Çankaya Arçelik Servisi

Çankaya Arçelik Servisi isimli firmamız Ankara ilimizin en büyük ilçelerinden olan Çankaya ilçesine kaliteli hizmet vermek için kurulmuş ve bu amaç için yaklaşık çeyrek asırdır görev yapan firmadır.

Çankaya Arçelik Servisi Sorumluluğunun Farkında

Çalışkan yapısı yardımı ile her sorunun üstesinden gelen, dinamik yapısı ile de arıza ve bakım onarım gibi meseleleri kolaylıkla aşan, her koşulda müşterilerinin memnuniyetini ve haklarını ön planda tutan, üzerindeki sorumluluğun farkında olarak buna uygun davranan, dürüst kimliği ile beğeni toplayan, servis sektöründe aktif rol oynayan bir firmadır.

 Arçelik marka beyaz eşya veya elektronik ürünlerin özellikle günümüzde yerli sanayi olmasından kaynaklı olarak ülkemiz içerisindeki kullanımı yüksek seviyededir.

Bu konuda ortaya koyduğu üretim anlayışı ve ar-ge hizmetleri ile her zaman ileriye ve hayatı kolaylaştıran ürünleri ortaya koymayı amaçlayan, Arçelik sizler için ürünlerini sürekli ortaya çıkan yenilikler paralelinde geliştirmektedir. 

Beyaz eşya şofben klima kombi televizyon ve diğer Arçelik markalı ürünlerinize hızlı garantili ve güvenilir servis hizmeti sağlamak istiyorsanız hemen bizi 0312448 00 00 numaralı telefon vasıtası ile arayabilir, bakım & onarım randevusu alabilirsiniz.     

 Bunun yanında Arçelik ürünlerinin ekstra dayanması ve hizmet sürelerini tamamlayabilmesi için, gerekli olan ve Çankaya Arçelik Servisi firmasının sağladığı gibi iyi bir servis ağına ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu servis ağını yerli olmasının verdiği avantajla geniş bir şekilde kuran Arçelik, her türlü bakım, onarım ve tamir işlerinde sizlere hizmet vermektedir.

Böylelikle bu tamir işlerinin olmazsa olmazı olan bozulan parçanın yerine yeni ve orijinal olanı ile değiştirilmesi gerekliliği de önemli bir konu olarak dikkat çekmektedir. 

Çankaya Arçelik Servisi İle Garantili Hizmet

Çankaya Arçelik Servisi kendisine ve yapılan işçiliğe güvenini sergilemek için her türlü tamir bakım ve onarım işine firmamız bünyesinde tam 1 yıl ek garanti vermektedir.

Değişen parçanın garantimiz içerisinde tekrar bozulması durumunda, başta işçilik ücreti de ödememek üzere işleminizin tekrarlanmasını isteyebilirsiniz.

Bu avantaj sebebi ile de bütcenize boş yere extra yük bindirmemiş olursunuz. Kapınızda pos cihazı yardımı ile tüm işlem ve işçilik ücretini de ödemenizi sağlayan Çankaya Arçelik Servisi  tüm enerjisini sizlerin mutluluğu ve konforu için harcamaktadır.             

Sizlerin Arçelik marka ürünlerinizin her türlü servis hizmetlerinde yanınızda olan Çankaya Arçelik Servisi firmamız, bu onu da sizlere etkili bir hizmet sunabilmek amacıyla günden güne çalışmalarımızı geliştirmenin peşinden koşmaktayız.

Sizlerde bu konuda en iyi hizmeti almak ve Arçelik servisi ile en uzun süren kullanımı sağlamak amacıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Gece gündüz aralıksız şekilde görev alan servis personellerimiz vardiya usulü çalışmakta ve bu sayede zaman kavramı olmaksızın sizlere dakikalar içinde ulaşabilmekte ve arızalarınız için çalışma başlatabilmektedir. 

Çankaya Arçelik Servisi için pazar günü , tatil vs fark etmez. Müşterilerine hizmeti 24 saat ulaştıran Arçelik diğer markalarla arasında hizmet kalitesi farkını bu şekilde oluşturmuştur.

Çankaya Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Çamaşır makinesi bulaşık makinesi buzdolabı kurutma makinesi klima televizyon küçük ev aletleri gibi kaliteli ve kullanışlı ürünleri ve beyaz eşya üretimindeki başarı Arçelik markasını ev ve iş yerlerimizde baş köşeye oturtmuştur.

Eminiz ki Arçelik ürünü olmayan ve kullanmayan kimse yoktur. Her köşe başında rastladığımız satış mağazalarına ilaveten her semtte, bir kaç yerde mutlaka servis noktası da bulunmaktadır. 

Çankaya Arçelik Kombi Klima Servisi

Çankaya Arçelik Servisi klima ve kombi bakımlarınızı uygun mevsimde yaptırmanızı tavsiye etmektedir. Bunun için sonbahara girerken kombi , bahar aylarında da klima bakımı yapılması şarttır.

Müşteri temsilcileri ile yapacağınız telefon görüşmelerine istinaden , eğer işiniz telefon desteği ile çözülmezse adres bilgilerinizi bırakarakservis çağırabilirsiniz.

Bilinçli müşteriler oluşturmak için de ayrı bir çaba sarf eden Arçelik bu konu için de ayrı bir ekip oluşturarak ürün kullanımı , yapılması ve asla yapılmaması gereken işlemler başlığı altında eğitim vermektedir.

 Çankaya Arçelik Servisi hizmetlerini deneyimleyerek çözülmesi gereken meselelerinizi en hızlı şekilde yaptırmak isterseniz hemen bir telefon açınız. 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!