Çankaya Lambert Servisi

Çankaya Lambert servisi; Ankara’nın en çok tercih edilen kombi servisleri arasında yer almaktadır. Profesyonel bir şekilde bakım ve temizleme hizmeti sağlayan Lambert servisi sayesinde sizler de kolay ve hızlı bir şekilde kombinizin bakım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sertifikalı, güleryüzlü ve profesyonel çalışanlar, belediyenin onayı, işlem öncesi müşteri masraf bilgilendirmesi sayesinde en güvenilir servislerden biri olan Çankaya Lambert servisi ile sizler de güvenle kombinizin bakımını ve temizliğini yaptırabilirsiniz.

Kombinizi kullanacağınız alana göre seçmeniz, cihazın ömrü açısında oldukça önemlidir. Uygun kombi seçimi yaptıktan sonra kesinlikle regülatör kullanarak kaçak akımdan korunmalısınız.

Aynı zamanda bacalı cihazları kullanmayı hemen bırakmalı ve onun yerine hermetik cihazları kullanmalısınız. Uzun süre kullanım sağlayabilen Lambert kombi sayesinde hem hesaplı hem de kullanışlı bir şekilde kombi sahibi olabilirsiniz.

Evinizde, iş yerinizde, okullarda, sanayilerde ve daha birçok yerde kullanılan kombilerin iç bölgesinde su damlaması kesinlikle normal değildir. Çankaya Lambert servisi ile iletişime geçerek su damlamasının sebebini öğrenebilir ve hemen müdahale edebilirsiniz.

Aynı zamanda kombinin dış gövdesinde aşırı ısınma; yanma odasının dolduğu anlamına gelmektedir. Çankaya Lambert servisi çağırarak yanma odasının temizliğini sağlayabilirsiniz.

Lambert kombinizde sabitlediğiniz bar basıncı sık sık düşüyorsa genleşme tankınız arızalıdır. Tankın bakımının yapılması ya da değiştirilmesi bu problemi hızlı bir şekilde çözecektir.

Ayrıca kombinin altındaki ağzı açık borulardan su geliyor ise genleşme tankınızın artık kullanım süresi dolmuştur. Yeni bir genleşme tankını Çankaya Lambert servisi yardımı ile taktırarak kombinizi tekrar kullanabilirsiniz.

Çankaya Lambert servisi ilekombinizin bakımı ya da tamiri için size fiyat bilgilendirmesi yapmaktadır. Kombinizin bilgilerini vererek Çankaya Lambert servisi ekibine oluşan problemleri anlatmanız fiyat bilgisini almanız için yeterli olacaktır.

Sadece tamir ve bakım değil aynı zamanda parça stoğu da bulunan Çankaya Lambert servisi ile yıpranan ya da kullanılamayacak durumda olan kombi parçalarınızı değiştirebilir, oldukça hesaplı bir şekilde yenilerini taktırabilirsiniz. 

Lambert servisi sayesinde kombinizin verimli çalışması için en önemli etkenlerden biri olan bar basıncını kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Bar basıncının sabit bir şekilde olması hem daha verimli çalışmayı hem de kombinizin daha az yakmasını sağlayacaktır.

Aynı zamanda Çankaya Lambert servisi sadece bar basıncı ya da temizlik değil, kombinin çalışmasını olumsuz etkileyebilecek her şeye karşı dikkali bir şekilde kontrol sağlar. Isı sensörlerinin değişiminden, genleşme tankının kontrolüne kadar rahatlıkla bizlere ulaşabilir ve destek ekibimizi çağırarak yardım alabilirsiniz.

Sizler için her gün her saat çalışan Çankaya Lambert servisi profesyonel ekibi ile dilediğiniz gibi iletişime geçerek kombiniz ile alakalı her problemi kolaylıkla çözebilirsiniz.

Lambert markalı kombiler için özel eğitim ve sertifika alan Çankaya Lambert servisi sayesinde hesaplı bir şekilde kombi bakım, tamiz, temizlik, yedek parça gibi birçok hizmeti alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!