Çankaya Klima Servisi

Çankaya Klima Servisi, Ankara Çankaya’da ikamet eden tüm klima kullanıcılarına gece gündüz demeden hizmet vermeye devam ediyor. Klimalar hem soğutucu hem de ısıtıcı özellikleri ile her mevsim ev ve işyerlerinde kullanılan cihazlardır. Klimalardan iyi bir şekilde faydalanmak ve verim almak için ise doğru klima tercihinin yapılması gerekir. Bir takım yanlış klima tercihleri neticesinde ev ya da işyerlerinde klimalardan verim alınamadığını görüyoruz.

Bununla ilgili bizlere çok fazla soru da gelmektedir. Klima satın alırken mutlaka bir bilene danışmalı, yedek parça ve servis imkânlarının da uygunluğu kontrol edilmelidir. Klimalar konusunda pek çok marka pek çok model çıkarmaktadır. Klima alacak kişiler bu konuda çok şanslılar çünkü eskiden olduğu gibi sadece tek bir tip klimaya mahkum değiller.

Çankaya Klima Servisi olarak klima alacak Çankaya sakinlerine her tür yardımcı bilgiyi vermekteyiz. Ayrıca alınacak klimanın montajı, bakımı ve onarımını da yine firmamız yapmaktadır. Klimanızdan tam anlamıyla verim almak istiyorsanız bu gibi detayları görmezden gelmemenizi öneriyoruz.

Firmamız teknisyenleri sizlere klima konusunda her tür desteği sağlamaktadır. Ankara için tek numaramızdan arayarak klima konusunda fikirlerinizi daha netleştirebilirsiniz. Klimada yaşayabileceğiniz sorunlar arasında su sızdırma, bağlantı kopması, yüksek sesli çalışma, parça arızası, motor arızası, kumanda arızası ve pek çok arıza bulunmaktadır. Klimanızın yıllık bakımlarını Çankaya Klima Servisiçalışanlarına yaptırdığınız takdirde olası ortaya çıkabilecek arızaları da önceden engellemiş oluyorsunuz. Bu sebeple müşterilerimize daima yıllık bakımlarını düzenli yaptırmalarını öneriyoruz.

Birbirinden farklı modelde olan klima tiplerinden bir tanesi de duvar tipi mono split klimadır. Birer ya da birden fazla iç-dış üniteden oluşan bu klima tipi ses bakımından oldukça avantajlıdır. Çünkü sesi minimumda çıkar ve sizi kesinlikle rahatsız etmez. İç ve dış üniteleri arasında elektrik kablosu, bakır boru, izole ve bandajdan oluşan bağlantı, drenaj hortumu gibi aksamlar bulunur. Duvar tipi klimaların takılması mutlaka uzmanlar tarafından olmalıdır. 7000 Btu/h ile 30000 Btu/h kapasitelerde değişen duvar tipi klimalar bulunmaktadır.

Konutlarda özellikle sık tercih edilen bir klimadır. Duvar tipi klimalarda uzman olan teknisyenlerimiz sizler için gerekli bakım ve onarım hizmetlerini sağlamaktadır. Çankaya’da ev ve işyerlerine gelerek klima montaj ve bakımını yapan servisimiz bunu gereli eğitimleri almış sertifikalı teknisyenleri ile yapmaktadır. Diğer tüm klima modellerinde olduğu gibi duvar tipi klimalarda yaşayacağınız her bir sorunda ya da aklınıza takılan herhangi bir şeyde Çankaya Klima Servisi numaramızı arayarak destek alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!