Çankaya Regal Servisi

Çankaya Regal Servisi tam donanımlı ve teknik özelliklere sahip olan yapısı ile, beyaz eşya ürünleri ve klima cihazları konusunda en etkili servis hizmetini sunmaktadır. Bakım ve onarım işlemlerinde, pratik çözümler sunan elemanlarımız, kısa zamanda servis hizmetinizi gerçekleştirmektedir. 

Çankaya Regal Servisi bakım onarım ve montaj birimleri ile bölge halkının tüm dertlerine derman olmaktadır. Beyaz eşya tamiri deneyim uzmanlık ve dikkat isteyen işlemlerdir ve herkese güvenilmez. Yıllardır Çankaya bölgesinde aralıksız çalışmalarını sürdüren merkezimiz ve burada görevli teknik personelimiz sizlere başınızı ağrıtan tüm konularda tam destek olmaktadır.

Klima montajında, odanın yapısına göre klima seçimi önemlidir. Büyük mekânlar için kullanılan bir klima, küçük mekânlarda kullanımı oldukça zordur. Küçük mekânlar için üretilen birc ihaz, büyük mekânlarda yetersiz kalır. Çankaya Regal Servisi çalışanı serviselemanlarımız, klima kurulumunda, en iyi köşeyi seçer.

Motoru da en uygun yere monte eder. Bakım işlemlerinde, gaz eksilmesi gibi durumlarda, gaz bitimini beklemek, kompresöre zarar verebilir. Bu nedenle, gaz tamamen bitmeden, Çankaya Regal servisi elemanlarımız tarafından, gaz takviyesi yapılmalıdır.

 Orjinal parça değişimi, güncel bakım işlemleri ve garantili onarım işlemleri, konusunda uzman olan servis elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Sertifika belgesiyle, klima cihazı ve beyaz eşya cihazları gibi birçok cihazın servis işlemini yapan merkezimiz, kısa zamanda bakım & onarım işlemlerini bitirmektedir.

Çankaya Regal Servisi müşteri ilişkilerine azami dikkat eden , tüm sorularını dikkatlice dinleyerek sabırla cevaplandıran , beyaz eşya ve klimalarınızın tamir işlemlerini mantıklı ve ekonomik müdahalelerle sonlandıran seçkin ve üstün başarılı bir işletmedir. 

Çankaya halkı bu güne kadar bizi tercih ettiği için hiç pişman olmadı ve her defasında servis merkezimizle iletişime geçerek sorunlarını çözüme kavuşturdu. Sizler de memnun müşteri portföyümüze katılmak isterseniz 0312 448 00 00 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.