Çankaya Siemens Servisi

Kusursuz ve hızlı hizmet anlayışı ile Çankaya Siemens servisi uzun zamandan beri bu sektörde. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetini sağlamak, hızlı ve güvenilir bir şekilde servis hizmetini sunabilmektir.

Bundan dolayı personelimiz belli aralıklarla eğitim görüyor, yeni teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve tüm yenilikleri bünyesinde uyguluyor. Çankaya Siemens Servisi televizyon onarımı , beyaz eşya bakımı , klima montajı gibi konularınızın çözümü ve ustalık gerektiren işlerde ilk başvuracağınız yerdir.

İşimizi kolaylaştıran Siemens cihazları, farklı sebeplerden ötürü çalışmadığında veya eski gücünü kaybettiğinde mağduriyet başlar. Bu mağduriyeti en hızlı şekilde ortadan kaldırmak ve cihazın daha uzun ömürlü olmasını sağlamak ise Çankaya Siemens Servisi nin elindedir.

Cihazlar en çok taşınırken, yanlış montaj sonucunda veya yanlış kullanımdan dolayı bozulur. Bunun için buzdolabı, klima gibi büyük beyaz eşyaların taşınması ve montajı ancak servis tarafından yapılmalıdır. Hasar gören parçalar doğru bir şekilde değiştirilmeli ve orijinal parçalar kullanılmalıdır. Aksi taktirde cihazın ömrü kısa olacak ve verimliliği istenilen seviyeye ulaşamayacaktır.

 Beyaz eşya ve diğer cihazlar her zaman insanlar tarafından kullanılıyor. Lakin göz ardı edilmemesi gereken husus ise kullanım kılavuzudur. Bilgiler iyi okunmalı ve talimatlarına uyarak kullanılmalıdır. Bu şekilde cihazı uzun süre kullanma imkânı da olacaktır.Çankaya Siemens Servisi bu konuda da sizin için özel olarak oluşturulmuş online destek hattı vasıtası ile yardımcı olabilmektedir.

Çankaya Siemens Servisi kapınızda ücret ödemenizi kredi kartınızla gerçekleştirebilmeniz için mobil pos sistemini devreye sokmuştur. Hayatınızı kolaylaştıran tüm işleri ilk önce bünyesinde uygulayan firma olan Siemens , bu konuda da rakiplerini geride bırakmayı başarmıştır.

Ar-Ge çalışmalarındaki yetenekleri ve yeni keşifleri ile küçük ev aletlerinden televizyona , klimaya hatta beyaz eşyaürünlerinin bir çoğunda Siemens üreticilerinin imzası vardır. Çankaya Siemens Servisi hayatınızı kolaylaştıran ürünleri ve bu ürünlerin yaygın ve kapsamlı servis ağı ile sizlere kesintisiz hizmet vermektedir.