Çayyolu Alarko Servisi

Çayyolu Alarko Servisi ile çalışmak için illa ki bir tamirat işleminizin olması şart değil. Bakım işleriniz için de , hatta montaj , kurulum gibi ustalık gerektiren durumlarda bile bizimle irtibat kurabilir , Alarko servis ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Alarko marka cihazlar da diğer birçok marka elektrikli cihaz ve alet gibi belirli periyotlarda bakıma ihtiyaç duyan ürünlerdir.

Çayyolu Alarko Servisi
Çayyolu Alarko Servisi

Zaman zaman arıza yaptığı için onarım ihtiyacı da duyan Alarko marka ürünler bakım ve onarıma ihtiyaç duydukları zaman ihmal gösterilmeksizin gerekli olan bakım ve onarımdan geçirilmeleri gerekmektedir.

Yapılacak bakım sayesinde Alarko ürünlerinizin ömrünü uzatacağınız gibi onarım gerektiren durumlarda gereken tamiratı yaptırarak da cihazlarınızın daha sağlıklı ve güvenilir olarak çalışmasını sağlayabilir böylece kendi hayatınızı da güven altına alabilirsiniz.  

Çayyolu Alarko servisi olarak çalışan firmamız, Alarko marka cihazlarınızda meydana gelen arızaları en etkin ve teknik yöntemlerle tamir ederek ömürlerini uzatmakta ve mudahalede bulunduğu cihazlarınızı garanti kapsamında ve ücretli olarak yaptığı tamirlerle yeniden çalışır duruma getirmektedir. 

Çayyolu Alarko Servisi olarak yürüttüğümüz faaliyetleri müşteri memnuniyetini sağlamak için hızlı, kaliteli, güvenilir ve dürüstlük ilkesini hedef alarak yürütmekteyiz.

Piyasa koşullarında belirlediğimiz hizmet fiyatları ile alabileceğiniz Alarko servis hizmetlerini satın almak için servisimizin çağrı merkezi numaralarını arayabilirsiniz. İnternet sitemize giriş yaparak servis numaralarımızı ve diğer hizmetlerimizi detaylıca öğrenebiliriz.

 Kombi klima şofben hidrofor kazan sistemleri ve brulör bakım onaraım ve tamir işleriniz için hiç zaman kaybetmeden 0312 448 00 00 numaralı hattımızı arayınız. Size özel çalışmalarımızı beğeneceğinizden eminiz.

Çayyolu Alarko Servisi nakil işleriniz için de emrinizdedir. Taşınma sebebi ile sökülüp yeni yerine monte edilmesi gereken klimanızı emin ellere teslim etmek isterseniz servis merkezimizi arayabilirsiniz. Bakır borularınızı kırmadan , gazınızı kaçırmadan , cihazınızın sağının solunun kırılıp zarar görmeden nakledilmesini isterseniz bir telefon açmanız yeterli olacaktır.

Çayyolu Alarko Servisi sıcak su üretmek için kullandığınız şofbenlerinizi de seçkin ekipleri ile onararak ilk günkü performansına kavuşyurmakta ve kullanım ömrünü uzatmaktadır. Çayyolu semtinin en eski ve en köklü işletmelerinden olan servisimiz düşük kar amacı güderek müşterilerini memnun etme yarışı içinde olan bir merkezdir.

Çayyolu Alarko Servisi Alarko marka cihazlarda uzman kadrosu ile yıllardır olduğu gibi Çayyolu sakinlerine hizmet vermeye devam ediyor. Küçük büyük demeden cihazlarda oluşabilecek her türlü arıza teknisyenlerimizin elinde hızlı bir şekilde onarılıyor ve sorun ortadan kalkıyor.

Alarko marka kombi, şofben, kazan ve klimalar konusunda eğitim almış teknisyenlerimizin tamamı sertifikalıdır. Bu anlamda bizlerden alacağınız hizmet profesyonel olacaktır. Alarko marka cihazları tercih etmiş olan Çayyolu sakinleri günün 24 saati bizlerden dilediği an teknik destek alabiliyorlar. Üstelik bunu servis garantimiz altında almaktalar.

Alarko marka cihazlarda çıkabilecek ciddi bir problemde eğer yedek parça ihtiyacı çıkar ise ekibimiz bunu orijinal Alarko yedek parçası ile temin ediyor ve sorunu anında çözüyor. TSE standartlı hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini odağına olan hizmet prensibimiz doğrultusunda gece gündüz demeden Alarko marka cihazlar konusunda tüm bakım ve onarım taleplerini karşılıyoruz.

Ankara için tek numaramız olmakla beraber internet sitemizden online olarak da bizlerden teknik destek talebinde bulunabiliyorsunuz. Alarko marka cihazları tercih eden Çayyolu sakinleri mağdur olmasın diye nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışarak Çayyolu Alarko Servisi kalitesi ile hizmetlerimize aralıksız devam ediyoruz.

Alarko markasının sıcak su ihtiyacını karşılama adına en yoğun kullanılan cihazlarından bir tanesi şofbenlerdir. Şofbenlerde farklı arıza kayıtları bizlere gün içerisinde gelmektedir. Şofbenin yeterli derecede sıcak su vermemesi bunlardan birisidir.

Böyle bir durumda termosifon suyu az ısıtıyor demektir. Termosifon içerisindeki rezistansın düzgün bir şekilde çalışması gerekir. Sudaki biriken kireç nedeniyle rezistans zamanla arızalanabiliyor ve suyu ısıtmada zorluk yaşayabiliyor. Çayyolu Alarko Servisi teknik ekiplerimiz bu konuda hızla müdahalede bulunarak cihazınızdaki sorunu çözüyor.

Kombilerde de günlük olarak pek çok arıza ile karşı karşıya gelebiliyoruz. Bunlardan bir tanesi su basıncındaki sürekli artıştır. Basınç artışı var ana eşanjörde delik meydana gelmiş olabilir. Delik var ise kombinizin basıncı sürekli olarak artacaktır. Delik nedeniyle su sızdırma, dolayısıyla basınç artışı olacaktır.

Ancak basınç artışı farklı nedenlerle de görülebilir. Mesela basıncın artışına kombinizin genleşme tankındaki azotun azalması da neden olabilir. Ayrıca sıcak boiler da delinmiş olabilir. Çayyolu Alarko Servisi teknisyenimiz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra cihazın basınç kontrolünü sağlayacağı müdahalelerde bulunacaktır.

Merkezi ısıtma sistemlerinden birisi kazanlardır. Alarko marka kazan sistemleri yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Bazı zamanlar kazan fazla kurum yapıyor tarzında şikâyet alabiliyoruz. Yakıt miktarının fazla olmasından dolayı bu sorun çıkabilir. Yanmak için gereken oksijenin az olması da bu duruma kapı açabilir. Gerekli kontrol ve bilinçli müdahale Çayyolu Alarko Servisi personelimiz tarafından yapılacaktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!