Bursa SEG Servisi

Bursa SEG Servisi

Bursa Seg Servisi olarak 25 yılı aşkın süredir uzman kadromuz ile Seg cihazlarınızda kaliteli ve çözüm odaklı hizmet sunmaya devam ediyoruz. Seg marka beyaz eşya ve televizyonlar oldukça kullanışlı ve geniş bir kesim tarafından tercih edilen cihazlar olmakla beraber yıllık bakım ve düzenli temizlikleri yapıldığı takdirde uzun vadede sorun çıkarmamaktadır.

Ancak her elektronik cihazda olduğu gibi bu tip cihazlarda da parça ya da elektrikle alakalı bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. Böyle anlarda ise cihazınızın marka ve modeline hâkim bir ekip tarafından yardım almanız gerekir.

Seg markasının mutfaklarda en sık tercih edilen cihazlarından bir tanesi buzdolaplarıdır. Gün içerisinde buzdolaplarına dair pek çok farklı şikâyet alabiliyoruz. Buzdolabının buzluk bölmesinin karlanma yapması gelen şikâyetlerden birisidir.

Buzdolabı eğer bir şekilde içeri ısı alıyorsa karlanma yapacaktır. Kapı eşik lastiklerinin zamanla eskimesi ve kapı içerisinden ısı sızdırması ile bu sorun görülebilir.

Gaz kaçağı da buzdolabınızdaki karlanmanın sebeplerinden bir tanesidir. Bursa Seg Servisi uzman personelimiz öncelikle buzdolabınızın kapı eşik lastiklerini kontrol edecek ve eğer gerekiyorsa değişimini yapacaktır. Arkasından gaz kaçak kontrolünü sağlayarak bir gaz kaçağı olup olmadığını anlayacak, duruma göre gaz takviyesi yapacaktır.

Mutfaklarda yoğun bir şekilde kullanılan Seg marka bulaşık makinelerinde de farklı arızalar karşımıza çıkabiliyor. En sık aldığımız şikâyetler arasında; su almama, boşaltmama, kireçlenme, iyi yıkamama, pompa arızası, su sızdırma gibi arızalar karşımıza çıkıyor.

Bursa Seg Servisi ekiplerimiz öncelikle bir arıza tespiti gerçekleştiriyor ve problemin kaynağına en uygun yöntemle onarım gerçekleştiriyor.

Bursa Seg Çamaşır Makinesi Servisi

Seg marka çamaşır makinelerinde tıpkı diğer çamaşır makinelerinde de sık karşılaştığımız kireçlenme sorununu görebiliyoruz. Şebeke suyuna bağlı olarak rezistans kireçlenmesi müşterilerimizin canını sıkan bir durumdur. Servis olarak cihazınıza en uygun kireç çözücü ve tuz kullanmanızı öneriyoruz. Konu hakkında detaylı bilgi alabilmeniz açısından Bursa Seg Servisi müşteri temsilcilerimize günün dilediğiniz saati ulaşabilirsiniz.

Hem evlerde hem de işletmelerde kullanılan Seg marka televizyonlar farklı özellik ve boyutlarda insanların ihtiyacını karşılamaktadır. Günümüzde LED, LCD ve plazma çeşitleri sık bir şekilde tercih edilen modellerdir. Günlük olarak televizyonlar konusunda da farklı arıza kayıtları bizlere gelmektedir.

Bunlardan en yoğun şekilde aldıklarımız; karlanma, net göstermeme, sinyal alamama, anten arızaları, kumanda arızaları, kablolu yayın arızaları, ekranın yarısının göstermemesi gibi sorunlardır.

Seg marka televizyonlarınızın taşınmasından montajına, bakım onarımından yedek parça teminin kadar her türlü işlem ile ilgilenmekteyiz. Diğer tüm cihazlarınızda olduğu gibi Seg marka televizyonlarınızda da yaşayacağınız sorunlarda Bursa Seg Servisi teknik birimimizden destek talep edebilirsiniz.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!