Çankaya İmmergas Servisi

Çankaya İmmergas Servisi bölgenin en donanımlı, en çalışkan ve en hızlı servisidir. Bu güne kadar edindiğimiz tüm tecrübeleri pratik ve çabuk bir şekilde işimize uygulayarak sizlerin mağdur olduğunuz durumlara anında son veriyoruz.

Genellikle aynı gün ve bir kaç saat içinde müdahale olanağı bulunan Çankaya İmmergas Servisi ustaları, orjinal ve garantili parça kullanımında bulunarak ürününüzü fabrikadan çıktığı günkü sağlamlığına kavuşturmaktadır.

İmmergas, bu güne kadar kullanıcılarının göz bebeği olmuş ve üstün performansı ile de gönülleri fethetmiştir. Her kesimden insanın kolayca ulaşarak ekonomik fiyatlar karşılığında alabimesi neticesinde de Ankara bölgesinde binlerce eve girmeyi başarmıştır. Bir İmmergas kullanıcı iseniz servis olanaklarımızın ne derece geniş bir yelpazeye sahip olduğunu da bilirsiniz.

Çankaya İmmergas Servisi olarak şunu rahatlıkla belirtmek isteriz ki öyle büyük ve yaygın bir markanın, bu denli geniş bir servis ağının bulunması da gayet doğaldır. İmmergas kombi ürünleri kolay arıza açmaması, ucuz yedek parça fiyatları ve en önemlisi uzun yıllar kullanım olanağı sağlayarak dayanıklılığını ispat etmesi neticesinde yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başarmıştır.

Çankaya İmmergas Servisi olarak merkezimize düşen yardım taleplerinizi anında ilgili birime ileterek minimum zaman dilimlerinde yanınızda olmayı, ve sorununuza müdahale etmeyi sağlıyoruz. Özellikle soğuk geçen kış dönemlerinde bir evde sıcak suyun olmaması, kaloriferlerin çalışmaması, ortamın soguk olması son derece sinir bozucudur.

İşte tam bu anda bizi 448 00 00 numaralı hattımızdan arayarak sorununuzu iletip, mağduriyetinizin kolayca ve ekonomik şekilde sonlanması için ilk adımı atabilirsiniz. Gezici ekiplerimiz tam donanımlı araçları ile hemen kapınıza gelerek ilk müdahalede bulunacaktır.

Çankaya İmmergas Servisi olarak sizin onayınız olmadan asla tamirat işlemine başlamayız. Arıza tespiti neticesinde size iletilen fiyatı onaylamanız durumunda işlem başlatılır. Böylelikle iş bitiminde önünüze sunulan sürpriz fiyatlardan kurtulur, içiniz rahat bir şekilde tamirat yaptırısınız.

Şirket politikası olarak da zaten İmmergas markasına yakışır bir şekilde, minimum kar marjı ile çalışmaktayız. Üstelik sadece Çankaya bölgesi için değil, civar semtler ve Ankara ilinin tamamına da merkezimizden servis çıkartmaktayız.Şunu unutmayın; Çankaya İmmergas servisi olarak sizin rahatınız ve güvenliğiniz için mesai harcamaktayız.