Çankaya Profilo Servisi

Uzman bir kadro ile Çankaya profilo servisi bünyesinde yaptığı çalışmalar ile beyaz eşya televizyon klima ve küçük ev aletlerinde meydana gelen hasarları hızlı bir şekilde çözümlüyor. Servis birimimize başvurduktan sonra, uzun zaman beklemeye gerek kalmadan hizmet alacaksınız.

Önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve güvenilir hizmet sunmaktır. Bulaşık ve çamaşır makinanız için veya buzdolabınız ile ilgili tüm beyaz eşya sorunlarınızda çözüm ortağınız Çankaya Profilo Servisi olacaktır. 0312 448 00 00 numaralı numaramızdan merkezimize ulaşarak bağlantı kurmanızın neticesinde dakikalar içinde sizlere ulaşarak evinizde veya iş yeinizde severek kullandığınız Profilo ürünlerinize ekonomik çözümler üretiyoruz.

Özellikle beyaz eşyalar her evde ve iş yerinde bulunuyor ve ihtiyaç duyuluyor. Bu cihazların birinin bozulması veya hasar görmesi ise, kişilerin mağdur olmasına neden olur. Bu yüzden doğru bir şekilde onarım ve tamir işlemleri Çankaya Profilo Servisi gibi deneyimli servis merkezleri eli ile yapılmalıdır.

 Beyaz eşya tamirinde doğru tespitler yapmak gerekir. Bu sadece alanında uzman olan kişiler tarafından uygulanabilir. Orijinal parçalar kullanarak, cihazın eski performansına ulaştırmak mümkün olacaktır.

Unutulmaması gereken bir diğer detay ise, beyaz eşyanın taşınması ve montajı. Bu süreçte bazı detaylar bilinmeli ve olası hasarlar önlenmelidir. Çankaya Profilo Servisi olarak tavsiyemiz; Buzdolabı taşırken, 3 saat aynı yerde bekletilmeli. Profilo bulaşık makinesinin ayak bölümü doğru ayarlanmalı. Klima gibi cihazların bakımı belli periyotlarla yapılmalıdır.

Bu ufak detaylar cihazın hasar görmesini engellese de, cihazın doğru bir şekilde taşınması ve montajın yapılması çok önemlidir. Çünkü bu süreç, cihazın garantisini bozabilir. Çankaya Profilo Servisi gibi uzman kişiler tarafından uygulanan her işlem güvenilir olacaktır.

Çankaya Profilo Servisi çeyrek asırı geçen çalışma hayatı süresi boyunca hep doğru mudahalelerde bulunarak mükemmel seviyede tamir işlemleri yapmıştır. Personel seçimi konusunda da oldukca titiz davranan Profilo , görev verdiği tüm personellerini titiz bir araştırma sürecinden geçerek ve sektörün iyileri arasından seçerek bünyesine katmış ve onarım bakım ve tamir hizmetlerinde çalışması için görevlendirmiştir. 

Çankaya Profilo Servisi , tamir işlemlerinde kişiye özel uygulamalrı ile servis hizmetleri konusunda sektöre yeni bir soluk katmış ve çalışmaları ile öncü olmuştur.