Çankaya Mitsubishi Klima Servisi

Çankaya Mitsubishi Klima Servisi teknoloji dünyasının saygın markası Mitsubishi ürünlerinin Çankaya bölgesine hizmet eden bir servis koludur. Mitsubishi elektronik eşya ürünleri ve teknolojik alt yapısı ile müşterilerine çözümler sunarken klima sistemleri ile konut, iş yeri ve özel mekânlara göre oluşturduğu çözümlerle hizmet veriyor.

Ürünleri ile kaliteyi müşterilerine sunan Mitsubishi bizimle yani Çankaya Mitsubishi servisi ile de aynı kaliteyi bakım işlemlerinde sağlıyor.

Çankaya Mitsubishi Klima servisi olarak klima servisinde çözümleri sunan firmamız 7/24 hizmet ve özel servis araçları ile anında pratik çözümler sunuyor. Klima bakımında ayrıcalıklı hizmet sunan ekiplerimiz Split Klima ürünleri, Ticari Tip Klima ürünleri, Multi Sistem Klima ürünleri, VRF Merkezi Sistem ürünleri olarak çeşitli ürünlere göre özel özel servis desteği oluşturuyor.

Öncelikle ev aparatörün bakımını yapan ekiplerimiz klima bakımında kondenser bakımı ile beraber ilk aşama olarak cihaz bakımı işlemine başlıyor. V otomat, elektrik tesisatı, Voltaj – akım kontrolü işlemleri ileürün bakımında kinci aşamayı gerçekleştiren Çankaya Mitsubishi Klima Servisi bünyesindeki ekiplerimiz üçüncü aşamaya geçtiğinde ise drenaj kısmı ve drenaj tavası kısmı temizliği işlemlerini uyguluyor. Tüm bağlantıların kontrolünü yapan ustalarımız, aşamalı bakım işleminde diğer seviye olarak iç fan pervane temizliği ve gaz kontrollerini de gerçekleştirmektedir.

Çankaya Mitsubishi Klima Servisi montaj işlemleri ile berabar bakımlarınızı da etkili ve son derece tecrübeli ekipleri ile dilediğiniz an gerçekleştiriyor. Şunu unutmayınız ki kompresörünüze zarar gelmemsi ve cihazınızın uygun koşullar sağlanarak soğutma işlemi sağlaması için mutlaka orjinal gaz kullanılmalıdır. 

Mitsubishi bu konuda asla taviz vermeyerek ürünlerinize üretici fabrikanın şart koştuğu orjinal gaz kullanarak müdahalede bulunmakta ve eksiklerini tamamlamaktadır. Çankaya Mitsubishi Klima Servisi dış ünite ile iç ünite arasında bağlantıyı sağlayan bakır boru çekme işlemini de ekipleri ile sağlamaktadır.  

Eskiden özellikle iş yerlerinde kullanılan klimalar , zaman içinde evlerimizde de kullanmaya başlanmış , Mitsubishi de bu sayede satış rakamlarını katlayarak arttırmıştır. 448 00 00 numaralı online iletişim numaramız sizlerin kullanımı için sürekli hazır beklemektedir. Lütfen randevu alınız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!