Çankaya Vestel Servisi

Çankaya Vestel Servisi

Vestel Servis Çankaya

Çankaya Vestel Servisi, Ankara’da Vestel cihazlar adına ulaşabileceğiniz en kapsamlı ve garantili servistir. Vestel cihazlar günümüzde oldukça yoğun bir şekilde kullanılmakla beraber beyaz eşya denilince akla ilk gelen markalardan bir tanesidir.

Çankaya Vestel Beyaz Eşya Servisi

Vestel kaliteli beyaz eşyaları ve televizyonları ile hem evlerde hem de işyerlerinde sık bir şekilde kullanılan markalardan bir tanesidir. Beyaz eşya ve televizyonlarınız ne kadar bakımlı olursa o kadar çok performans sergiler.

Günümüzde beyaz eşya ve televizyon bakımı adeta bir zorunluluk haline gelmiştir. Çünkü hiç beklenmeyen anlarda ortaya çıkan arızalar insanları zor duruma sokmaktadır. Biz servis olarak Ankara ilimizin  tüm bölgelerinde Vestel adına gerekli bakım ve onarım işlemlerini yapmaktayız.

Geniş bir kitle tarafından beyaz eşyaları memnuniyetle kullanılan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı gibi birbirinden farklı çeşit ve modelde ürünü yer almaktadır. Bu ürünler uzun vadede sorun çıkartmayan cihazlardır.

Ancak elektrikle çalışan cihazlar olduğundan her an istenmeyen bir arıza ortaya çıkabilir. Kurum olarak böyle durumlarda sizlere en hızlı şekilde yetişmekteyiz.

Vestel markasının en sık kullanılan cihazlarından bir tanesi buzdolaplarıdır. Buzdolaplarında ise karlanma sorunu karşımız sık bir şekilde çıkmaktadır. Genellikle karlanma dediğimiz olay buzdolabı kapı lastikleri aşınmış ise ortaya çıkmaktadır.

Vestel Buzdolabı Servisi

Buzdolabının kapısı tam kapanmayacak ve içeri ısı alarak karlanmayı ortaya çıkaracaktır. Kapı lastikler değişimi yapılarak bu sorundan kurtulmak mümkündür. Buzdolabında bir diğer sorun ise gaz kaçağıdır. Karlanmanın bir diğer sebebi de budur. Gaz kaçağı bulunup hızlı bir şekilde firmamız teknisyenleri tarafından onarılmaktadır.

Yaz aylarında en sık kullandığımız cihazlardan klimalar bahar ayları gelmeden mutlaka bakımı yapılmalıdır. Vestel klimalarda iç ünite çalışmasına rağmen dış üniteden verim alınamaması durumu karşımıza çıkabilmektedir.

İç ünite alıcılarından dış üniteye sinyal gitmeyebiliyor. Böyle durumlarda bu sorunla karşılaşabiliyoruz. Firmamız teknisyenleri klima ana kartı ya da klima kumandasında herhangi bir sorun olmadığından emin olmak adına gerekli bakımları yapmaktadır.

Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Çankaya Vestel Servisi teknisyenlerimiz gerekli bakımı yapmakta ve cihazınızda gerekli müdahalelerde bulunmaktadır.Vestel marka bulaşık makineleri de oldukça kullanışlıdır. Vestel bulaşık makinesi su almıyor gibi bir şikâyetle gün içerisinde karşılaşabiliyoruz.

Bulaşık makinesi su giriş valfi arızası görülebilmektedir. Pompa motoru suyu boşaltmakla görevlidir ve devre dışı kalması ile de böyle bir sorunla karşılaşılabilir. Pompa motoru bakım ve onarımı Çankaya Vestel Servisi uzmanları tarafından yapılmaktadır.

Çankaya Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Aynı şekilde çamaşır makinesi, kurutma makinesi arızaları karşısında da gerekli tedbirler  teknisyenlerimiz tarafından alınmaktadır.

Almaya karar verdiğimiz beyaz eşyalarımız için günlerce düşünürüz.

Hem fiyatlarının uygun olmasını hem de uzun ömürlü olmalarını arzu ederiz. Piyasa da bulunan sayısız beyaz eşya markası arasından elbette aralarında en fazla talep gören ve uzun yıllar içerinde kendisini ispatlamış olan birkaç özel marka bulunmaktadır.

Bu markalar arasında yer alan Vestel ürünlerinin her biri teknoloji harikası ürünler olup, farklı özelliklere sahiplerdir. Çankaya Vestel servisi bu ürünlerin her birinin kurulum, bakım ve onarımlarını gerçekleştirmektedir.

Ev ve iş yerlerinde kullanılan ve günlük hayatımızı daha konforlu hale getiren klima, kombi, ütü, buzdolabı, fırın, ocak, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer tüm elektronik eşyalar için günün her saatinde kaliteli hizmetler sunmakta olan firmamız kullanılan kaliteli ve garantili yedek parçalar sayesinde sorunları kesin olarak çözülmektedir.

Herkes kullandıkları ve büyük zorluklarla almış oldukları eşyaları güvenilir kişilere teslim etmek istemektedirler. Günümüzde el altından montaj ve tamir işlerini gerçekleştiren kişiler yüzünden sorunlar daha çok büyüdüğü gibi ne yazık ki masraflar da artmaktadır.

Kendisini ve eşyalarını riske atmak istemeyen kişiler yakın çevrelerinden de yardım alarak araştırmış oldukları servisler ile irtibata geçmekte ve sorunlarına çözüm bulmaktadırlar. Çankaya Vestel servisi kullanmakta oldukları eşyalara düzenli olarak bakım yaptırmak isteyen ve kullanımları hakkında akıllarına takılan sorulara cevap arayan kişilere günün her saati hizmet vermektedir.

Çankaya Vestel Servis İletişim ve Telefon Numarası

Çankaya Vestel Servis’e 0312 448 00 00 no’lu telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Vestel Servis Çankaya

Çankaya Vestel Servisi

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!