Çankaya Alarko Servisi

Çankaya Alarko Servisi yoğun ve tempolu metropol yaşantımızda severek kullandığınız, olmazsa olmazınız Alarko markalı klima şofben kombi gibi cihazlarınızın baş ağrıtan durmlarını ve bakım işlemlerini yaptırmanız için kurulmuş, deneyimli ve tecrübeli ekipleri ile tüm Çankaya ilçesine aktif şekilde yardımcı olan firmadır.

Çankaya Alarko Servisi
Çankaya Alarko Servisi

Müşteri ilişkilerinde sıcak ve mesafeli , tamiratlarında üstün başarı sağlayan , teknolojik çalışmaları ile göz dolduran , başarılı ve eğitimli personelleri ile her türlü yardımda bulunan , sadece o bölgeye değil Ankara ilinin tamamına mobil ekipleri ile destek olan tüm bunların karşılığında çok sevilerek özellikle tercih edilen bir işletmedir.

Alarko firmasının kombi ve klimalarının tamir ve bakımını üstlenen Çankaya Alarko Servisi her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş ve tutmaya da devam edecek olan bir firmadır.

Evlerin ve işyerlerinin kışın ısınma, yazın serinletme aracı olarak kullanılan klima ve kombiler, zaman zaman teknik arızalarla çalışmaz duruma gelebiliyor. Bu gibi durumlarda, tecrübeyi şiar edinmiş ve her zaman güler yüzlü olan personelimiz, size sadece bir telefon numarası mesafesinde olacaktır. Günün her saati Alarko  Servisi isimli firmamızı arayıp randevu alabilirsiniz.

 Klima ya da kombideki arızayı genellikle ev yahut işyerinizde çözmemiz mümkün oluyor. Daha yüksek arıza oranı taşıyan durumlarda, arızalı parçayı işyerimize götürüp orada tamir edebiliriz.

Asla hiçbir servis ve monte ücreti ödemeden, bir yıl garantili olacak şekilde tamirini Çankaya Alarko Servisi bünyesinde gerçekleştiririz. Kombi ve klima ürünleriniz arıza yaşamasalar bile, yılda bir kez mutlaka bakımdan geçirilmesi gereken cihazlardır.

Bu bakım yapılmadığı takdirde, cihazın kullanım gücü ve hızı yavaşlar. Yeni arızalara kapı aralanır. Özetle bizi aramanız için cihazınızın bozulmasını beklemeniz gerekmez.

Her türlü periyodik bakım sürecinde firmamız yine yanınızdadır. Çankaya Alarko Servisi atölyeleri de yoğun ve aktif bir çalışma temposu içinde bulunarak tüm işlerini hızlı bir şekilde bitirme gayretindedir.

Çankaya Alarko Servisi uzman kadromuz 25 yıllık bir birikim ve donanım ile Alarko marka cihazlarınızda oluşabilecek her tür sorunda yanınızda olmaya devam ediyor. Çankaya, Ankara ilimizin en kalabalık ve merkez denilebilecek ilçesidir. Bu bölgede Alarko marka kombi, şofben, kazan ve klima kullanan müşterilerimiz de oldukça fazladır.

Herhangi bir zaman sorunu yaşatmadan gece gündüz demeden müşterilerimize talepleri doğrultusunda garantili hizmet veriyoruz. Cihazlarda çalışmama, aniden durma, temassızlık, montaj hatası, parça eskimesi ve benzeri tüm sorunlarda kapsamlı hizmet sağlıyoruz. Kurumsal hizmet anlayışı ile yıllardır müşterilerimize sonuç odaklı işlemler sunuyoruz.

Alarko markası cihazlarının kalitesi ile bilinmektedir. Öyle ki geniş bir kitle tarafından tercih edilen Alarko markasının cihazlarına yıllardır uzman desteğini ekibimiz sağlamaktadır.

Çankaya sakinleri işlerinden geri kalmasın, zor duruma düşmesin diyerekten günün 24 saati nöbetçi teknisyen servisi sağlıyoruz. Gezici servis araçlarımız ile Çankaya bölgesinde her mahalle ve caddede hizmetlerimizi sürdürüyoruz. En ufak bir takılmada, sorunda Çankaya Alarko Servisi çağrı merkezimize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Şofbenler, Alarko markasının en sık tercih edilen ürünlerindendir. Şofbenler de yıllık bakımları dahilinde gayet iyi performans sergileyen cihazlardır. Şofbenlerde gün içerisinde farklı şikâyetlerle karşılaşabiliyoruz. Mesela rezistans yanması sorunu bunlardan bir tanesidir.

Bazı durumlarda ise rezistans ve termostat bağlantı klemensleri eriyebiliyor. Kademe anahtarı arızası, bağlantı kablolarının erimesi gibi arızalar da sıklıkla karşılaştığımız durumlardır. Şofbeninizde meydana gelebilecek bu ve benzer durumlarda Çankaya Alarko Servisi olarak gerekli tedbirleri sizler için alıyoruz.

Alarko kombilerde de benzer pek çok arıza kaydı alabiliyoruz. Örnek vermek gerekirse gaz yokluğu-ateşlemearızası bunlardan birisidir.

Kombide yanma oluşmaz ya da dairede gaz kesintisi var ise böyle bir durum ortaya çıkabilir. Gaz akışının kontrolü sağlanmalı ancak gaz akışında bir sorun yok ise herhangi bir müdahalede bulunmadan Çankaya Alarko Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçmenizi öneriyoruz.

Alarko klimalar ise bulunduğunuz ortamı hava sirkülasyonu ile konforlu bir alana çeviren oldukça kullanışlı cihazlardır. Klimalarda karşımıza sık çıkan şikâyetlerden birisi koku yayma durumudur.

Koku şikâyetlerinde genellikle yağ gibi, sigara kokusu gibi ağır kokulardan bahsedilmektedir. Ayrıca halı parçacıkları, toz, kâğıt parçaları ve daha pek çok gözle görülmeyen ufak cisimler kokuya neden olabilirler.

Buradaki sorun klimadan değil ortamdan kaynaklıdır. Klimanız bulunduğu ortamdaki havayı sirkülasyon sayesinde dışarı verdiğinden ortamdaki sinmiş kokular size gelmektedir.

Klimanızın temizliğini aksatmadan yapmalı ve klimanızın bulunduğu odayı da sık sık havalandırmalısınız. Ancak koku sorunu ile başa çıkamaz iseniz dilediğiniz an Çankaya Alarko Servisi klima teknik birimimizden yardım alabilirsiniz.

.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!