Çankaya Hotpoint Servisi

Çankaya Hotpoint Servisi

Çankaya Hotpoint Servisi tamir hizmetlerindeki üstün başarısını yıllar içinde edindiği tecrübeye borçludur. Hotpointbeyaz eşya ve elektronik eşyalarda kaliteli markalardan birisidir.

Elektronik eşyalar açısından zengin ürün çeşidi bulunan hotpoint marka ürünlerin servis hizmeti, eşyaların kurulumu gerçekleştirildiği andan itibaren başlamaktadır.

Garanti başlangıcınızı yaptırmak için Hotpointbünyesinden mutlaka bir yetkili servis çağırarak kurulumunu ve diğer işlemlerini yaptırmalısınız. Herhangi bir ustanın kurduğu buzdolabı çamaşır makinası bulaşık makinası gibi cihazınızın garanti başlangıcını yaptıramayacağınızı unutmamalısınız.

Çankaya hotpoint servisi, ürünleri için kesintisiz teknik destek vermektedir. Bakım, onarım, yedek parça ve değişim hizmetleri için garantili olarak gerçekleştirilen servis hizmeti, hotpoint marka tüm ürünleri kapsamaktadır.

Ankastre setler, beyaz eşyalar, küçük-büyük elektronik ev aletleri için gerek duyulan her türlü servis desteği, eğitimli ve sertifikalı çalışanlar tarafından kesintisiz olarak müşterilere sunulan bir hizmettir.

Eşyalar kurulduktan sonra, belirli dönemlerde yapılması gereken bakım ve onarım işleri, randevu alınması halinde, eve gelen çalışanlar tarafından yapılmaktadır.

Herhangi bir arıza durumunda da, arızanın gerektiği gibi giderilebilmesi ve elektronik eşyanın zarar görmeden eski performansında çalışmaya devam edebilmesi için, Çankaya Hotpoint Servisi nden destek alınmalıdır.

 Çankaya hotpoint servisi, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre, her türlü servis hizmetini, gerektiği şekilde çözüme kavuşturmaktadır.

İhtiyaç duyulan durumlarda, Hotpoint Çankaya müşteri hizmetleri aranarak servis hizmetinden yararlanmak üzere randevu alınabilir. Randevu talebi üzerine servis görevlileri, en kısa sürede verilen adrese gelerek istenilen hizmeti özenli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Çankaya Hotpoint Servisi beyaz eşya alnındaki uzmanlığını sürekli geliştirmekte ve sektördeki personel ve usta açığını gayet başarılı bir şekilde kapatmaktadır. 

Çankaya sakinleri Hotpoint markasına olan güvenlerini satın alımlarda göstermiştir. Başarı grafiği hep zirvede olan Hotpoint gayretli çalışmaları ve ekonomik fiyatları ile bu noktadan inmeye hiç niyetli değildir.

Çankaya Hotpoint Ariston Servisi size özel hizmet eden ve müşterilerini bire bir tanıyan bir hizmet merkezidir.  Memnun müşteri portföyümüze siz de katılmak isterseniz bizi hemen 0312 440 00 00 numaralı hattımızdan arayabilirsiniz.

Çankaya Hotpoint Servisi her zaman Hotpoint marka beyaz eşya ürünleri için Çankaya semtinde bulunan müşterine destek veren teknik servistir.

Teknik servis olarak işimizi sevmemiz ve değer vermemiz müşterilerimize kaliteli hizmet vermemize sebep olmaktadır. Müşterilerimizin beyaz eşya problemlerinde günün her saati yanlarında ve hizmet vermekteyiz.

Bazen buzdolabı cihazınızdan uğultu gibi sesler gelebilir. Ancak korkmanıza gerek yok çünkü bu arıza değil motorun çalışma sesidir. Bazen de buzdolabı cihazlarınızdan normalin dışında sesler de gelebilir.

Böyle sesler geldiğinde Çankaya Hotpoint Servisiolarak cihazınızda bulunan su terazisini kontrol edebilir veya alt kısmında bulunan tekerleri ayarlayabilirsiniz. Ancak halen sorun giderilmedi ise Çankaya Hotpoint Servisimüşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçerek sorununuzun çözümünü sağlayabilirsiniz.

Hotpoint marka çamaşır makinelerinde bazen kapak açılmama sorunu yaşanabilir. Bu durumda öncelikle makinenizin programını kontrol etmenizde fayda var. Çünkü program henüz tamamlanmamış olabilir. Başka bir sebepte makinenizde çocuk kilidi devreye girmiş olabilir. Çocuk kilidini devreden çıkarmanız için Çankaya Hotpoint Servisi olarak cihazınızın kullanım kılavuzunuzu okumanız tavsiye edilmektedir.

Hotpoint marka beyaz eşya cihazlarınızın bakımlarını düzenli olarak yaptırdığınız taktirde cihazlarınızda sorun yaşamayacak ve kullanım ömrünü uzatmış olacaksınız. Ayrıca, tüm beyaz eşya cihazlarınızın satın alındıktan sonra kurulum işlemleri de Çankaya Hotpoint Servisiolarak tarafımızdan yapılmaktadır.

Beyaz eşya cihazlarından olan çamaşır makineleri bazen sıkma sorunu yaratmaktadır. Makinenin içerisinde bulunan kıyafetler sıkılmadan sulu vaziyette çıkmaktadır. Bunun sebebi olarak ilk akla gelen konu ise makineye haddinden fazla kıyafet konulmuş olmasıdır. Çankaya Hotpoint Servisiolarak çamaşır makinenize üzerinde veya kullanım kılavuzunuzda belirtilen kilo kadar kıyafet konulması tavsiye edilmektedir.

Aksi halde bu tip sorunlar ile karşılaşılabilir. Bu tip sorunlar ile karşılaşıldığında kilo ile ilgili sorun yok ise mutlaka Çankaya Hotpoint Servisi ile irtibata geçerek sorunuzun çözümünü sağlayabilirsiniz.

Kurulumu yapılan beyaz eşya cihazlarınızın kullanımı ile ilgili tüm detay bilgiler müşterilere verilmekte ve beyaz eşya cihazlarından çok rahat kullanım ve uzun ömürlü kullanımları sağlanmaktadır.

Her zaman müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan servisimiz, bu konuda personelini eğitmekte ve onlara bu konularda verilen tüm seminerlere katılımını sağlamaktadır. Ayrıca, belediyeden onaylı olan servisimiz alanında olan tüm gelişmeleri takip etmektedir.

Çankaya semtinde kabul görmüş ve itibar görmüş olan Çankaya Hotpoint Servisi, beyaz eşya kullanımlarında da müşterilerine bilgilendirmeler yapmaktadır. Kurulum aşamasında anlatılması ve uygulanması gereken tüm metod ve bilgileri müşterilerine anlatarak her zaman telefon ile de danışabileceklerinin bilgisini vermektedir.

Ayrıca, cihazlarınızda yapacağımız veya yaptığımız her işlem teknik servisimiz garantisi altındadır. Garantili olarak yapılan işlemlerimiz de mutlaka orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Kullandığımız yedek parçalar da ilerleyen dönemlerde arıza yaparsa Çankaya Hotpoint Servisi garantili olduğundan yenisi ile değiştirilmektedir.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!