Çayyolu Arçelik Servisi

Çayyolu Arçelik Servisi bölgenin en eski , en tecrübeli ve en köklü kuruluşlarının başında gelmektedir.

Ülkemizde en çok tercih edilen ve en güvenilen marka olan Arçelik, beyaz eşyadan elektronik ürünlere, elektrikli ev aletlerinden, kombi ve klimalara, televizyondan küçük ev aletlerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. 

Çayyolu Arçelik Servisi hizmetleri veren firmamız, her türlü Arçelik ürünle ilgili ihtiyaçlarınızda hızlı ve güvenli şekilde sizlere yardımcı olmaktadır. 

Çayyolu Arçelik Kombi Servisi

Arçelik kombi sahipleri yüksek verimi ve ekonomik çalışma prensipleri ile ürünü tercih etmekte ve severek kullanmaktadır. Aynı şekilde şofben ve klimalarımız da son derece tasarrufludur.

Günümüzde doğalgaz ve elektrik enerjileri oldukca pahalı ve üretimi de oldukca masraflıdır. Bu bilinçle hareket eden Arçelik tüm ürünlerinde düşük enerji sarfiyatını ön planda tutmuştur.

Arçelik Kombilerin Bakımı

Kombilerinizin de en az yılda bir kez Çayyolu Arçelik Servisi tarfından bakımı yapılması gerekmektedir. Servisimiz tarafından sunulankombi bakım hizmetlerinde,cihazın gaz boruları kontrol edilir. Temizlenmesi gereken parçalar temizlenir.

Eskiyen parçaların yerine, yenileri takılır. Servisimiz tarafından kullanılan yedek parçalar, garantili ve bizzat firma tarafından üretilen, cihaz ile uyumlu parçalardır. Ayrıca Arçelik marka kombilerin taşınması ve montajında da hizmet veren ekibimiz, sertifikalı teknisyenlerden oluşmaktadır.

Ar – Ge için de önemli bütçeler ayıran Arçelik, dünya standartlarının üzerinde üretim yapmak için var gücü ile çalışmaktadır. Kombi Klima Beyaz Eşya Şofben Televizyon ve diğer küçük ev aletlerindeki tartışılmaz dayanıklılık ve kalite bu araştırmaların ve gelişimlerin sonucunda ortaya çıkmıştır.

Çayyolu Arçelik Klima Servisi

Çayyolu Arçelik Servisi tarafından klimaların düzenli olarak bakımının yapılması gerekir. Klimaların belli aralıklarla temizliği ve bakımı yapılmadığı takdirde, cihazın fitresinde biriken toz ve partiküller, odada bulunan havanın kalitesini düşürerek, solunum yollarını rahatsız eder. 

Arçelik firmamız tarafından verilen hizmetlerde ürünün bakımı detaylı olarak yapılır. Klima ürününüzün hava filtreleri temizlenerek, elektrik aksamı kontrol edilir.

Arçelik Klimalar ve Bakımları

Arçelik klima cihazları yeni nesil doğaya zarar vermeyen teknolojik ürünlerdir ve dış gövde kaplaması oldukça zariftir. Arçelik klimaların gazları doğaya zarar vermez ve malzemeleri 1. Sınıf kaliteden oluşmaktadır.

Eğer Arçelik klima ürünlerinden kış mevsiminde ısınma amacıyla faydalanmak istiyorsanız bu durumda inverter tip klima tercih etmelisiniz ve hangi model olursa olsun klima bakımlarınızı kesinlikle aksatmamanızı öneriyoruz.

Çayyolu Arçelik servisi olarak klima bakımlarınızı senede en az 2 defa yapmanızı istiyor ve bu bakımların alanında uzman servis personelleri tarafından yapılmasını şiddetle öneriyoruz.

Eğer klimanız yeterince soğutmuyor veya yeterince ısıtmıyor problemi ile karşı karşıya iseniz bu durumda cihazı yanlış bir programda kullanıyor olabilirsiniz.

Korsan servislere kesinlikle itibar etmeyiniz. Korsan servislerin yaptığı her işlem cihazınızı garanti kapsamı dışında sokacak ve bir daha herhangi bir servis işlemlerinden faydalanmanızı engelleyecektir.

Uygun programı seçtikten sonra probleminiz haladevam ediyor ise Çayyolu Arçelik servisi ekip arkadaşlarımızdan lütfen yardım isteyiniz. Cihazınızın gaz kontrollerini sık sık yapmanız gerekmektedir.

Eğer cihazınız gazı bitmiş bir şekilde çalışırsa bu durumda kompresörünüze ve motorunuza çeşitli arızalar verebilir. Bu durumun kontrolü için Çayyolu Arçelik servisi ekip arkadaşlarımızdan randevu alınız.

Çayyolu Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Çayyolu Arçelik Servisi kombi şofben ve klima tamiri & bakımının haricinde beyaz eşya ürünleriniz için de görev yapmaktadır.Buzdolabı , bulaşık makinası kurutma makinası ve çamaşır makinası gibi Arçelik ürünü kullanıyorsanız ve arıza gözlemlemişseniz hiç zaman kaybetmeyiniz. 

Çamaşır Makinesi Servisi

Arçelik marka çamaşır makinesi cihazlarında hayatımızı kolaylaştıran birçok etmenle karşılaşırız. Örneğin normal elde yıkama daha çok zaman alacağından Arçelik çamaşır makinesi ürünleri hızlı bir şekilde bize vakit tasarrufu sağlamaktadır.

Eğer cihazınız 5 ve daha fazla üzerinde saat hiç durmadan çalışma performansı gösteriyorsa bu durumda cihazın program kartı bozuktur. Mutlaka servisi çağırmanız gerekir. Çayyolu Arçelik servisi size bu konuda yardımcı olacaktır.

Eğer cihazınızı fişe taktığınız anda genel olarak kullandığınız alanlarda bir sigorta atması meydana geliyorsa bu durumda cihaza gelen elektrik devresinde kısa devre vardır. Elektrik tesisatçısı çağırıp kontrol ettirmeniz gerekmektedir.

Buzdolabı Servisi

Arçelik marka buzdolabı cihazlarınız yiyeceklerinizi bozulmadan saklayabilmeniz için oluşturulmuş teknolojik ürünlerdir.Eğer cihazınızda aşırı dondurma problemi yaşıyorsanız cihazın ısıtıcıları bozuk olabilir.

Çayyolu Arçelik Servisi ekip arkadaşlarımızın gelip cihazınızın kontrol etmesini sağlayabilirsiniz.Motorlar çalışıyor fakat cihazınızda soğutma problemi görülüyorsa bu durumda cihazın kompresörü bozulmuş olabilir.

Kompresör tamiratı için Çayyolu Arçelik servisi müşteri temsilcilerini arayarak arıza tamiri ateşin randevu oluşturabilirsiniz.

0312 448 00 00 numaralı randevu hattımızı arayıp müsait olduğunuz gün ve saat için ekiplerimizden randevu isteyiniz.

Ayrıcalıklı ve mükemmel sonuçlanmasını garanti ettiğimiz işlemlerden sizler de kolayca yararlanabilirsiniz. Çayyolu Arçelik Servisi yardıma ihtiyacınız olan her saniye yanınızdadır.

Çayyolu Arçelik servisi olarak alanında uzman servis çalışanlarımız ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Müşteri temsilcilerimizden tutunda Çayyolu servisinde çalışanlarımıza kadar herkes bu yolda fedakar bir şekilde çalışmaktadır.

Verdiğimiz hizmetin karşılığını müşterilerimizden güleryüz olarak fazlasıyla almaktayız. Değerli Arçelik kullanıcılarına yaklaşık 25 yıldır Çayyolu ilçesinde hizmet vermekten büyük gurur duyuyoruz veyaptığımız her tamirin ve bakım işlemlerinin insan hayatında önemli bir yer kapladığını farkındayız.

Müşterilerimizin hayatlarına arızaların müdahale etmemesini ve sekteye uğratmamasını istediğimizden tüm çalışmalarımızı buna göre yapmaktayız. Çayyolu Arçelik Servisi olarak yılların verdiği tecrübe ile bilgi birikimimizi de katarak yolumuza devam etmekteyiz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!