Çankaya Ariston Servisi

Çankaya Ariston servisi konusu ile ilgili çalışan firmamız sizlere tecrübeli ekibiyle her zaman ve her konuda yardımcı olacaktır. Ariston bilindiği gibi yıllardır dünyanın devlerinden biridir. İtalyan marka aslında de nitelikli mamüller sunmaktadır.

Elbette ki bu ürünleri aldıktan sonra kullanıma bağlı olarak belirli bir vakit sonra birtakım sıkıntılar karşınıza çıkabilir.

Genellikle ısıtma ve soğutma sistemleri olarak ön plana çıkarken Ariston kombiler de çok tercih edilmektedir. Ancak kuşkusuz ki bu tercih işlemleri gerçekleştirirken bilhassa kombilerden alınan verimin yükselmesi ve doğalgaz ile elektrik masrafının önüne geçilmesi adına bunların bakımlarının Çankaya Ariston Servisi tarafından düzenli bir şekilde yapılması gerekir.

Kombinin yalnızca suyu temizlemek değil aynı zamanda da hava basıncının denetim edilip buna göre basılması gerekir. Dünya genelinde isim yapmış ve beğeni kazanmış olan Ariston, servis işleyişi ile de Sektörel anlamda numune olacak çalışmalarda bulunmaktadır. Çankaya Ariston Servisi organizasyaonları ve servis ağı ile birçok kurum doğrulusunda takdir görerek ödüllendirilmiştir.

Çankaya Ariston Servisi Ar-Ge çalışmalarındaki büyük başarı ile de elektronik eşya sektöründe birçok yeniliği tüketicilerine kazandırmış olan Ariston hizmet nitelik çıtasını da en üst basamağa taşımıştır. Şofben üretimi ve satış başarısı ile de numune gösterilmiş, bu sayede satış rakamlarında en yakın rakibine büyük fark atmıştır.

Klima gibi hemen hemen her konutta ve iş yerinde sarf edilen soğutucu ürünler Ariston markasının sevilen ve aranan ürünlerin arasındadır.  Çankaya Ariston Servisi kullanımınızda olan klimalarınız içinde her türlü bakım ve onarım hizmetini sizlere sunmaktadır.

Ariston markalı kombiler az gaz harcayan yapısı, ucuz ve bol yedek parçası, çoğu zaman her mahallede bulabileceğiniz servis noktaları ve ideal fiyatları ile de tercih nedeni olmuştur. Ancak kombi satın alımı ve ardından belirli işlemler dâhilinde olmalıdır.

İlk konu proje çizimi ve belediye onayıdır. Bu adım çok önemlidir ve garanti başlangıcı bu işlemlerin tamamlanması ile yapılır. Sadece kombi değil şofben ürünleri içinde bu işlem geçerlidir.

Uygun ürün seçimi, kullanılacak petek sayısı ve metre tülü, tesisat kurulumu, baca montajı gibi tecrübe ve tecrübe isteyen işleriniz Çankaya Ariston Servisi ustaları doğrulusunda büyük bir ilgi ve ilgi ile tamamlanmaktadır.

Çankaya Ariston Servisi , servis sektöründe kattığı yeniliklerle tanınan , sektörde baş rol oynayan seçkin , çalışkan ve disiplinli bir firmadır. İşini ilk günkü heyecanla ama profesyonelliğin gerektirdiği tüm şartları yerine getirerek yapar.

Hizmet merkezimiz ve tüm çalışanlarımız Çankaya bölgesinde , Ariston ürünleri için gerek duyulan servis açığını en başarılı şekilde kapatmıştır.  

Herkes evine özenle seçerek beyaz eşyalarını alır ve hayatını kolaylaştırması için de uzun süre kullanabilmeyi hayal eder. İşte bunun yaşanabilmesi için yapılacak en doğru şey Çankaya Ariston Servisi uzmanları gibi sertifikaya sahip, işinin ehli profesyonellerle eşyaların bakımlarını yaptırmak ve teknik desteğini almak.

Çankaya Ariston Servisi çatısı altında çalışan uzmanlarımız beyaz eşyanın satın alınmasından sonra kullanıcılarında dikkat etmesi gereken bazı konular olduğuna dikkat çekmek istiyorlar.

 – Satın alınan beyaz eşya için en doğru kullanım alanı seçilmeli.

 – Montajı yapılması gereken beyaz eşyalar için mutlaka profesyonellerden destek alınmalı. Kullanılmak istenen alan doğru değilse yine uzmanların tavsiyeleri dikkate alınmalı.

 – Beyaz eşya nın satın alındığı firmadan kurulum için gerekli yedek parçalar, kurulum şeması ve benzeri dökümanlar mutlaka istenmeli.

 – Satın alınan eşyanın garanti belgesi satıcıdan kaşelenmiş olarak mutlaka temin edilmeli.

 – Kullanılmaya başlanan beyaz eşyalarda arıza ikazları kullanım kılavuzundan kontrol edilerek anlamı öğrenilmeli ve kullanıcının yapamayacağı bir arızaysa mutlaka teknik servis aranarak destek alınmalı. Telefonla alınan destek yeterli olmuyorsa Çankaya Ariston Servisi bünyesinde randevu oluşturarak cihazın kontrol edilmesi için teknik personel çağırıl

Çankaya Ariston Servisi ev ve iş yerlerinizde kullandığınız ve arıza açan çamaşır makinası arızalarınız , bulaşık makinası onarımlarınız ve buzdolabınızda yaşadığınız tüm sorunlar için özel olarak görevlendirilmiş ekipleri ile sizlere kusursuz hizmetin tüm detaylarını sunmaktadır.

Çankaya Ariston Servisi olarak  Beyaz eşya tamiri konusunda ne kadar uzmansak kombi ve klima servisi konusu da profesyonellik alnımıza girer. Ariston, ürün çeşitliliği ile kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarına cevap verir.

Her bütceye uygun , her ferdin ulaşabileceği modelleri ile ev ve iş yerlerimizde ilgi duyup severek kullandığımız Ariston , model bazındaki çeşitliliği ile de dikkat çekmektedir.

 Yedek parça ihtiyaçlarınız başta olmak üzere kurulum , montaj demontaj gibi ustalık gerektiren işlemleriniz için Çankaya Ariston Servisi isimli servis merkezimizi tercih edip randevu talebinde bulunabilirsiniz. 0312 448 00 00 numaralı iletişim ve danışma hattımız sizlerin emrindedir.