.

Petek ısındığı halde verimli sıcak su alamamanın ise birbirinden farklı birkaç nedeni vardır. Kalorifer hattında bir tıkanma ya da üç yollu vanada bir arıza meydana gelmiş ise verimli sıcak su alamayabilirsiniz.

Parça arızalarında mutlaka uzman teknisyen görüşü gerekir. Eğer bir parça değişecek ise Buderus orijinal yedek parça ile değişmelidir. Bu konuda Çayyolu Buderus Servisi ekiplerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Yanma esnasında alevin sarı ya da turuncu olduğunu görüyor iseniz cihazınız hemen kapatmalısınız. Bunun anlamı Buderus kombiniz gazı yakamıyordur.

Çayyolu Buderus Servisi teknisyenlerimiz kombiniz için gerekli bakımları yerinde ve kapsamlı bir şekilde gerçekleştirecektir. Buderus kombiler gibi şofben ve kazanlarınızda da yaşayacağınız problemlerde günün 24 saati ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Çayyolu sakinleri için gezici servis araçlarımızla gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyor ve bir arıza durumunda hızlı bir şekilde müdahale ediyoruz.

Ürün alındıktan sonra satış sonrası hizmet vermekte olan servisler aslında markayı temsil etmenin gerekliliklerini yerine getirmelidir. Çayyolu Buderus servisi olarak amacımız bunu tam anlamıyla yerine getirmek, ürünleri tanımak, sizlere daha kaliteli hizmet sunabilmek ve kısa süren çözümler ile sizlerin uzun bir süreç geçirmememiz için elimizden geleni yapmaktır.

Bu yüzden birlikte çalışmakta olduğumuz teknik ekibimiz tecrübeli bir kadrodan oluşmaktadır. Hem ürünleri tanımları hem de bu sektörde deneyim kazanmış olmaları bizim için önemlidir. Çayyolu Buderus Servisi kusursuz işleyişini bu sayede sağlamakta ve müşterilerine de bu anlayış çerçevesinde yardımcı olmaktadır.

Servisimizden destek almak için bizleri yani Çayyolu Buderus Servisi isimli işletmemizi aramanız yeterlidir. Teknik ekibimiz en kısa sürede sizlere ulaşmakta ve gereken tedbirleri de aldıktan sonra arıza oluşumuna neden olabilecek sorunu tespit etmektedir.

Böylelikle arıza sebebi bulunduğunda bununla ilgili olarak üretilecek çözümler de kısa sürmektedir. Parça değişimi gereksinimi varsa Buderus teknik ekibimiz eğer elinde bulunan bir parça ise hemen değişimini yapmakta ya da talep geçerek orijinal parça geldikten sonra tekrar gelerek arızayı çözmektedir.

Isıtma sistemleri özellikle riskli ürünlerden oluşmaktadır. Bu yüzden zamanında kombi ve diğer ısıtma ürünlerinin bakımını yaptırmanız gerekir.

Yapılmadığı takdirde hem arıza büyüyebilir hem de siz fark etmeden ürününüz hayati tehlikeye sebep olacak bir durum alabilir. Çayyolu Buderus Servisi kombi ve şofben kullandığınız mekanların havalandırma gereksinimlerini sağlayan menfezleri asla kapatmamanızı önermektedir.

Ortama taze hava girişi sağlayan bu delikler, sağlığınız için son derece önem taşımaktadır. Özellikle bacalı kombi kullanılan mekanlarda , ortamın sık sık havalandırılması şarttır. Hermetik cihazlar nispeten kulanım için daha uygundur. Kesinlikle tavsiye ederek kullanmanızı önerdiğimiz kombi modelleri de yoğuşmalı olanlardır.

Çayyolu Buderus Servisi kombinizden veya şofbeninizden gelen gaz kokusunu duyarsanız hemen 187 yi aramanızı önermektedir. Ya da bizimle irtibata geçerek acil müdahale ekiplerimizi çağırmanız uygun olur. Cihaza gelen gazı kesmek ve kendinizi güvenceye almak için lütfen gaz vananızı da kapatınız. Hemen kapı ve pencereleri açarak ortamı havalandırınız.

Klima Servisi

Klima üründeki çeşitlilik ile de dikkat çeken Buderus,  iş yerinizde ve  evinizde kullanacağınız bir cihazı mutlaka üretmiştir.

Bunların arasından dikkatle ve işinize yarayacak olan modeli seçerek satın alabilirsiniz. Dikkatli bir şekilde takılacak olan klimanızı belirli dönemlerde bakıma sokmanız kullanım sürenizi etkiler. 

Çayyolu Buderus Servisi çağrı merkezleri aracılığı ile iletişime geçmeniz için 0312 448 00 00 numaralı hattını 24 saat aktif olarak ulaşıma açık tutmaktadır. Arayınız.

Bu tip arıza kodları gödüğünüz taktirde hemen servisimizle yani Ankara Buderus Servisi ile iletişime geçerek arıza kaydınızı oluşturun. Emniyetiniz için gaz akışını kesin, elektrik beslemesini devre dışı bırakın ve su vananızı kapatın.En kısa sürede adresinize ulaşacak olan ekiplerimiz sizlere yardımcı olarak sorununuzu giderecektir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!