Bodrum White Westinghouse Servisi

Bodrum White Westinghouse Servisi

Hemen her gün bir yenisi çıkan ve hayatı daha da kolaylaştıran beyaz eşyalar kullanılacakları ortama uygun bir şekilde tercih edildiğinde yıllarca fayda sağlamaktadır. Birbirinden farklı pek çok yerli ve yabancı marka, beyaz eşyalar konusundaki kalitesini kanıtlamış durumda.

Yıllardır tercih edilenlerinden tutun da piyasaya yeni girmiş ancak oldukça yoğun bir ilgi ile karşılaşan markaların cihazları hemen her evde ve işletmede yerini alıyor. Biz ise Bodrum White Westinghouse Servisi olarak 25 yıldır Bodrum sakinlerine tercih ettikleri hangi marka ya da model olursa her tür beyaz eşya konusunda ihtiyaç duydukları bakım ve onarım işlemlerini yapıyoruz.

İso 9001 belgeli firmamız alanında uzman teknisyenleri ile haftanın 7 günü 24 saati sizlere yardımcı olmaktadır. Yerinde arıza tespit, onarım ve yedek parça montajı gibi işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Ayrıca donanımlı bir atölyemiz olup her türlü teknolojik teçhizata sahip durumda olmaktayız.

Kurumsal hizmet anlayışı ile çıktığımız bu yolda daima müşterilerimizin beklentilerine fazlasıyla cevap verme güdüsü ile hareket etmekteyiz. Bodrum White Westinghouse Servisi operasyon merkezimize gelebilecek bir arıza kaydı neticesinde saat, ilçe ve semt fark etmeksizin müşterilerimizin yardımına koşmaktayız.

Çamaşır makinesi kazan arızası, çamaşır makinesi iyi yıkamama, kurutma makinesi gürültülü çalışma, klima soğuk hava üflememe, fırın iyi pişirmeme, bulaşık makinesi su sızdırma ve aklınıza gelebilecek daha pek çok arıza ve şikâyette uzman desteği vermekteyiz. Bunu elbette alanında deneyimli ve sertifikalı ekibimiz ile sağlamaktayız.

Bildiğiniz gibi beyaz eşyalar ev ya da işletmelerin en yoğun kullanılan ve en çok ihtiyacı karşılayan cihazlarıdır. Bu sebeple saydığımız bu ve benzeri arızalar ortaya çıktığında günlük işler de aksayacak bu da sizleri zor duruma sokacaktır.

Bodrum White Westinghouse Servisi olarak ekibimizle müşterilerimiz mağdur kalmaması açısından günün 24 saati hizmet vermekteyiz. Yıllardır nöbetçi servis sistemi ile çalışmaktayız. Bu anlamda ister tatil günü, ister gecenin bir yarısı isterse sabahın en erken saatlerinde olsun tek bir telefon ile hizmetimizi anında dilediğiniz yere götürmekteyiz.

Beyaz eşyalarınızın yıllık bakımı için bizlere kayıt bırakmanız yeterli olmaktadır. Yılardır müşterilerimizin beyaz eşyalarında gerekli bakımları aksatmadan gerçekleştirmekteyiz. Parça değişimlerinde ise beyaz eşya markanız ve modeli ne ise orijinal yedek parça temin etmekte ve montajını yapmaktayız. Bu anlamda hizmet kalite ve politikamızdan ödün vermemekteyiz.

TSE standartlarında hizmet sağlayan firmamız ayrıca teknolojinin imkânlarından da faydalanmakta bu anlamda müşterilerine hızlı bir şekilde geri dönmektedir. Online destek, WhatsApp destek gibi iletişim çağının bizlere sunduğu imkânları kullanıyor ve müşterilerimize hiçbir suretle vakit kaybı yaşatmıyoruz.

Yıllardır müşterilerimizin memnuniyeti ile daha da güçlenen Bodrum White Westinghouse Servisi firmamız çağın gereksinimlerine ayak uydurarak daima daha iyiyi hedefleyerek güler yüzlü personeli ile bakım, onarım ve yedek parça montaj işlemlerine aralıksız bir şekilde devam etmektedir.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!