Çankaya Ferroli Servisi

Çankaya Ferroli Servisi yılın her günü hizmete hazır olan personel ve tecrübeli bir kadrodan oluşmaktadır. 

Çankaya Ferroli Servisi
Çankaya Ferroli Servisi

Klima ve kombi bakım işlemlerinde, orjinal parça, sertifikalı eleman ve pratik çalışma yöntemlerini tercih eden firmamız, oldukça başarılı sonuçlar vermektedir.

Klima Servisi 

Klima bakım işlemlerinde, gaz tam eksilmeden takviye işlemleri yapılmalıdır. Gaz tam eksildiği zaman, kompresörde arızalar meydana gelmektedir.

Gaz seçimi de önemli bir husustur. Her hangi bir gaz çeşidi kullanmak, klimaya zarar verebilir. Klimanın orjinal gazı tercih edilmelidir. Klimalar, bulunduğu yerin metrekaresine göre soğutma özelliklerine sahiptir. Büyük yerler için, yüksek kapasiteli klimalar tercih edilmelidir.

Çankaya Ferroli Kombi Servisi 

Çankaya Ferroli Servisi kombi bakımı klima tamiri şofben onarımı gibi usta çağırmanız gereken işlemleriniz için yılın her günü çalışma potansiyeline sahiptir.

Kış aylarına bakımlı Çankaya Ferroli Servisi tarafından yapılan  kombilerle girmek gerekir. Sıcak su ve ısınma işlemleri için en iyi seçim olan kombiler, yılın belli günlerinde bakım ve onarıma tabi tutulmalıdır. Yıllık bakımı yapılan bütün kombiler, tam randımanla çalışmaktadır.

Bakım işlemlerinde, yedek parçalar, servis aracında hazır bulunduğu için, dakikalar içerisinde yedek parça değişimi ve Çankaya Ferroli servisi hizmeti gerçekleşmektedir. İş ahlakı ve müşteri memnuniyeti gibi konularda uzman olan firmamız, sizin için en iyi servis hizmetini vererek, mutlu mekanlar sunmaktadır.

Çankaya Ferroli Servisi bir kombiyi oluşturan baca fanı, sirkülasyon pompası, ana kart, brulör, gaz valfi, sensör, prostestat gibi parçaların temini için orjinal yedek parça deposu ile malzeme temini işleriniz için sizlere hizmet etmektedir.

 Ferroli kombi ürünleriniz dayanıklı yapısı ile kolay kolay arızaya sebep olmazlar ama bazı dönemlerde bakım için parça değişimi gerekebilir. Yoğun kullanım dönemleri neticesinde de parça deformasyonları görülebilir.

Çankaya Ferroli Servisi bu tip durumlar yaşadığınızda imdadınıza yetişecektir. Özellikle kış günlerinin dondurucu soğuklarında bozularak parça temini için çalışmayan Ferroli kombilerinizin tüm ihtiyaçlarını kısa zamanda temin etmenizi sağlamaktadır. Hemen operasyon merkezimizde mesai yapan arkadaşlarımızı arayarak sorununuzu bildiriniz.

Çankaya Ferroli Servisi kalitesi ve uzun kullanım ömrü ile kendisini ispat etmiş çeşitleri ile Ferroli markasının tüm cihazlarına garantili bakım ve onarım işlemlerini yapan şehrin en köklü firmasıdır.  Bir İtalyan markası olan Ferroli, kombi ve şofbenleri ile ülkemizde yıllardır beğenilerek kullanılan bir markadır.

Farklı model ürünleri ile hem ev hem de işletmelerde yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Ferroli markasını tercih eden Çankaya sakinlerine ise yerinde bakım onarım hizmetimiz ile yılın 365 günü hizmet vermekteyiz.

Kombi ve şofbenler hem evlerde hem de işletmelerde gün içerisinde yoğun bir şekilde kullanıldıklarından hiç beklenmeyen anlarda ortaya ciddi arızalar çıkarabilirler. Bu arızalar parça kaynaklı olabileceği gibi aksam ve elektronik devre arızası da olabilir.

Çankaya Ferroli Servisi uzman ekibimiz problem nereden kaynaklanırsa kaynaklansın sizlere hızlı bir şekilde yardım elini uzatmakta ve sorunu çözmektedir.

Kombilerde de günlük olarak pek çok arıza kaydı ile karşılaşabiliyoruz. Sıklıkla aldığımız şikâyetlerden bir tanesi kombi yeteri kadar ısıtmıyor problemidir.

Ferroli marka kombiniz yeteri kadar ısıtmıyorsa radyatörleri kontrol etmeli ve radyatör vanalarının açık olduğundan emin olmalısınız. Ayrıca gaz ve elektrik ayarlarının da kontrolü gerekecektir.

Radyatörden kombiye gelen dönüş hattı tıkanmış ise yeterli ısı alamayabilirsiniz. Dönüş hattı temizliği yıllık bakım kapsamında Çankaya Ferroli Servisi uzman ekibimiz tarafından başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Şofben Servisi

Şofbenler konusunda bize gelen şikâyetlerden bir tanesi de sıcak suyun banyodayken soğuması durumudur. Öncelikle şofbenin basınç dahilinde suyu verdiğini unutmamak gerekiyor. Bu basınç sürekli değiştiğinden su bir sıcak bir soğuk olmaktadır. Aslında çalışma mantığı olarak bu durum gayet normaldir.

Şofbenden geçen su miktarı basınca göre değişeceğinden böyle bir durumla karşılaşmak mümkün olmaktadır. Suyunuzu yoğun bir şekilde açmak yerine düşük oranda açarsanız daha iyi ve aralıksız sıcak su almanız da mümkün olacaktır.

Ancak bu şekilde kullanmak istemiyorsanız su regülatörü montajı ile kesintisiz sıcak su alabilirsiniz. Çankaya Ferroli Servisi olarak bu konuda uzman teknisyenlerimiz sizlere anında yardımcı olacaktır.

Ferroli marka kombi ve şofbenlerinizle ilgili aklınıza takılan tüm sorularda ya da teknik destek taleplerinde Çankaya Ferroli Servisi operasyon merkezimizi arayabilir anında yardım alabilirsiniz. Çankaya sakinleri kombi ya da şofbenlerinde ortaya çıkabilecek bir arıza durumunda mağdur kalmasınlar diye nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmaktayız.

Bu vesile ile bizlere haftanın 7 günü 24 saati rahatlıkla ulaşabilmektesiniz. İso 9001 belgeli firmamız TSE standartlarında hizmet veren, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan bir firmadır.