Çayyolu Ariston Servisi

Çayyolu Ariston Servisi tarfından verilen teknik servis hizmetinin başarılı olması, kaliteli eleman ve en iyi çalışma sistemleriyle gerçekleşmektedir. Teknik servis hizmetinin en iyi sonuçta olması için, sertifikalı eleman bulundurulan firmamız, kombi, klima beyaz eşya şofben ve benzeri cihazlarda uzmandır.

Pratik çözüm adresiniz olan firmamız, kombi işlemlerinde, proje uyumun öncelikle baz almaktadır. Projeler makine mühendisleri tarafından çizilmektedir. Projenin onaylanmasıyla, bakım işlemleri sonuca bağlanmaktadır. Montaj ve kurulum işlemlerinizi de mutlaka bir Ariston çalışanı yapmalıdır. Servis merkezlerimizden bu konu için görüş ve yardım alabilirsiniz. Çayyolu Ariston Servisi müşterilerinin rahatı ve konforu için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Gaz kaçağı kontrolü ve kurulum mühendisler eşliğinde yapılmalıdır ve yoğuşmalı kombi seçenekleri önemli noktalardır. Bu konularda, işin uzmanı Çayyolu Ariston Servisi personelleri gibi kişilerin tavsiyelerine uymak yerinde olur. 

Kombi bakımı, öncelikle, kullanım suyunun testi ile başlar. Bu testte, suyun ısınma süresi ve suyun ısınma derecesi test edilmektedir. Kombinin suyu ısıtması ve suyu pompalaması, normal olması gerekir. Baca bozuk olursa, büyük tehlike arz edebilir. Bu nedenle, bütün önemli parçalar, servis hizmeti esnasında tek tek analiz edilmektedir.

Başarılı bir servis hizmeti için, firmamızın Çayyolu ariston servisi hizmeti tercih edilmelidir. Tecrübe bakımından aradığınız özelliklere sahip olan servisimiz, kısa zamanda servis hizmetini sonuçlandırmaktadır. Bakım çalışmalarında, profesyonel yöntemler, her zaman için, tercih edilmektedir.

Son teknoli ile donanmış olan atölyelerimizde başarılı şekilde sonuçlandırılan tamirat işlemleri yapılmaktadır. Çayyolu Ariston Servisi tesisat temizliği işlemlerinizi de güvenle gerçekleştiriyor. Petek havalarının alınması , kireçten arındırma , kaçak kontrolü gibi işlemler de tarafımızdan başarı ile sağlanmaktadır.

Çayyolu Ariston Servisi çamaşır makinalarınızın sorun açması durumunda anında nöbetci ekiplerini devreye sokarak sorununuzu noktalamaktadır. Aynı şekilde buzdolabı ve bulaşık makinesi gibi Arçelik markalı ürünlerinizle ilgili şikayetlerinizi de tarafımıza iletedilir , servis alarak arızanızı gidermemizi sağlayabilirsiniz. Tatil günleri mutlaka nöbetci ekip bulundurarak arızalarınızı bekleme sürelerinizi kısaltarak sonlandırmaktayız. 

Çayyolu Ariston Servisi pazar günleri de hizmet merkezimiz açıktır.  Ariston Servis ayrıcalıklarınız siz de yaşamak istediğinizde 448 00 00 numaralı hattımızı çeviriniz. Personellerimiz adresinizi alarak işleminizi başlatacaktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!