Çayyolu Beko Servisi

Çayyolu Beko Servisi hızlı güvenilir ve etkili işlemleri ile siz Çayyolu bölgesi sakinlerine ayrıcalıklı hizmet sunmaktadır. Bekomarkasında üretilen elektronik cihazlar birçok alanda kullanılmaktadır.

Yeri geldiğinde bu cihazlar da farklı sebeplerden arızalanmakta ya da bakım işlemi istemektedir. Çayyolu Beko Servisi hizmetlerimiz ile firmamız tüm elektronik cihazlarınızın bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Bu alanda Çayyolu Beko Servisi tarafından sertifika sahibi, deneyimli kişiler ile çalışma sağlanmaktadır. Son yıllarda ürün yelpazesine kattığı kombi modelleri ile de kullanıcı kitlesini arttıran Beko, bunun yanı sıra sürekli ürünlerini geliştirerek model yenilemesi yaptığı Beyaz eşya , klima , şofben ve televizyon gibi elektronik cihazların servis organizasyonunu başarılı bir şekilde Ankara ilinin tamamı başta olmak üzere, Çayyolu sakinlerine de sağlamaktadır.

Beko markasında alınan her elektronik cihaz için servis hizmetlerinden faydalanmak mümkündür. Yedek parçada her zaman orijinal ürün ile değişim sağlanır. Klima gaz değişiminde de aynı şekilde orijinal ürünler temin edilir.

Monte ve demonte işlemleri sorunsuz bir şekilde yerine getirilirken, ekibimiz sizlere hangi ürünlerin hangi alanda daha uygun şekilde kullanılabileceği konusunda da bilgilendirme sağlar. Çayyolu Beko Servisi eli ile gerçekleştirilen servis olanaklarımızdan faydalanmak için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Periyodik olarak bakımı sağlanan her elektronik cihaz daha uzun süreli kullanım sağlamakla birlikte arızalanmalara karşı da daha dayanıklı hale gelir. Bu nedenle Beko markalı cihazlarınız için bakım yaptırmanızı öneriyoruz.

Hangi zamanlarda bakım yapılması gerektiği konusunda da sizlere yardımcı olmaktayız. Çayyolu Beko servisi olanaklarımız ile elektronik cihazlarınızı güvence altına alın ve sağlıkla kullanın.

Çayyolu Beko Servisi tamirat işlemlerinin hemen öncesinde fiyatlandırma bilgilerini sizlere iletir. Arıza tespiti ile birlikte aşağı yukarı ne tutarda masraf olacağı belli olur. Ustamız tarafından verilen bilginin akabinde onayınızın alınması ile tamir müdahalesine başlanır ve mümkün olan en kısa zamanda işleminiz bitirilir.

Tamir esnasında parça değişimi yapılırsa servis ücreti alınmaz. Müşteri portföyünü tek tek tarayan ilgili personellerimiz bakım zamanı gelmiş olan cihazlarınız konusunda da  sizleri uyarır ve gecikme yaşanmadan işlemlerinizi gerçekleştirir. 

Çayyolu Beko Servisi düzenli , prensipli ve teknolojiye dayalı çalışmaları ile başta Ankara halkı olmak üzere Çayyolu bölgesinde de hak ettiği konuma kavuşmuş ve ismini duyurmuştur.