Çankaya ECA Servisi

Çankaya Eca Servisi, insanların büyük bir ihtiyacını garantili bir şekilde karşılıyor. Çankaya gibi Ankara ilimizin merkez bir ilçesinde sıcak su ve ısınma ihtiyacı kesintisiz hissedilmektedir.

Dolayısıyla merkez ilçede bir ev ya da işletmede bu tip bir aksaklık çıktığında günlük işlerin aksaması kaçınılmaz olacaktır.

Her ne kadar kombi ve şofben ürünleri model olarak birbirlerinden ayrılsalar da temel işlevleri aynıdır ve düzgün bir şekilde çalıştıkları takdirde temel işlevlerini yerine getireceklerdir. Sıcak suyu alma adına kombi ve şofbenleriniz bir takım efor sarf edecektir.

Bu eforu sarf ederken pek çok mekanik aksam ve parçadan yardım alacaktır. Ancak bu aksam ya da parçalar görevlerini yerine getirmezler ise kombi ya da şofbeninizden istediğiniz verimi almak zorlaşacaktır.

Çankaya ilçemizde 25 yıllık bir mazi ile Eca marka kombi ve şofbenler konusunda kullanıcılarımız için tüm tedbirleri almaktayız. Çünkü kesintisiz sıcak su ve ısı ihtiyacını karşılamak herkesin hakkıdır.

Ortaya çıkabilecek ister ufak olsun ister çok büyük olsun her türlü sorunda donanımlı teknisyenlerimiz ile ihtiyacı gidermeye yönelik çalışmalarımızı Çankaya Eca Servisi kalitesi ile sürdürmekteyiz.

Eca marka kombinizde ortaya çıkabilecek her türlü arızanın kitapçıkta bir arıza kodu karşılığı vardır. Bu şekilde cihazınızda çıkmış olan sorunu hızlı bir şekilde anlayıp doğru bir şekilde tedbir almanız mümkün olacaktır.

Mesela düşük voltaj arızası kodunu görmüş iseniz cihazınıza gelen voltajda bir düşüklük olduğu ve bu nedenle cihazınızdan geri dönüş alamadığınız belli olmaktadır.

Voltaj düşüklüğü var ise bir süre bekleyebilirsiniz ancak voltaj düşüklüğü beklemenize rağmen eski konumuna gelmiyor ise ana kartta bir arıza çıkmış olabilir. Voltaj nedeni ile ana kartta yanmalar görebiliyoruz.

Bu sorunu Çankaya Eca Servisi uzman teknisyenimiz hızlı bir şekilde ortadan kaldırmaktadır. Ancak ileride yine voltaj ile ilgili problem yaşarsanız sizlere kombi regülatör cihazını tavsiye etmekteyiz.

Sıcak su ihtiyacının 24 saat kesintisiz bir şekilde sağlanmasını sağlayan Eca marka şofbenlerinizde de ortaya çıkabilecek sorunlarda bunu arıza kodu olarak görüp gerekli önlemi alabilirsiniz.

Eşanjörde yüksek sıcaklık arızası karşınıza çıkabilecek arıza tiplerinden bir tanesidir. Eşanjör yüksek ısı algıladığında sistemi bloke etmektedir.

Şofbeninizin parçalarında arıza olabilmekle beraber filtrelerde de tıkanma meydana gelmiş olabilir. Şofbeninizin resetleme tuşuna basarak baştan başlatın. Ancak sorun düzelmez ise Çankaya Eca Servisi çağrı merkezimizi arayarak mutlaka profesyonel yardım talep edin.

Sizlere günün her saatinde bekletmeden, gezici servis araçlarımız ile teknik yardım gönderiyor ve şofbeninizdeki sorunu hızlı bir şekilde çözüyoruz.

Çankaya ECA Servisi kombi ile ilgili tamirat , bakım onarım ve yedek parça ihtiyaçlarınız için dilediğiniz gün ve saatte hizmet alabileceğiniz bir servis merkezidir. Servis hizmetinde önemli bir husus olan teknik servis hizmeti, sertifikalı olmalıdır.

Özellikle, kombi ve klimalar, sertifikalı bakım hizmeti istemektedir. Kombi işlemleri belli bir programla yapılır. Kombi seçiminde yeni nesil olanları tercih edilmelidir.

Proje çizimi için makine mühendislerinin onayı gerekir. Makine mühendislerinin çizdiği projeler onaylandıktan sonra, kombiler montajlanmaktadır. Kombi işlemlerinde, gaz kaçaklarına karşı havalandırmalar önemlidir.

Havalandırmalar ihmal edilmemelidir. Firmamızın sertifikalı Çankaya Eca servisi elemanları, istediğiniz zaman kombi bakım, onarım ve tamir işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Kombi bakımında, sıcak su üretimi, baca verimi ve petek ısınması gibi konular incelenmektedir. Klima işlemleri de oldukça önemlidir. Klima seçiminde odanın metrekaresi önemlidir. Büyük mekanlar için küçük oda klimaları etkili olmaz. 

Çankaya Eca Servisi gibi klima uzmanı kişileri tercih ederek, klima işlemlerini gerçekleştirmelisiniz. Gaz eksilmesi, klimanın hava üfürmemesi gibi durumlar, klima bakımını gerektirir.

Gaz basma işlemlerinde, orjinal gaz seçimi yapılmalıdır. Filtrelerin temizlenmesi ile birlikte, klima hava alır ve soğuk hava vermeye başlar. Bazen fan kısmı da sıkışma yapar. Bu gibi durumlarda, fan sıkışması kontrol edilmelidir.

Kombilerde olduğu gibi, klimalarda da, kılavuzluk kullanım tavsiye edilmektedir. Çankaya Eca Servisi tarafından düzenli temizliği ve bakımı yapılan ve kılavuza göre kullanılan bütün cihazlar, verimli çalışır ve büyük arıza yapmaz.

Çankaya Eca Servisi üretimi ülkemizde yapılan , yüksek satış rakamlarına ulaşan ve Türk halkı tarafından severek kullanılan ECA markalı cihazların Ankara ilimizin Çankaya ilçesindeki servis açığını kapatmak için yıllar önce kurulmuş ve ilk günden bu güne kadar geçen süreçte de semt sakinleri ile her zaman mesafeli ilişkiler kurarak sevilen ve aranan bir işletme olmuştur.

Çankaya Eca Servisi tüm tamir işlemlerine ve cihazınızla ilgili her türlü müdahaleye başlamadan önce mutlaka kullanıcılarına arıza hakkında ön bilgi verip tahmini masraf bildiriminde bulunarak tamir işlemi başlatır.

Ekonomik fiyatlı onarımlarımızla Çankaya sakinlerinin ilk tercihi olmayıda bu sayede başardık. Müşteri portföyümüzü de bu şekilde her geçen gün katlayarak arttırdık. Eca ürününüz için servis arıyorsanız hiç durmayın ; hemen 0312 448 00 00 numaralı danışma ve kayıt hattımızı arayın.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!