Çankaya Kombi Servisi

Çankaya Kombi Servisi

Çankaya Kombi Servisi hizmetlerinideki azami titizlikle ön plana çıkmakta ve kurulduğu günden bu yana geçen çeyrek asırdır da bu yönde hareket etmektedir. Kısın ısınmamıziçin ve sıcak su elde etmemiz için en pratik cihazların başında gelir kombi ürünleri.

Her üründe ihtiyaç duyulacağı gibi bunda da belirli aralıklarla bakım ihtiyacı doğmaktadır. Firmamız kış hazırlığınızı eksiksiz yerine getirerek huzurlu bir dönem yaşamanızı sağlamaktadır.

Çankaya Kombi Servisi bölgeyi tam manası ile tanır, bu sebeple çağrılarınıza en kısa sürede cevap vererek hızlı bir şekilde size ulaşır. Uzman & eğitimli kadromuz işinde her zaman profesyonelliği ön planda tutmaktadır.

Ayrıca tüm yedek parça ihtiyaçlarınızı zengin yedek parça depomuzdan temin edeceğinizi de belirtmek isteriz. Su damlatan, yeterli performans alamadığınız, ses çıkartan, yanma esnasında aşırı ısınan, yüksek doğal gaz faturalarına maruz kaldığınızda hemen bizi arayarak operasyon merkezimizden randevu alınız. 

Ev ve iş yerlerimizde kombiyi seçmek de uzmanlık ister. Gereksiz yere alınan yüksek kapasiteli cihazlar veya olması gerekende daha düşük verimli alınan ve ortamı ısıtmakta zorlanan kombi cihazları faydadan çok zarar getirir.

Onun İçin seçim yaparken mutlaka Çankaya Kombi Servisi gibi uzmanından destek almak gerekir. Ortalama 140 metrekere ve üzerinde olan evlerde kullanılmasını tavsiye ettiğimiz yoğuşmalı kombi cihazları, bu metrekarenin altındaki yerlerde fayda sağlamayacaktır. Üstelik satın alırken hermetik cihazlara nazaran daha pahalı olması sebebi ile de cebinizden boş yere fazla para çıkacaktır.

Çankaya Kombi Servisi 448 00 00 numaralı hattı ile sizlere kolay ulaşım sağlamaktadır. Günün dilediğiniz saatinde arayarak soru sorabilir, servis çağırabilir, şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Servis bünyemizde görev yapan tüm personellerimiz sizlerin rahatı ve huzuru için mesai harcamaktadır.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!