Çankaya Beko Servisi

Çankaya Beko servisi sayesinde evinizdeki beyaz eşyalar için kolaylıkla bakım, tamir, temizleme, parça değişimi gibi bir çok hizmeti kolaylıkla alabilirsiniz. Artık her evin zorunlu ihtiyaçlarından olan buzdolaplarınıza asla sıcak yiyecek ya da içecekler koymamalısınız.

Buzdolabınızın kapağını açtığınızda ses duruyor ve kapattığınızda da devam ediyorsa iç fanlar arızalanmıştır. Hemen Çankaya Beko servisi ile iletişime geçerek iç fan arızanızı yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda sesin sebebi donma da olabilir. Alanında uzman servisimize çağrı merkezi ya da mail yolu ile ulaşabilir ve anında servis hizmeti alabilirsiniz.

Çamaşır makinelerinin en çok yaşadığı arızalanmalardan biri; sıkma esnasında fazla ses çıkarıp hareket etmesidir. Bu gibi durumlarda çamaşır makinesinin amortisörleri bozulmuştur. Amortisörlerin tamiri ya da değişimi için Çankaya Beko servisi ile iletişime geçebilir ve profesyonel bir şekilde yardım alabilirsiniz.

Aynı zamanda herhangi bir işlem yapmadan önce sizler için masraf bilgisi çıkaran Çankaya Beko servisi sayesinde neye ne kadar ödeyeceğinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Evdeki iş yükünü oldukça azaltan Beko bulaşık makinelerinde çok yağlı ya da yemek birikintisi olan bulaşıklar önce bir kez sudan geçirilmeli ve daha sonra bulaşık makinesine yerleştirilmelidir. Tahliyede herhangi bir yemek birikintisinin kalması bulaşık makinenizin verimli çalışmasını etkiler ve hijyeni düşürür.

Bu sebeple tahliyenin temizlenmesi haftada bir kez rutin halde yapılmalıdır. Ancak tahliyenin nasıl temizleneceğiniz bilmiyorsanız ya da tahliyeniz ile alakalı çözemediğiniz bir probleminiz var ise Çankaya Beko servisi ile iletişime geçebilir ve hızlı bir şekilde bu problemi çözebilirsiniz.

Kullanımı oldukça yaygınlaşan Beko markalı kombiler sıcak su ve evin ısınmasını sağladığı için oldukça önemli bir yere sahiptir. Ancak kombiler elektrik ve su ile çalıştığı için rutin bakımlara ihtiyaç duymaktadırlar. Kombinizdeki alevin turuncu ya da sarı renkte olması gazı yakamadığı anlamına gelmektedir.

Bu da kombinizin hem verimsiz çalışmasına hem de kullanım süresinin azalmasına sebep olmaktadır. Kombinizin gazı yakamaması aynı zamanda bakım zamanının da geldiğinin habercisidir. Bu gibi durumlarda kombinizin çalışmasının hemen durdurulması ve Çankaya Beko servisi ile iletişime geçmeniz en sağlıklı karar olacaktır.

Kombilerin yanı sıra klimalar yaz aylarında en çok kullanılan cihazlardandır. Soğuk hava üflemesi sayesinde hızlı bir şekilde bulunduğu ortamı serinleten Beko klimalar aynı kombiler gibi rutin bakımlara ihtiyaç duymaktadır.

Sadece yaz aylarında değil kış aylarında da sıcak modda çalıştırabileceğiniz klimaların dış ünitesinden su damlamaktadır. Bu durum son derece normaldir ve klimaların çalışma prensiplerinden biridir.

Beko markalı şofbenler ve televizyonlar Türkiye’nin en çok tercih ettiği cihazlar arasında yer almaktadır. Ani su ısıtıcı olarak da bilinen şofbenlerin kullanımı son derece kolay ve pratiktir. Ancak yine de televizyonunuz ya da şofbeniniz ile alakalı her türlü problemde Çankaya Beko servisi ile iletişime geçebilir ve en hızlı bakım ve onarım işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Çankaya Beko Servisi , geniş üretim yelpazesine sahip Beko markasının , bölgedeki en kapsamlı , en yaygın ve en verimli servisi olarak çalışmaktadır. 

Beyaz Eşya başta olmak üzere kombi klima şofben gibi ürünleri üretim bantından çıkaran BEKO , servis ihtiyacını da karşılamak üzere Ankara ilinin her noktasında servis ağı kurarak geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır.

Yeterli bir servis ağı ile Çankaya Beko Servisi Çankaya ve çevresine hizmet sunmaktadır. Beyaz eşya ve diğer ev aletlerinde meydana gelen her türlü sorunu hızlı ve profesyonel bir şekilde çözümlüyoruz. Beko eşyalarda ve markaya ait diğer ev cihazlarında yaşanan arızalar doğru bir şekilde giderilmelidir. Çünkü bu cihazın verimliliğini etkiliyor.

Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi her evde ve iş yerinde bulunan cihazların taşınması ve bakımı mutlaka yapılmalıdır. Aynı zamanda klimaların da montajı ve taşınması da servis tarafından yapılmalı. Bazı cihazlar taşınırken, farklı bölgelerde sorun meydana gelebilir. 

Buzdolabı taşınırken, sabit yerinde 3 saat beklemelidir. Bulaşık ve çamaşır makinelerinin ayak kısmı doğru bir şekilde konulmalı ve belli zamanlarda Çankaya Beko Servisi tarafından bakımı yapılmalıdır. Bu cihazların yanlış taşınması sonucunda, ürün garanti kapsamından çıkabilir.

Beko markası gün geçtikçe farklı cihazlar sunuyor. Bu cihazlar, özellikle ev aletlerinde sorunlar yaşanabilir. Uzun süre kullanım, ürünün düşmesi, darbe alması gibi nedenlerden dolayı parçalarda hasar yaşanabilir. Net bir şekilde sorun belirlendikten sonra, Çankaya Beko Servisi gibi donanımlı ekip tarafından gerekli işlemler, sizin onayınız alındıktan sonra uygulanıyor.

Çankaya Beko Servisi kişiye özel servis çalışmaları ile hizmet etmektedir. Her müşterimizin bizim gözümüzdeki yeri ayrıdır. Tek tek ilgilendiğimiz portföyümüzdeki kişiler, uzun yıllar önce bizimle çalışmaya başlamış , iyi ilişkiler sonucunda da bu devamlılık sağlanarak günümüze kadar gelinmiştir.

 Beko ürünleriniz için asla herhangi bir kişiyi çağırarak onarım veya bakım yaptırmaya çalışmayınız. Ufak bir hata bile ağır sonuçlar yaratabilir.

Kolayca ulaşabileceğiniz Çankaya Bako Servisi çalışanı ekiplerimiz varken sağda solda tamirci aramanıza gerek yok. Çankaya bölgesi sakini binlerce müşterimiz arasında sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız.