Bodrum Vestel Servisi

Bodrum Vestel Servisi kaliteli iş birliği ve avantajlı çözümler üretme prensibi ile Bodrum ilçesine bağlı tüm mahallelere hizmet verir.

Hizmetlerimiz, 7 gün 24 saat online olan mobil ekiplerimizin anlık müdahaleleri ile gerçekleştirilir.

Yılların tecrübesi ile edindiğimiz bu profesyonellik, kurumsal çözümlerle birlikte günden güne siz değerli müşterilerimizin memnuniyetleri ile katlanarak devam etmektedir.

Vestel Şofben Basınç Sorunları

Vestel şofbenler hem dekoratif tasarımları hem de teknolojik donanımları ile performansı en yüksek verimde seyreden beyaz eşyaların başında gelmektedir.

Bunun farkında olan Bodrum Vestel Servisi uzmanlarımız, Vestel marka her model şofben arızası için uzman çözümler üreterek günden güne gelişim göstermektedir. Şofbenlerin en önemli arızaları arasında basınç sorunları gelmektedir.

Özellikle Bodrum Vestel Servisi uzmanlarımız bar basıncının 1.5 ile 2.0 arasında sabit olması gerekliliğine vurgu yaparlar. Eğer şofben çalışması sırasında aşağı yukarı dalgalanmalar oluyorsa basınç sorunu vardır. Bu sorun derhal çözüme ulaştırılmalıdır.

Sık sık basınç düşmesi de şofben basınç sorunları arasında en çok karşılaşılan arızaların başında gelir. Basınç düşmesi problemlerinde, genleşme tankı arızası öne çıkar.

Bu arıza, şofbenin bakım ve onarımı ile rahatlıkla giderilir. Bodrum Vestel Servisi uzmanlarımızdan şofben arızalarının tamamı için bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Vestel Klima İçin Yaptığımız Hizmetler

Klima arızaları, klima bakım, onarım işlemleri gibi birçok hizmet alabileceğiniz Bodrum Vestel Servisi olarak, klimanızda olası tüm sorunları uzman görüşler eşliğinde onararak, ilk günkü konforunda teslim ediyoruz.

 • Gaz dolum işlemleri
 • Montaj işlemleri
 • Borulama işlemleri
 • Kompresörlerin değişmesi
 • İç ve dış ünite bakımı
 • Bakteri temizliği
 • Filtre temizliği

Gibi birçok ayrıcalıklı ve kaliteli hizmeti Bodrum Vestel Servisi firmamızdan talep edebilirsiniz.

Vestel Yeni Nesil Buzdolaplarına Yenilikçi Çözümler

Yenilenen teknolojiye ayak uydurmak hizmet sektörünün vazgeçilmez ilkelerinden biri olmalıdır. Bu prensip ile çalışan Bodrum Vestel Servisi firması olarak, yeni teknolojilere ayak uyduruyor, tüm ekipmanlarımızla sürdürülebilir bir konforu evlerinize getiriyoruz.

Vestel marka yeni nesil buzdolaplarında olması muhtemel her türlü sorun, onarım hizmetleri tarafımızca kusursuzca yapılmaktadır. Buzdolabı kompresör değişim işlemlerinden gaz dolum işlemlerine kadar bütün sistemsel ve donanımsal arızalara teknolojik, avantajlı ve ekonomik çözümler üretmekteyiz.

Vestel Çamaşır Makinesi İçin Yaptığımız Hizmetler

Hızlı ve %100 çözüm garantisi ile çalışmak temel prensibimiz. Bu prensip doğrultusunda çalışan Bodrum Vestel Servisi ekiplerimiz, Vestel çamaşır makinenizdeki her türlü arıza sorununa, arızanın durumuna göre evde veya profesyonel atölyelerimizde çözüm bulmaktadır.

Çamaşır makinesinin su almaması, temiz yıkanmaması gibi birçok soruna anında çözüm bulan teknik ekiplerimiz, ürünlerinizin evinizden de monte edilmesi gereken durumlarda da aynı hassasiyeti ve titizliği göstermektedir.

 • Çamaşır makinesinin sıcak su rezistansının çalışmaması
 • Kurutma makinesi arızaları
 • Makinenin açma mandalının kırılması ve tüm fiziksel sorunlar
 • Kazan ve amortisör sorunları

Ve daha fazla sorunun çözümü, ISO 9001 belgeli Bodrum Vestel Servisi firmamızda, bir telefon kadar uzağınızdadır.

Vestel Bulaşık Makinesi İçin Yaptığımız Hizmetler

Orijinal yedek parça temini, değişimi işlemlerinin garantili bir şekilde yapıldığı Bodrum Vestel Servisi firmamız, Vestel bulaşık makinesi sorunlarına da yenilikçi çözümler üretmektedir.

Bulaşık makinenizin modeli ne olursa olsun, yalnızca Vestel bulaşık makineleri uzmanlarımız, Bodrum Vestel Servisi atölyelerinde sorunlarınıza çözüm bulmak ve bir daha yaşanmasını engellemek amacıyla çalışmaktadır.

 • Bulaşık makinesisepet değişimi
 • Program düğmelerinin içeri kaçması ya da çalışmaması
 • Kapak yaylarının arızalanması
 • Sıcak su rezistansı sorunları

Gibi sorunlar başta olmak üzere birçok sorununuzun sonlanması için Bodrum ilçesinde bulunan Vestel servisimize bekleriz.