Çankaya Altus Servisi

Çankaya Altus Servisi

Alanında profesyonel bir ekip ile Çankaya Altus Servisi hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet sunmayı devam ediyor. Altus markasına ait olan bütün cihazların montajı, onarımı, bakımı eğitimli kişiler tarafından uygulanıyor. Bu da cihazların eskisi gibi verimli ve sağlıklı çalışmasını da sağlıyor. 

Klima çamaşır makinesi buzdolabı bulaşık makinesi dışında küçük ev aletleriniz ve diğer beyaz eşyaürünleriniz için Çankaya ilçemize en güvenilir servis hizmetini ulştımakta ve arızalarınızı sonlandırmaktayız. 

Televizyon tamiri ve nontajı konularında da teknisyenlerimiz tom donanımlı olarak adresinize gelerek yerinde işlem yapıyor.

Müdahalelerimiz Çankaya Altus Servisi bünyesinde kayıt altına alınarak ilerleyen dönemlerdeki aramalarızında ürün hakkında bilgi sahibi olmamız sağlanıyor. 

Çankaya Altus Servisi bu markaya ait ürünlerinizi profesyonel çalışmalarla tamir etmekte gerek duyulan durumlarda da bakımını yapmaktadır. 

Altus pek çok iş yerinde ve evde bulunan, severek kullandığınız markaya ait cihazlarınızı garantili onarır. Birçok nedenden dolayı arıza açan ürününüzü tamir ettirmek için operasyon merkezimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Bazen hasar darbe sonucunda, taşınma sırasında veya yanlış kullanım nedeni ile ortaya çıkıyor. Cihazların talimatlarına uygun bir şekilde kullanılması, ömürlerini uzatacaktır.

Montajları ve taşınması da özellikle işinde Çankaya Altus Servisi çalışanları gibi uzman olan kişiler tarafından yapılmalıdır. Cihaz içerisinde meydana gelen her hasar, doğru bir şekilde belirlenmelidir.

Çoğu zaman bu hasar iç parçalarında oluşur ve göz ile görünemez. Eğitimli kişilerce yapılan incelemeler hem kısa süre içerisinde sonuç verecek, hem de güvenilir bir şekilde onarımı yapılacaktır.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi gibi büyük beyaz eşyaların yeniden kurulması önemli bir süreçtir. Yanlış yapılan işlemler sonucunda, cihazın garantisi bozulabilir veya iç parçalar hasar görebilir. Ancak servis tarafından yapılan taşınma ve montaj işlemleri kaliteli ve güvenilir olacaktır.

Çankaya Altus Servisi ülkemizde ilgi ile karşılanan , severek kullanılan , yüksek satış rakamlarına ulaşarak her eve gimeyi başaran Altus markalı ürünlerin Ankara bölgesine hizmet sağlaması için kurulmuş güvenilir , iyi işler başaran ve müşterilerini hoşnut eden bir servis işletmesidir.

Semt semt ve mahalle mahalle dolaşan mobil ekiplerimiz çağrı kayıtlarına anında ve hızlı bir şekilde cevap verebilmektedir. Çankaya Altus Servisi ile çalışmak için 0312 448 00 00 numaralı destek merkezimizi aramanız , sorununuzu çözmek için atacağınız ilk adım olacaktır.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!