Çankaya Baymak Servisi

Çankaya Baymak Servisi ile çalışmak bir ayrılalıktır. Su ısıtma sistemleri, soğutma sistemleri, su teknolojileri, su ısıtıcıları ve yenilenebilir enerji sistemleri kategorilerindeki ürünleri satışa sunan Baymak, Türkiye`nin pek çok bölgesinde ürünleri için servis hizmeti sağlamaktadır.

Çankaya Baymak Servisi
Çankaya Baymak Servisi

 Çankaya`da ürünlerin arızalanma durumlarında hemen Çankaya baymak servisi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Bozulan bir kombi veya şofben için , çalışma esnasında verim alamadığınız klima üniteniz için veya merkezi sistem kazanlarınızla veya brulörlerinizle ilgili her türlü sorunu ustalıkla çözen ve müşkül durumunuzu hızlıca gideren Çankaya Baymak Servisi garantili servisin de adıdır. 

Çankaya sakinlerine uzun yıllardır vermiş olduğu hizmetin karşılığında harika bir müşteri portföyü oluşturan firmamız , iyi ilişkiler içinde olan tutumunu ve yaklaşımını sürekli geliştirerek devam ettirmektedir.

Satış sonrasında sunulan servis hizmetimizin kaliteli olması sebebiyle, tüketiciler güvenle Baymak ürünlerini tercih edebilmektedir. Ürünlerin kullanım ömürleri süresince Çankaya Baymak Servisi olarak alanında eğitimli teknisyenlerle müşterilerimize servis hizmeti sunmaktayız. Gerekli teknik donanıma sahip olan servisimize haftanın 7 gün 24 saati boyunca çağrı merkezlerimiz üzerinden ulaşabilmeniz mümkündür.

Tasarruf ve konforu bir arada bulabileceğiniz Baymak ısıtma sistemlerinde bir arıza meydana geldiği zaman, hemen servise ulaşarak hizmet almanız gerekmektedir. İhtiyaca uygun yedek parçalar ve işçilik kalitesiyle hizmet vermekte olan Çankaya Baymak Servisi isimli servisimiz, garanti başlangıcından itibaren tüketicilere yardımcı olmaktadır.

Kombi Servisi

Kombilerde gaz kokusu duyulduğunda, bulunulan ortamın havalandırılması son derece önemlidir. Bu duruma önlem alınabilmesi için eski tip bacalı kombiler yerine, Baymak markasının ürettiği yoğuşmalı ve hermetik kombileri tercih edilebilir. Kombilerin bakım ve onarımları için Çankaya Baymak Servisi isimli servisimizden hizmet alabilirsiniz.

Çankaya Baymak Servisi Ankara ilimizin en kalabalık ve merkez denilebilecek ilçelerinden bir tanesi olan Çankaya ve çevresinde Bayma kullanıcılarına gereken her türlü teknik desteği garantili bir şekilde sağlıyor.

Kombi, kazan, şofben ve klima gibi cihazları ile farkını daima bir adım önde göstermiş olan Baymak marka kullanıcılarımız firmamız teknisyenleri sayesinde hiçbir şekilde zor duruma düşmüyor.

Yıllık bakımlarından genel temizliğine, parça değişimine kadar aklınıza gelebilecek tüm işlemlerde sizlere yardımcı oluyoruz.

Kombiler ise hem sıcak su hem de ısı ihtiyacını karşılamak adına yoğun bir şekilde kullanılan cihazlardır. Kombilerde aldığımız bir şikâyet çeşmedeki sıcak suyun aşırı derecede gelmesine rağmen peteklerin ısınmamasıdır.

Kombilerin çalışma mantığı sıcak suyun eşit dağılımı şeklinde olmaktadır. Ancak boru hattında bir tıkanıklık var ve sıcak su çeşme tarafına ya da kalorifer tarafına tam manası ile gidemiyorsa cihazınızda bir taraf çok ısıtma yaparken diğer tarafta hiç ısıtma yapmayacaktır.

Bu konuda yapılması gereken şey hattın temizliğidir. Parça kontrolü, kart ve üç yollu vana kontrolüdür. Bu gibi detayların hepsi Çankaya Baymak Servisi ekiplerimiz tarafından itina ile elden geçirilmektedir.

Baymak ürünleri her ne kadar kaliteli olsalar da bazen elektrik, gaz ya da üretim hatalarından dolayı cihazlarda arıza ortaya çıkabiliyor. Böyle durumlarda Çankaya sakinlerine hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet sunuyoruz.

25 yıllık bir deneyim ile cihazlara gereken tüm bakım ve onarım işlemleri en ince ayrıntısı hesaplanarak yapılıyor. Ankara Çankaya ilçesinde müşterilerimiz bizlere daha rahat ulaşabilsinler diye gezici servis araçlarımız ile hareket ediyoruz.

Bu anlamda hiçbir vakit kaybı yaşatmıyoruz. Çankaya Baymak Servisi telefonla ya da online olarak rahatlıkla ulaşılabilir durumdadır.

Klima Servisi

Sıcak yaz günlerinde ev ve işyerlerimizden eksik olmayan klimalar bazen hiç beklenmedik arızalar ortaya çıkarabilirler. Klimalar konusunda bizlere gelen şikâyetlerden bir tanesi su sızdırması ile ilgilidir.

Baymak klimanız su sızdırıyor ise tesisat hattının kontrol edilmesi gerekir. Borularda bir çatlak, eklem bölgelerinde bir gevşeme söz konusu olabilir. Gerekli bakımları yapması için Çankaya Baymak Servisi teknik ekibimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Şofben Servisi

Şofbenler Baymak markasının bir diğer tercih edilen cihazlarıdır. Şofbenlerde sıcak su alamamanın en büyük nedeni brülör ateşlenmemesi ya da kademe anahtarı arızalarıdır.

Ateşleme grubu rızaları genellikle uzun vadede bakım yapılmadığı zaman meydana gelebilmekle beraber yıllık bakım ve temizliği ile karşınıza çıkmayacak bir sorundur.

Brülör ateşlenmiyor ise elektrik akımının olup olmadığı, gaz hattındaki vanaların açık olup olmadığı kontrol edilmelidir. Ayrıca kazan panosu ve brülör panosu üzerindeki anahtarların açık olup olmadığına da bakılmalıdır. Baymak şofbenlerinize yılın dilediğiniz zamanı yıllık bakımlarını Çankaya Baymak Servisi garantisi ile yapmaktayız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!