Çankaya Vaillant Servisi

Çankaya Vaillant Servisi, kombi ve şofbenleriniz için gerekli tüm bakım ve onarım hizmetleri için günün her saati arayabileceğiniz donanımlı bir servistir. Çankaya gibi Ankara ilimizin merkezi diyebileceğimiz bir ilçede kombi ya da şofbenlerin bozulması durumunda günün 24 saati ulaşabileceğiniz bir servis arzu etmeniz elbette normaldir.

Ancak bu servisin işini bilen, eğitimli ve çözüm odaklı hizmet sunması da son derece önemlidir. Kombi ve şofbenlerde ortaya çıkabilecek her türlü sorunda doğru müdahale önemlidir. Cihazlarınızın ileride daha büyük sorunlarla karşılaşmaması adına özellikle buna dikkat etmenizi öneriyoruz.

Yılların tecrübesi ve sertifikalı uzman teknisyenlerimiz ile Çankaya ve çevresinde cihazlarınız konusunda hem danışabileceğiniz hem de anında hizmet alabileceğiniz bir servis olmaktayız.

Zamanında, güvenilir ve garantili işlemlerimiz ile sizlere yıllardır olduğu gibi yardımcı olmaktayız. Vaillant marka kombi ya da şofben kullanan tüm Çankaya sakinleri için sadece tek bir telefon uzaklığında yer almaktayız.

Ayrıca orijinal yedek parça konusunda da sizleri hiçbir şekilde bekletmiyoruz. Donanımlı atölyemizde hem gerekli her türlü teçhizat hem de orijinal yedek parça stoğumuz bulunmaktadır. Çankaya Vaillant Servisi çağrı merkezimizden bizlere ulaştığınız takdirde tüm sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüyoruz.

Sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşıladığınız kombilerde karşınıza çıkan arıza kodlarına bakarak ne yapmanız gerektiğini daha iyi anlayabilir ve ona göre hareket edebilirsiniz.

Mesela Vaillant marka kombilerinizde arıza kodu olarak önünüze düşebilecek arıza çeşitlerinden bir tanesi fan hareketi yok uyarısıdır. Kombilerde hava akışı fan yardımı ile sağlanmaktadır.

Ancak fan bir nedenden dolayı hareketsiz bir duruma geçmiş ise karşınıza bu arıza kodunu düşürecektir. Bu arızanın kaynağı fan ya da elektronik kart ile alakalıdır.

Bu sebeple uzman dokunuşu gerektirmektedir. Çankaya Vaillant Servisi operasyon merkezimizi aradığınız takdirde sizlere vakit kaybetmeden personelimizi gönderecek ve kombinizde gerekli bakımları sağlayacağız.

Vaillant marka kombinizde karşınıza çıkabilecek arıza tiplerinden bir tanesi de kablolama arızasıdır. Cihazınızdaki prosestat kablosu köprülenmemiş ise ekranda böyle bir arıza kodu görmeniz olasıdır.

Bu konuda uzmanlık isteyen ve mutlaka bilinçli müdahale gerektiren bir işlem olduğundan herhangi bir müdahalede bulunmadan Çankaya Vaillant Servisi ekiplerimiz ile irtibata geçerek yardım talep ediniz.

Uzman teknisyenimiz sizlere en hızlı şekilde yetişecek ve gerekli parça kontrollerini sağladıktan sonra doğru uygulama ile onarım işlemini gerçekleştirecektir.

Çankaya ilçemizin tüm sokak ve caddelerinde gezici servis araçlarımız aktif bir şekilde bakım ve onarım hizmetleri sağlamak için yollardadır. Bu sebeple sizlere hiç vakit kaybetmeden en hızlı şekilde geri dönüş sağlamaktayız.

Çankaya Vaillant Servisi Kombi, klima ve Şofben gibi birçok önemli cihazlarınızın bakıma ihtiyaç duyduğu anda devreye girer ve bütün işlemlerinizi titz bir çalışma ile sonlandırır. Montaj ve bakım işlemlerinde, bu konunun uzmanı Çankaya vaillant servisi tercih edilmelidir. Kombilerde proje ve onayı zorunludur.

Ciddi bir iş olan doğalgaz işlerinde, resmi prosedür takip edilmelidir. Şofben tamiri de uzmanlık alanımıza girer, tüm onarımlarınız tarafımızca orjinal yedek parça kullanılarak gerçekleştirilir. 

Vaillant ürünlerinizi uzun yıllar kullanabilmenizin ilk şartı budur. Çankaya Vaillant Servisi ısıtma ve soğutma sektöründe yoğun ve kalıcı bir çalışma faaliyeti içindedir. Yerden ısıtma sistemi kurulmuş evlerinizde de sorun yaşamanız halinde hemen bize başvurabilirsiniz.

Çankaya Vaillant Servisi klima ile ilgili işlemleriniz için her konuda tam destek sağlar ve siz değerli Çankaya sakinlerine hizmet verir. Klima bakımları da kombi bakımları kadar önemlidir.

uzmanı servis, klima kullanımı için önemlidir. Gazı eksilen klimalar arıza yapabilir. Filtresi tıkanan ve temizliğe ihtiyacı olan klimalar da arıza yapar ve kullanım esnasında sorun çıkarabilir..

 Kombi hizmetinde ve diğer branşlardaki hizmetlerde, garantiyi ön plana alan Çankaya Vaillant Servisi isimli firmamız,ürünlerin kılavuzsuz kullanımını doğru bulmamaktadır. Yoğuşmalı kombiler, eski kombiler nazaran daha iyidir ve yeni kombilerin tercihi, kaliteli kombi kullanımını sağlamaktadır.

Kombi havalandırma işlemleri ihmal edilmemelidir. Servisimiz, fabrika çıkışlı yedek parçaları tercih etmektedir. Çankaya Vaillant Servisi, kurulum, yedek parça ve sertifikalı eleman gibi birçok hizmeti veren , konusunda uzman olan bir firmadır.

Teknik servis hizmetinde 7/24 anlayışını benimseyen kuruluşumuz, kısa zamanda iş teslimi yapmaktadır. İşin ehli ustalar, her zaman için tercih edilmelid

Çankaya Vaillant Servisi kombinizin arızalanan ana kartını değişim sağlamadan önce tamir yolunu seçer. Kontrol edilen parça tamire uygun ise size ek maliyet getirmemek adına onarılır. Kombi regülatörü kullanmak bu tip durumları önlemek adına iyi bir seçimdir.

Tesisat tıkanıklığı , petek temizliği gibi konularda da servis merkezimiz 7 gün 24 saat emrinizdedir. Çankaya Vaillant Servisi öncü ve yenilikci yapısı ile de siz değerli Çankaya sakinlerine hizmetin en kalitelisini ve güvenilir olanını sunmak için mesai harcamaktadır.