Çankaya Samsung Klima Servisi

Çankaya Samsung Klima Servisi disiplinli ve prensipli çalışmaları ile bölge halkının sevgilisi olmayı başarmış ve Çankaya da her mahallede profesyonel işlere imza atabilmeyi başarmıştır. Teknolojide tartışmasız bir dünya markası olan 

, kendine özgü kalite politikası ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla her zaman bir adım önde olmanın keyfini yaşamaktadır. Samsung ürünlerinizle ilgili her türlü destek ve diğer işlemlerin yerine getirildiği servis kısmı Ankara`nın güzide ilçesi Çankaya`da Çankaya Samsung Klima Servisi tarafından yerine getirilmektedir.

 Samsung’da Özelsiniz!

Son teknoloji ürünlerin çıkış noktası olan Samsung, akıllı telefonlardan beyaz eşyaya, mobil ürünlerden klimaya kadar çok geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Ürünlerinizle ilgili satış sonrası her türlü teknik destek ve problem yardımı konularında bir telefonla bizlere danışabilir, arıza kaydı oluşturabilir ve sorunsuz bir kullanım keyfi yaşayabilirsiniz.

 Bilgili Kullanım Uzun Kullanım

Çankaya Samsung Klima Servisi ürünlerinizin kullanım ömrünü artırmada sizi de ekibin bir parçası olarak görmektedir. Kullanım kılavuzunu okumak ve talimatlara uygun bir kullanım sonrasında ürünlerinizi çalışır bir şekilde uzun yıllar kullanabildiğinizi göreceksiniz. Ayrıca elektrik tesisatının sağlıklı bir şekilde çalışıyor olması diğer bir parametre. Teknik servis yardımı, arıza ve sorun giderimi ve her türlü durumda merkezimiz emrinizdedir.

Çankaya Samsung Klima Servisi başta klima tamiri bakımı ve montajı ile ilgili konularda çalışmalarını yürütmekle birlikte beyaz eşya ; yani çamaşır makinası , bulaşık makinası buzdolabı gibi ürünlerinizin tüm eksikliklerini gidermek için kurulmuş seçkin işletme merkezlerimizdendir. 

Servis bünyesinde görevli tüm personel ürünleri yakından tanıyan , gerekli eğitimlerini tamamlamış ve sertifikalı kişilerdir. Bu sebeple ne işlem yaparsak yapalım kesin ve mükemmel sonuçlarla noktalanan işlemler gerçekleştirmekteyiz. Çankaya Samsung Servisi yedek parça gereksinimlerinizi de giderebileceğiniz bir servis noktasıdır.