Bodrum York Servisi

Bodrum York Servisi olarak yıllardır York klimalar ile ilgili her türlü bakım ve onarım hizmetini sürdürmekteyiz. Bodrum gibi büyük bir şehirde York klimaların kullanım oranı da oldukça fazladır.

Klimanızın yıllık bakımlarından parça bakımlarına, temizlik ve montajına kadar her türlü ayrıntı ile sizler için ilgilenmekteyiz. Kurumsal hizmet anlayışı ile her müdahalemizin arkasında olmaktayız. Klimalar pek çok marka ve modelde insanlara sunuluyor.

Klima konusunda teknik donanımı ile her türlü ihtiyacı karşılayan markalardan bir tanesi de York markasıdır. York markası konusunda uzmanlaşmış ekiplerimiz sizlere hızla yardımcı olmaktadır.

Klimalar konusunda günlük olarak karşımıza pek çok şikâyet çıkabiliyor. Bunlardan bir tanesi de klimanın koku yaymasıdır. Klima salon ya da odalarda sürekli çalıştığında ortama sinmiş kokuları kendisine çeker. Yağ gibi, sigara kokusu gibi ağır kokular klima bünyesinde devir daim ederek sizlere geri gelir.

Halı parçacıkları, toz, kâğıt parçaları ve daha pek çok ufak cisimler kokuya neden olabilirler. Klimanızdaki koku sorununu çözmek için cihazınızın temizliğine önem vermeli ve bulunduğu ortamı sürekli havalandırmalısınız. Bu konuda uzman desteğine ihtiyacınız olursa Bodrum York Servisi ekiplerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Yeterli derecede soğutmaması ya da ısıtmaması klimalar konusunda sık karşılaşılan bir sorundur. Pek çok farklı neden bu olayı ortaya çıkarabilir. Fan motoru ya da kompresör arızaları bunun başlıca nedenleridir.

Bu iki önemli kısımda meydana gelebilecek bir aksama, tekleme klimanızda ciddi sorunlar ortaya çıkarabilir. Böyle bir durumda cihazınızdan ne soğuk ne de sıcak hava alabilirsiniz. Bodrum York Servisi olarak yıllık bakımlar dahilinde hem fan motoru hem de kompresör bakımını başarılı bir şekilde yapmaktayız.

Klimanızdaki filtrelerin temizlenmesi performans açısından önemlidir Toz birikmeleri ile filtreler tıkanabiliyor. Bu nedenle yeteri kadar havayı veremiyor olabilir. Kumanda ayarlarınızın da doğru olduğuna emin olmalısınız.

Yaz kış modlarına dikkat etmelisiniz. Uygun ayarda çalıştırdığınız takdirde York klimanızdan tam performans alabilirsiniz. Klimanızın özellikle bahar ve yaz ayları gelmeden bakımının yapılması önemlidir. Bu konuda Bodrum York Servisi operasyon merkezimizi arayarak bir takvim belirleyebilir ve cihazınıza ilgili bakım onarım hizmetini alabilirsiniz.

Bodrum merkez ve ilçelerde York klimaları konusunda yıllardır yürüttüğümüz başarılı çalışmalar daima müşteri memnuniyeti ile sonuçlanmıştır. Bu anlamda ekibimize güvenebilirsiniz. Sizlere her işlem sonrasında bir yıllık servis garantisi vermekteyiz.

Bu anlamda bizlere ihtiyaç duyduğunuz her an anında yanınızda olmaktayız. Bodrum York Servisi tek numaramız ile her bölgeden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca York orijinal yedek parça ihtiyacınızda da sizlere ambalajından yeni çıkmış orijinal yedek parça desteği sağlamaktayız.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!