Çankaya Bosch Servisi

Ankara Çankaya da bulunmakta olan Çankaya Bosch Servisi siz değerli müşterilerimize uzun senelerdir hizmet vermektedir.

Bosch markalı cihazlarımız beyaz eşya, klima, kombi ve şofben olmak üzere birçok çeşidi bulunan cihazlara sahiptirler.

Severek kullandığımız Bosch markalı cihazlarımızın başına küçük ve ya büyük arızalar gelebiliyor.

Bizler Çankaya Bosch servisi olarak sizlere cihazınızın başına gelen sorunları ve çözümlerini sıralamaktayız.

Çankaya Bosch Beyaz Eşya Arızaları

Çamaşır makinesi su alıyor, suyu boşaltmıyorsa ne yapmalıyız?

Çamaşır makinenizde böyle bir sorun ile karşı karşıyaysanız eğer;

  1. Musluktan su gelmiyor olabilir.
  2. Elektronik beyin kumanda etmiyor olabilir.
  3. Çamaşır makinenizi almaya yarayan su pompası arızalanmış olabilir.

Bulaşık makinesi çalışmıyorsa yapılması gereken kontroller nelerdir?

Elektrik olduğu halde Bulaşık makineniz çalışmıyorsa

  • Bulaşık makinesinin elektronik beyni hasar görmüş olabilir.
  • Bulaşık makinesinin motoru arıza yapmış olabilir.

Çankaya Bosch Servisi olarak Bosch markalı beyaz eşyalarınızın da görülebilecek bazı sorun ve çözümleri sizlere sıraladık.

Çankaya Bosch Klima Arızaları

Çankaya Bosch Servisi olarak Bosch markalı klimalarınızın bakım ve onarımı için sizlere hizmet vermekteyiz. Klimalarımızda görebileceğimiz en büyük sorunlarda ısıtma ve soğutma işlemi yapmamasıdır. Çankaya Bosch Servisi olarak sizlere bunların sebeplerini listeledik.

  • Klimanızı ısıtma ayarına aldığınızdan mutlaka emin olun. Klimalarınız da ısıtma ayarı güneş simgesi ve Heat yazsı ile ifade edilir. Soğutma modun da olmadığından emin olmanız gerekir.
  • Isı ayarını doğru yaptığınızdan emin olmanız gerekir ayrıca sıcaklık 25 derecenin üstünde olması gerekir.
  • Hava filtresi kirlenmiş olabilir, öncelikle sökün, temizleyin, kurulayın ve geri yerine takınız.
  •  Havanın girişine engel olan mobilyalarınız veya eşyalarınız varsa eşyalarınızı kaldırınız.
  • İç ünite kanatçığının aşağı doğru olduğundan muhakkak emin olun eğer aşağı doğru değilse İç ünite kanatçığın yönünü aşağıya doğru ayarlayınız.

Bütün bunları denemenize rağmen yine de klimanız ısıtma işlemi yapmıyorsa Çankaya Bosch Servisi firmalarımızla iletişime geçiniz ve durumu firmamıza anlatınız.

Çankaya Bosch Kombi Arızaları

Kombim çalışmıyor, kombim çalışıyor ama ısıtmıyor, kombim çalışıyor ama musluktan sıcak su gelmiyor, kombim su akıtıyor, kombim ateşlenme yapıyor, kombim yanarken patlama yapıyor.

Sizler dekomilerinizde bu tür sorunlarla mı karşılaşıyorsunuzÇankaya Bosch Servisi olarak sizlere bu sorunların nedenlerini sıraladık

Eğer Bosch Kombiniz çalışmıyorsa kombinin fişini takmamış olabilirsiniz, su basıncı düşük ya da yüksek olabilir, kombinin sigortası yada gaz vanası kapalı olabilir, reset atmanız gerebilir.

Eğer Bosch kombiniz çalışıyor ama ısıtmıyorsa ısı ayarı düşük bir dereceye ayarlanmış olabilir, petek ve boru hattı kirli olabilir, dönüş hattı filtresinde tıkanıklık olabilir, Radyatör giriş-çıkış vanaları kapalı olabilir, teknik bir arıza olabilir.

Eğer Bosch kombiniz çalışıyor ama musluktan sıcak su gelmiyorsa ısınan su kalorifer sistemine karışıyor olabilir, sıcak su hattına soğuk su karışabilir, sıcak su sağlayan cihaz parçalarında sorun olabilir.

Eğer Bosch kombiniz su akıtıyorsa su basıncı yüksekolabilir, tesisatla ilgili bir sorun olabilir, su doldurma vanası veya genleşme tankında arıza bulunabilir.

Eğer Bosch kombiniz ateşlenme yapmıyorsa gaz vanası kapalı olabilir, kombinize reset atılması gerekebilir, anakart iyonizasyon veya ateşlenme elektronlarında arıza bulunabilir.

Eğer Bosch kombiniz yanarken patlama yapıyorsa sorununuz voltajdan kaynaklı olabilir, ateşlenme parçalarında sorun bulunabilir, fan motoru arızalanma yapmış olabilir, bacanın gözü tıkanmış olabilir.

Çankaya Bosch Şofben Arızaları

Çankaya da bulunmakta olanÇankaya Bosch Servislerimiz şofbenlerinizin tüm sorunlarıyla ilgilenmektedir.

Şofbenlerinizin bakımını, şofbenlerinizin elektrik tesisatı ile,şofbenlerinizin baca temizliği, elektrikli ve doğalgazlı şofbenlerinizin su tesisatının tamirlerini gerektiği gibi en doğru şekilde yapmaktayız.

7/24 hizmet veren Çankaya Bosch Servislerimiz ile iletişime geçebilirsininiz.

Çankaya Bosch Servisi hizmet sektöründe çıtayı hep üst noktalara taşıyan çalışmaları ile göz doldurmuş , bu sayede de başta Çankaya halkı olmak üzere tüm Ankara sakinlerinin büyük beğenisini ve ilgisini kazanmıştır. 

Bosch, birçok sektörde faaliyet gösteren bir isim olarak, özellikle dünya markası olması yönü ile de dikkat çekmiş, ve ortaya koyduğu ürünlerde de üstün Alman teknolojisini yansıtan bir marka olarak faaliyetlerini günden güne geliştirmiştir.

Özellikle ülkemizde faaliyet gösterdiği alanlar çok çeşitli olan Bosch, bu konuda ortaya koyduğu ürünlerinde kesinlikle kaliteden ödün vermemektedir.

Bu kaliteli ürün anlayışının ortaya çıkmasında ve sürmesinde ortaya koymuş olduğu servis hizmetlerinin payı da çok fazladır. 

Kombi cihazlarının bakımı ve tamiri olmak üzere şofben ve klimalarınız için de özel hizmet birimleri ile çalışmalarını yürüten Çankaya Bosch Servisi  prensiplerinden asla taviz vermeyen yapıya sahiptir.

 Bosch marka ürünlerin özellikle beyaz eşya konusunda ortaya koymuş olduğu kaliteyi bilmeyenimiz ve ya duymayanımız yoktur. Bu konuda sürekli olarak kendini geliştirmeye özellikle dikkat eden Bosch, ürünlerinde ki bu gelişim süreçlerini servis hizmetlerine de yansıtmaya özellikle dikkat etmektedir. 

Ankara Çankaya civarında Bosch marka beyaz eşya ürünlerinizin bakım ve onarım çalışmalarını yerine getirmek için faaliyetlerini sürdüren Çankaya Bosch Servisi firmamız, sizlere hizmetlerini sunmakta özellikle tercih edilmektedir.          

Sizler için sunduğu servis hizmetlerinin içerisinde genel olarak; onarım, bakım, garanti kapsamına değişim gibi birçok özelliği barındırmakta olan servisimiz, her geçen gün hizmetlerini geliştirmek için çalışmalarını canla başla yerine getirmeye özen göstermektedir. 

Çankaya Bosch Servisi mişteri memnuniyeti hususuna azami önem vermektedir. Bu nedenle satış ve servis hizmeti sonrasında mutlaka müşterilerini arayarak görüşlerini alır.

Gözümüzden kaçan, farkında olmadığımız ve bu sebeple sizin hoşunuza gitmeyen bir olumsuzluk yaşanabilir. İşte bu durumu ortadan kaldırmak için sizin fikirlerine ihtiyacımız vardır.

Memnuniyetinizi de memnuniyetsizliğinizi de operasyon biriminde görevli arkadaşlarımıza bildirerek sizlere daha iyi hizmet etmek için eksiklerimizi tamamlamamıza yardımcı olabilirsiniz.

Çankaya Bosch Servisi kombi klima sofben buzdolabı kurutma makinası bulaşık makinası ve çamaşır makinası gibi dayanıklı tüketim mallarınıza garantili ve hızlı servis hizmeti sunuyor. Teknoloji çağında yaşadığımız şu günlerde sektör yüksek ivme ile hareket etmekte ve her gün yeni bir gelişme yaşanmaktadır. 

Bosch firması bu yenilikleri derhal bünyesine katan ve tamiratlarında uygulayan yapısı ile sektör içinde öncü pozisyonda olmuştur. Çankaya Bosch Servisi mobil araçları , zengin parça deposu , kaliteli hizmetleri , online destek merkezi ile profesyonelliği ön plana çıkartmış ve mişterilerine en iyiyi sunmuştur.

Sizler de bizi tercih ederek ayrıcalıklı ve menuniyet garantili işlemlerimizden faydalanabilirsiniz.