Bodrum Subzero Servisi

Bodrum Subzero Servisi

Bodrum semt ve mahallelerinde yıllardır kaliteli çalışmaları ile her marka ve modelde beyaz eşyalarınıza garantili bakım ve onarım sunan Bodrum Subzero Servisi ekiplerimiz günün 24 saati aralıksız olarak hizmetlerine devam etmektedir. Beyaz eşyalar hem mutfakta hem de banyolarda yoğun bir şekilde kullanılan cihazlardır. Dünyanın neresinde giderseniz gidin insanların işlerini pratik bir şekilde yapmak adına beyaz eşyalar kullandıklarını görebilirsiniz. Bunun anlamı ise beyaz eşyaların artık hayatımızın birer parçası olduğudur.

Günümüzde teknolojik gelişmelere paralel olarak son model cihazlar büyük konfor sağlamaktadır. Birbirinden farklı markalar insanların ev ve işyerlerinde günlük işlerini daha pratik hale getirmek adına yeni donanımlarla cihazlarını sunuyorlar. Ancak elbette beyaz eşyaların seçiminden bakımına kadar pek çok aşamasında dikkatli davranmak gerekiyor.

Ev ya da işyerinizi ihtiyacına göre tercih ettiğiniz bulaşık, çamaşır, kurutma makinesi, buzdolabı ya da klimalar ancak doğru tercih ile istediğiniz verimi sağlayacaktır. Bu sebeple 25 yıllık tecrübemiz ile beyaz eşya tercihinden taşınmasına, montajına, bakım temizlik ve yedek parça işlemlerine kadar müşterilerimize her süreçte profesyonel destek sağlıyoruz.

Mutfaklarda yoğun bir şekilde kullandığınız buzdolabı, fırın ya da bulaşık makineniz elektrik ve su desteği ile çalışan çok parçalı cihazlardır. Bu parçalarda bir aksama olması dahilinde cihazdan verim alamama bir yana kullanılamayacak bir raddeye gelmesi de söz konusu olabilmektedir. Buzdolabı soğutmuyor arızasından bulaşık makinem kireç tutuyor gibi sorunlara ya da fırınım iyi pişirmiyor gibi şikâyetlere son veriyoruz.

Bu gibi şikâyetler elbette bizim en sık karşılaştığımız şikâyetlerdir. Ancak bunun ötesinde daha pek çok arıza kaydı alıyoruz. Bodrum Subzero Servisi olarak müşteri memnuniyetini maksimumda sağlamak bizim birincil hedefimizdir. Bu sebeple yıllardır olduğu gibi bilinçli müdahale ile sonuç odaklı işlem prensibi ile hareket ediyoruz.

Çamaşır makinesi su almıyor gibi şikâyetler ya da kurutma makinem sesli çalışıyor gibi durumlarda gecenin kaçı olursa olsun Bodrum semt ve mahallelerinde sizlere yardımcı olacak bir servisiniz olduğunu unutmamalısınız. Bu tip arızalar zaman tanımazlar ve ne zaman ortaya çıkacağı bilinmez. Günümüzün en büyük sorunlarından bir tanesi de herhangi bir arıza durumunda cihazınızın dilinden anlayan servis bulamama ya da bulsanız dahi geç gelmesi durumudur.

Hiçbir müşterini mağdur etmeyen firmamız gezici servis araçları ile her semt ve mahalleye aktif olarak hizmet götürmektedir. Bir Bodrum Subzero Servisi ekibinden beklediğiniz her tür donanıma sahip bulunuyoruz. Beyaz eşyalarda bilinçli müdahalenin son derece önemli olduğunu düşündüğümüzden sizlere yerinde bakım-onarım hizmeti sağladığımız gibi tam donanımlı atölyemiz ile de yardımcı olmaktayız.

Beyaz eşyalar konusunda en önemli noktalardan birisi de orijinal yedek parça teminidir. Biz Bodrum Subzero Servisi olarak bu konuda oldukça hassas davranmakta olup cihazınızın marka ve modeline uygun orijinal parça temin ediyor ve beyaz eşyanızdaki sorunu yüzde yüz ortadan kaldırıyoruz. Tüm beyaz eşya kullanıcıları Bodrum için tek numaramızdan günün her saati bize ulaşabiliyor.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!