Çayyolu Altus Servisi

Çayyolu Altus Servisi gibi servis hizmeti sunan firmalarda, uzman eleman ve kurumsal kimlik, önem kazanmaktadır. 

Servis hizmetlerinin en önemli unsurlarından biri olan sertifika, Çayyolu altus servisi elemanlarımızda bulunmaktadır. Bu nedenle, servis hizmetini rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz.

Hepsi seçkin , hepsi deneyimli ve hepsi konusunun uzmanı olan personellerimmiz tüm eğitim ve kurs belgelerini başarı ile almaya hak kazanmış profesyonel kişilerden oluşmaktadır. 

Altus markalı klima televizyon beyaz eşya ve elektronik cihazlarınızın bakım , onarım hizmetlerinin yanı sıra tamir işlerini de hizmet merkezimiz aracılığı ile hallettirebilirsiniz.

Orjinal yedek parça kullanımını hassasiyetle uygulayan Altus elemanları ürününüzdeki şikayetleri anında çözme yeteneğine sahiptir. Keşif, yer tespiti, orjinal gaz, gaz takviyesi gibi konularda, klima bakımı gerçekleşmektedir. Klima ve elektronik cihazlar için, güncel servis hizmeti, oldukça önemlidir.

Son model cihazların bakımı, özel olarak yapılmaktadır. Klima bakımında, klimanın kendi gazını kullanmak ve gaz bitmeden gaz basmak,ürünün uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Servis hizmetinde çözüm kategorisinde, sertifika öncelikle tercih edilmektedir.

Doğal gaz tüketiminin yaygınlaşması ile birlikte, sobaların yerini kombiler almıştır. Kombiler, özel projelerle kurulumu gerçekleşmektedir. Kombilerde gaz kaçakları, hemen ihbar edilmelidir. Aksi halde ciddi sorunları beraberinde getirebilir.

Kombi bakımının ertelenmesi, kombilerde ciddi arızalara neden olur. Servis hizmetinin başarılı olması için, tecrübeyi öncelikli sıraya alan Çayyolu Altus Servisi, yıl boyunca, rahat etmeniz için, kombi ve klima bakımını etkili bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Yeni çıkan cihazlar hakkında da geniş bir birikime sahip olan elemanlarımız, güven verici ve garantili bakım işlemini gerçekleştirmektedir.

Çayyolu Altus Servisi elektrik kaçıran çamaşır makinası , deterjan almayan bulaşık makinası , buzluğu dondurmayan buzdolabı , görüntü kaybı olan televizyon gibi ürünlerinizi bu ve buna benzer sorunlardan kurtarmak için sizlere 7 gün 24 saat hizmet veren bir merkezdir.

 Altus kullanıcısıysanız belli zamanlarda bize mutlaka ihtiyaç duyacaksınız. Sadece tamir için değil , ürünlerinizin bakım zamanı gelmişse yine bizi arayabilir , randevu isteyebilirsiniz.

Çayyolu Altus Servisi Ankara bölgesi ve Çayyolu ilçesinin tamamına ulaşabilmek için mobil araçları ile , tam kadro mesai harcamaktadır. Lütfen randevu alabilmek için bizi arayınız.