Bodrum Viessmann Servisi

Bodrum Viessmann Servisi, kombi, şofben, klima gibi Viessmann ürünlerinizde yaşayacağınız arızalar ile ilgili sizlere garantili hizmet sunuyor.

Bodrum’da geniş hizmet ağı ile çalışmalarına devam eden servisimiz tıpı diğer beyaz eşya markalarında olduğu gibi Viessmann ürünlerinde de konuya hakim sertifikalı personelleri ile müşteri odaklı hizmet sunuyor.

Viessmann, şofben, klima ve kombileriyle ülkemizin hemen her yerinde hem evlerde hem de işletmelerde kullanılan ve tam randıman sağlayan ürünlerdir. Periyodik bakımları yapıldığı sürece Viessmann ürünlerinde herhangi bir sorunla karşılaşmaz ya da minimum ufak sorunlarla baş etmek durumunda kalırsınız.

Bodrum Viessmann Servisi Yararlı Bilgiler

Elektrikle çalışan ürünler zaman içerisinde tekleyebilir, durabilir, üretimden ya da yedek parça bozulmasından dolayı ortaya çıkabilecek bir hata ile çalışmayabilir. Sebepleri çoğaltmak mümkün. Önemli olan bu gibi durumlara maruz kalmamak ya da minimumda bu sorunlardan kurtulmak.

Evlerde en çok kullanılan elektrikli ürünlerden birisi de şofbenlerdir. Şofbenler, belirli durumlarda arıza yapabilirler. Bu durumları sayma gerekirse; elektrik kaçırma durumu olabilir, rezidansı yanış olabilir, termostat ya da rezidans bağlantı kabloları yanmış olabilir, emniyet sviçlerinde bir erime ya da yanma söz konusu olabilir ve yine aynı şekilde kademe anahtarında bir erime ya da yanma söz konusu olabilir.

Bu tip arızalar bize gündelik olarak sıklıkla gelen ve personelimizin hemen her gün gerekli onarımları yaparak üstesinden geldiği sorunlardır. Viessmann şofbeninizde bu saydığımız sorunlardan birisini gördüğünüz takdirde Bodrum Viessmann Servisi olarak bizleri arayabilirsiniz.

Hasar tespiti yapacak olan personelimiz sizlere hasarın boyutunu ve gerekiyorsa yedek parçanın gerekli olup olmadığını söyleyecektir.

Kombiler gibi klimaların da periyodik bakıma ihtiyaç duyduğu unutulmamalıdır. Müşterilerimizden kombiye dair sorulan sorular arasında sıklıkla karşımıza çıkan kombinin çalışması ama 10 saniyelik bir süre sonrasında arıza moduna geçmesinin neden kaynaklandığına dairdir. Bunun nedeni fişle alakalı olabilir. Fişi tersine çevirip yeniden takıldığında sorun giderilmiş olacaktır.

Ancak bu da çözüm olmadıysa besleme kablosunda bir sorun olabilir. Faz ve nötrün yanlış bağlanması sonucunda bu tip bir hata alıyor olabilirsiniz. Ayrıca kombinize gaz gelmeme ihtimali de mevcuttur. Bu sebeple gaz valfini de kontrol etmenizi öneriyoruz. Kombinizi resetledikten sonra düzelmiş olmazsa mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Bir diğer aldığımız şikâyet ise basıncın artması ile alakalıdır.

Kombide basınç kendiliğinden yükseliyor ise ana eşanjör muhtemelen delinmiş demektir. Bu durumda değiştirilmesi gerekir. Orijinal yedek parça temini sağlayarak montajı sizler için yapan Bodrum Viessmann Servisi bu tip sorunlar için hızlı servisi ile anında kapınızda.

Teknik servis hizmetinde en iyi yöntem, işin uzmanı olan ve en sağlıklı teknik servis hizmeti veren ekiplerin tercih edilmesidir. Başarılı ve etkili teknik servis hizmeti için, Bodrum Viessmann Servisi elemanlarının etkili çalışmaları tercih edilmelidir.

Zamanında Bakım Yaptırın

Zamanında yıllık bakımla, cihazlarınız daha randımanlı çalışacaktır. Soğuk ve etkili kış günleri gelmeden kombi, kavurucu yaz sıcakları gelmeden klima bakımı yapılmalıdır. Klima bakımında öncelikli olan husus, filtre temizliğidir. Klimanın nefes almasına neden olacak bu temizlikten sonra, polen ve toz temizliğini de yaptırmak gerekir.

Bodrum Viessmann Servisi elemanları tarafından yedek parça değişimi, diğer bütün parçaların test edilmesi gibi durumlardan sonra, bakım ve onarım işleri bitirilmektedir.
Kombi bakımında, baca kısmının kontrolü, ısıtıcı kısmın kontrolü ve petek bölümünün kontrolü, tek tek yapılır. Uzman ekiplerce, bakım ve onarım, kısa zamanda, müşteri onayıyla, bitirilmektedir.

  • Bodrum Viessmann Servisi
  • Bodrum Viessmann Kombi Servisi
  • Bodrum Viessmann Şofben Servisi

İşin uzmanları tercih etmek çok önemlidir. Bu nedenle sertifikalı ve eğitimli olan Bodrum Viessmann Servisi bünyesindeki teknik servis elemanlarımız, aynı zamanda, gerekli olan tecrübe ve birikime de sahiptir. Aradığınız mükemmel çözümler için, teknik servis elemanlarımızın çalışmaları tercih edilmelidir. Başarılı olmak için, başarıya giden yolu seçmek gerekir.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!