Çankaya İndesit Servisi

Çankaya İndesit Servisi

Çankaya İndesit servisi Çankaya semtinde bulunan müşterilerine günün her saati hizmet sunan ve konusunda uzman personeller ile çalışan bir teknik servistir.

Vermiş olduğumuz hizmetlerin ve işçiliklerin tamamı firmamız tarafından 1 yıl garantilidir. Bu durum yapmış olduğumuz her işleme ne kadar güvendiğimizi müşterilerimize göstermektedir.

İndesit marka beyaz eşya cihazlarınızın tamir bakım ve onarımlarında her zaman müşterilerimizin bütçesini düşünerek hareket etmekteyiz. Bu amaç doğrultusunda da hizmetlerimizi aksatmadan sürdürmekteyiz.

Çankaya İndesit servisi olarak tüm tecrübemiz ve bilgi birikimimiz ile müşterilerimize hizmet etmeyi kendimize amaç edinmiş durumdayız. Bu doğrultuda da müşteri portföyümüzü sürekli olarak arttırmaktayız.

Çağrı merkezimizin numarasını müşterilerimizin kaydetmesini ve en bir sorun olduğunda bizlere ulaşmasını her platformda onlarla paylaşmaktayız.

Çankaya İndesit servisi olarak beyaz eşya cihazlarınızın her türlü bakımını temiz ve titiz bir şekilde uzman çalışanlarımız ile günün her saati gerçekleştirmekteyiz. İster eviniz de ister işyerinizde olsun her zaman hizmeti ayağınıza kadar getiriyoruz.

İndesit marka beyaz eşya grubundan olan buzdolaplarınızı kesinlikle sıcak yemek koymayın, bu zamanla dolabınızın verimini düşürecektir. Ayrıca dolabınızda dondurulan yiyecekler de çözüldükten sonra tüketilmelidir. Tekrar dondurulmamalıdır.

Ayrıca buzdolaplarınızı asla güneş gören yere koymayın. Bu durum da cihazlarınız sıcaktan etkilenerek zamanla verimden düşmesine neden olacaktır.

Çamaşır makinelerimiz bazen zaruretten bazen de başka nedenlerden dolayı banyoya konabilir. Bu gibi zorunlu durumlarda makinenin ıslanmamasına özen gösterilmelidir. Çünkü ıslanan makine çabuk bozulur.

İndesit marka beyaz eşya cihazlarından olan çamaşır makinelerinde mutlaka kaliteli deterjan ve kaliteli yumuşatıcı kullanılmalıdır. Aksi durumda zamanla makinenizde sorunlar yaşanabilir. Çankaya İndesit servisi olarak müşterilerimize önemli bir tavsiyemizdir.

Yine en çok kullanılan ve mutfaklarımızın vazgeçilmesi haline gelen İndesit marka beyaz eşya ürünü olan bulaşık makinelerine ağzı dar ve uzun olan şişe vb. malzemeleri makinenize koymamanız Çankaya İndesit servisi olarak tavsiyemizdir. Çünkü bu tür ürünler makinede yıkanmaz ve temizlenmez.

Çankaya İndesit servisi olarak müşteri memnuniyeti ve garantili işçilik konuları her zaman önceliğimiz olan konulardır. Bu konuda personeline de yoğun şekilde eğitim ve konferanslar vermektedir.

Çamaşır makinenizde hiçbir zaman az birikmiş çamaşır yıkanmamalı ve kapasitesine ulaşıncaya beklenmeli ve çamaşırlarınızı ondan sonra yıkamalısınız. Bu durumda makineniz ekonomik olarak tasarruf sağlayacak ve verimli çalışacaktır.

Hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana kurumsal kimliğimiz ile daima müşteri memnuniyetine önem vermiş bulunmaktayız. Edindiğimiz tecrübeler ve bilgi birikimlerimiz sayesinde müşterilerimizin tüm sorunlarını hızlı ve garantili olarak çözüme kavuşturmaktayız.

Cihazlarınızın arızası durumunda ev veya işyerlerinizde ilk kontrolleri yapılır ve tam donanımlı atölyemizde müdahale edilmesi gereken bir arıza tespit edilirse cihazınız ücretsiz olarak atölyemize götürülür ve gerekli müdahaleler yapılarak sonunuz çözülür. Ayrıca bu işlemlerden sonra cihazınız servisimizin aldığı yere tekrardan ücretsiz olarak teslim edilir.

Çankaya İndesit Servisi elektrikli ev aletleri ürünleri onarım ve bakımı ile müşterilerine beyaz eşya tamir çözümleri sunar, İndesit ürün satışı yanında servis desteği ile de özel çözümler hazırlıyor.

 Çankaya indesit servisi olarak İndesit ürünlerinin bakımı ve tamiratında çözüm merkezi olan firmamız çamaşır makinesi, buzdolabı, dondurucular, fırınlar, klimalar, ankastre ocak ve ankastre fırın gibi ürünlerin bakımı ve onarımında size servis desteği sağlıyoruz.

 Servis desteğimizin detayına indiğimizde örnek olarak buzdolabı servisiolarak sunduğumuz hizmetleri şu şekilde açıklayabiliriz:

 Buzdolabı servisinde öncelikle kurulum hizmeti veren firmamız kurulum aşamasından sonra duruma göre bakım işlemi ya da onarım işlemleri yapıyor. Kurulum işlemlerinde ürün tipine göre kurulum yapan ve taşıma yerleştirme işlemleri ile çözüm hazırlayan servisimiz aynı zamanda ortaya çıkabilen bozulma ve bakım işlemleri için de çözüm desteği merkezi oluyor.

Bakım onarım işlemleri için tarafınızdan Çankaya İndesit Servisi ne gelen bildirim ile harekete geçen ekiplerimiz yerinde ya da servis merkezinde çözüm hizmeti sağlıyor.

 Özel materyaller ve özel yöntemlerle sorunlara çözüm üreten ustalarımız buzdolabınızın sorunlarını yerinde ya da servis merkezinde çözerek ürünü size teslim ediyor ve sorunlarınızdan kurtarıyor. 

Çankaya İndesit Servisi sorunsuz kullanım süresi yaşamanız için mutlaka kullanım kılavuzlarınızı dikkatlice ve sonunu kadar okumanızı tavsiye ediyor. Kitapcığınızda küçük ama önemli detaylara yer verilerek İndesit markalı ürünlerinizin kullanım incelikleri açıklanmaktadır.

Çankaya İndesit Servisi beyaz eşyalarınızı yani çamaşır makinesi , buzdolabı bulaşık makinesi gibi cihazlarınızı 1 yıl garanti vererek onarmaktadır. Sarf etmiş olduğumuz işciliğimiz de dahil olmak üzere tüm onarım ve yedek parçalarınız firmamızca güvence altına alınmaktadır.

Bizimle hala çalışmadıysanız sizleri de portföyümüze eklemek ve aramızda görmek için 0312 448 00 00 numaralı telefonumuz vasırası ile iletişim kurmaya davet ediyorz. Lütfen randevu alınız. 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!