Çankaya Protherm Servisi

Çankaya Protherm Servisi, kombi, şofben ve kazanlar her ne kadar kullanışlı cihazlar olsalar da ortaya çıkabilecek olumsuza durumlarda mutlaka alanında uzman bir teknik servise ihtiyacınız olacaktır.

Günümüzde servise rahat ulaşabilmek en önemli konulardan bir tanesidir. Çünkü herhangi bir arıza durumunda kullanıcıların çoğu zaman bekleme lüksleri bulunmamaktadır.

Günlük işlerin aksamaması adına mutlaka hızlı hizmet almak gerekir. Çankaya sakinleri için Protherm marka kombi, şofben ve kazan bakımları yılların deneyimli ekibimiz tarafından yapılmaktadır. 25 yıllık bir deneyimle siz Çankaya sakinlerine gece gündüz demeden teknik anlamda yardımcı oluyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı yaptığımız çalışmalarda daima ekonomik ve çözüm odaklı işlemler yürütmekteyiz. Gezici servis araçlarımızla hareket ettiğimizden hiçbir müşterimizi saatlerce bekletmemekteyiz.

Donanımlı servis araçlarımızda her türlü teçhizatımız mevcuttur. Kombinizde bir parça sorunu var ise orijinal Protherm yedek parça anında temin edererk montajını tamamlamaktayız.

Isıtma sistemleri hem evlerde hem de işletmelerde yoğun bir şekilde kullanıldığından ne zaman ortaya bir arıza çıkacağı bilinmez. Bu sebeple yılda yaptıracağınız iki defalık bakımla cihazlarınızı olası arızalardan da korumuş olursunuz. Yıllık bakım ya da arıza onarım talebi için Çankaya Protherm Servisi irtibat numaramızı aramanız yeterli olacaktır.

Protherm markasının özellikle kış aylarında ortamı ısıtan ve her an sıcak su sağlayan kombileri eğer bir arıza ortaya çıkmış ise genellikle bunu LED ekranlarından arıza kodu olarak göstermektedir.

Bu şekilde arıza hakkında kullanıcıyı bilgilendirmektedir. Kombinizle ilgili ortaya çıkabilecek sorunlardan bir tanesi su sızıntısıdır. Kombinizin iç bölgelerinden gelen su sızdırma durumu normal değildir.

Bu sebeple su sızdırma durumu ile karşılaşmış iseniz Çankaya Protherm Servisi teknik birimlerimizden mutlaka uzman desteği talep ediniz.

Su sızdırma durumlarında basınç da etkilidir. Bar basıncı 1,5 ila 2 arasında olmalıdır. Eğer 2’nin üzerinde bir basınç seviyesi var ise yüksek basınç, 1,5 altı bir basınç seviyesi görülüyor ise bu düşük basınçtır.

Basınç sabit durmuyor ise cihazınız sürekli arızaya geçeceğinden mutlaka teknik servisten yardım almalısınız. Çankaya Protherm Servisi personelimiz basınç düşmelerine karşı sizler için gerekli tedbiri alacaktır.

Kombinizin genleşme tankında oluşmuş bir delik, su sızıntısı da basıncı olumsuz etkileyecektir. Eğer kombi altındaki ağzı açık borudan su geldiğini görüyorsanız genleşme tankında bir problem var demektir.

Bakımlarının yapılması adına Çankaya Protherm Servisi operasyon merkezimizden bir teknisyen desteği talep etmelisiniz. Kombilerinizde olduğu gibi Protherm şofben ve kazanlarınızda karşılaşacağınız arıza durumlarında da bizlerden günün 24 saati yardım alabilirsiniz.

Çankaya sakinleri bizlere tek numaramızdan ya da online olarak web sitemizden rahatlıkla ulaşabiliyor.

Çankaya, Ankara’nın en güzel ilçelerinden birisidir. Protherm ise kombi ve diğer elektrikli ev aleti ve eşyası üretimi ile alanında farklı konsept ve tasarımları ile rakiplerine göre daha kaliteli ve tercih edilir markalardan birisidir. 

Çankaya Protherm Servisi ise Çankaya veProtherm markasının eşsiz güzelliğini bir araya getiren bir konumda Protherm ürünlerini kullanan müşterilerinin kolay ulaşılabileceği ve uygun ücretle ürünlerinin tamirin veya bakımını gerçekleştirebilecekleri bir servistir.

 Uzun yıllara dayanan servis geçmişimiz ile semt sakinlerine Protherm ürünlerinin arızasını giderebilmek için bir çok kez yardımcı olduk. Kombiniz ateşleme yapmıyorsa , arıza lambası yanıyorsa, aşırı ısınma gözlemliyorsanız veya hiç çalıştıramıyorsanız hemen Çankaya Protherm Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Çankaya Protherm Servisi, kombi başta olmak üzere bu marka ile üretilen tüm elektrikli ev eşyasının bakımını ve onarımını ideal koşul ve şartlarda başarılı bir şekilde yürütmekte ve gerçekleştirmektedir. Çankaya Protherm Servisi çalışanları servis hizmetlerinde görev alan en güvenilir, en başarılı ve tüm teknik yöntem ve uygulamalara hakim olan kişilerden oluşmaktadır.

Protherm servis ağının en iyi ve doğru hizmetini veren bir servis olmasının yanı sıra Çankaya Protherm Servisi, diğer servisler ile de yarışan yüksek düzeyli bir hizmet anlayışına sahiptir. Çankaya Protherm Servisi ile irtibata geçerek kaliteli ve uygun ücretli aynı zamanda da güvenilir servis hizmetlerini kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Çankaya Protherm Servisi kombi tamiri konusundaki engin deneyimini tüm işlerine yansıtabilmektedir. Genel olarak yerinde tamir ettiğimiz ürünlerinizi aynı gün ve kesin sonuç alarak ve teslim etmekteyiz.

Protherm markasını tercih edip kullanan Çankaya sakinlerinin 24 saat emrinde olan servisimiz 0312 448 00 00 numaralı hattı bize anında ulaşabilmek için devreye sokmuştur. Mesai saatleri içinde veya dışında, dilediğiniz an bize bu hattan ulaşabilirsiniz. Çankaya Protherm Servisi ile çalışmak bir ayrıcalıktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!