Çankaya Demirdöküm Servisi

Çankaya Demirdöküm Servisi Ankara ilimizin en kalabalık ilçelerinden birisi olan Çankaya ve çevresinde Demirdöküm marka kombi, klima, şofben ve kazan kullanan herkese garantili teknik bakım hizmeti sunuyor. İso 9001 belgeli firmamız alanında uzman teknisyenleri ile sizlere herhangi bir zaman sorunu yaşatmadan yardımcı olmaktadır.

Çankaya Demirdöküm Servisi
Çankaya Demirdöküm Servisi

TSE standartlarında sunduğu hizmeti ile müşteri beklenti ve taleplerine cevap veren firmamız teknisyenleri gerekli eğitimleri almış sertifikalı personeldir. Bu anlamda sizlere vereceğimiz hizmet tamamen bilinçli müdahale ile gerçekleştirilecektir.

Çankaya sakinleri bizlerden teknik destek almak istedikleri takdirde Ankara için tek numaramızdan bizlere ulaşmaları yeterli olacaktır. Gezici servis araçlarımız ile hızlı bir şekilde hareket ettiğimizden kullanıcılara anında işlem sunuyoruz. Firmamız nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmaktadır.

Bu anlamda gece gündüz demeden Çankaya sakinler diledikleri an hizmetlerimizden yararlanabilmektedir. Ayrıca bir yedek parça ihtiyacı ortaya çıkmış ise kesinlikle yan sanayi ürün kullanmamaktayız. Atölyemizde orijinal Demirdöküm yedek parça stoğumuz bulunmaktadır. Orijinal yedek parça temini ve montajını Çankaya Demirdöküm Servisi teknisyenimiz zaman kaybetmeden sizler için yapmaktadır.

Klima Servisi

Demirdöküm markasının özellikle sıcak havalarda ferahlatan klimaları oldukça kullanışlıdır. Ancak klimalarda da bir takım arızalar hiç beklenmedik zamanlarda kendisini gösterebilir. Mesela klima ana kart arızası pek çok nedenle ortaya çıkabiliyor.

Şebeke gerilimindeki düşüşler ya da yüksek gerilimler klima kartına zarar verebiliyor. Bununla beraber elektromanyetik alana maruz kalma, yüksek akım gibi durumlar da klimanın kartının yanmasına neden olabiliyor. Klimanızın genel bakımları çerçevesinde kart bakımı da Çankaya Demirdöküm Servisi ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Günün 24 saati aralıksız sıcak su sağladığımız şofbenler Demirdöküm markası altında oldukça kullanışlı ve kaliteli olmaktadır. Ancak bazen müşterilerimizden şofbenlerine dair şikâyetler alabiliyoruz. Şofben bir süre çalışıyor ve sonra duruyor ise termokulp arızası çıkmış olabilir.

Şofben baca sensörü ve diyafram arızası da termokulp arızasına neden olmaktadır. Gerekli parça bakımları Çankaya Demirdöküm Servisi uzman personelimiz tarafından yapılacak ve doğru yöntemle onarımı gerçekleştirilecektir.

Kombi Servisi

Kombiler ise Demirdöküm markasının bir diğer kullanışlı cihazlarıdır. Kombi patlamalı yanma arızası karşımıza sık bir şekilde çıkıyor. Patlamalı yanma durumunu tetikleyen şey gaz birikmesidir. Gaz ayarlarının yapılmalıdır.

Kazan Servisi

Kazan brülör arızaları ise kazanın suyu ısıtmamasının en önemli nedenidir. Brülörün ateşlenmemesinin pek çok nedeni vardır. Mesela panoya üç faz gelmiyorsa yine bu sorun görülebilir. Demirdöküm kombi ya da kazanlarınızda karşılaşacağınız her tür sorunda Çankaya Demirdöküm Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçebilir ve teknisyenlerimizden destek talebinde bulunabilirsiniz. Ankara için tek numramızdan bizlere günün her saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Çankaya Demirdöküm Servisi kombi bakımı , klima montajı, şofben onarımı , kazan & brulörsistemleri tamiri gibi ustalık isteyen işleriniz için özel olarak eğitilmiş ve görevlendirilmiş ekipleri ile iş başındadır.

Bilgi güncellemeleri ve kişisel gelişim konularına da çok önem veren Demirdöküm, bu amaç doğrultusunda, her sene en az iki kez olmak üzere tüm personellerini eğitim ve teknolojik gelişim kurslarına göndermektedir.

Servisimiz hizmet vermekte olduğu Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde hızlı bir şekilde müşteri memnuniyeti sağlamak ve olumlu geri dönüş alabilmek için tecrübeli bir kadro ile çalışmaktadır. 

Çankaya Demirdöküm Servisi personeli olarak görev başında olan tüm ekiplerimiz ürünler hakkında teknik bilgi sahibi oldukları için hızlı bir şekilde arıza anında müdahale sağlayabilmekte ve bakım hizmetini de vermektedir.

Çankaya Demirdöküm Servisi tarafından yerinde bakım ve onarım hizmeti verilen tüm ürünlerin bakımı ve onarımı için kısa süren tespitler yapılmakta ve bakım için gelindiğinde olası arızalar içinde müdahaleler sağlanmaktadır.

Sizlerin de onayı ile tespit edilen henüz oluşmamış ama kısa sürede önlemi alınırsa daha da büyümesi engellenebilecek arızalar için de destek verilmektedir.

Mevsim değişikliğinde kullanılmakta olan ısınma ve soğutma cihazları bazı dönemlerde hiç kullanılmadığında da arıza verebilir. Bu yüzden Çankaya Demirdöküm Servisi eli ile bakım yaptırmak önemlidir.

 Çankaya demirdöküm servisi olarak ekibimiz sizlere profesyonel ve güler yüzlü hizmet sunabilmek gereken desteği verirken her işlem öncesi sizlerin teyidi almaktadır.

Parça değişiminden küçük onarımlara kadar sizlere detaylı bilgi verilerek mutlaka onayınıza sunulmaktadır. Servisimizin amacı sizlerin güvenliğini sağlamak ve aldığınız hizmetten memnun kalmanız için destek vermektir.

Çankaya Demirdöküm Servisi kombi klima şofben brulör hidrofor ve kazan sistemlerinizin tamiri ve bakımı için ekonomik ve hızlı çözümler üreterek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sadece Çankaya semtine değil , tüm şehrimize ulaşabilme kabiliyetine sahip olan teknisyenlerimiz mobil atölye dizaynı ile döşenmiş servis araçları yardımı ile sizlere en kısa sürede ulaşarak en doğru tamir ve bakım hizmetini sunmaktadır.

Çankaya Demirdöküm Servisi petek ve tesisat temizleme işleri  de dahil olmak üzere tüm ısıstma ve soğutma sistemleriniz için kullandığınız Demirdöküm markalı cihazlarınıza rakipsiz servis hizmeti sunmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!