Bodrum Siemens Servisi

Bodrum Siemens Servisi, 190 ülkenin üzerinde ürettiği beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri; bulaşık makinesi, fırın, derin dondurucu, klima, su ısıtıcı, çamaşır makinesi gibi pek çok ürünle yıllardır Türk halkının evlerinde yerini alıyor.

Kalitesini ve gücünü 1800’lere dayanan köklü geçmişinden alan Siemens, geniş satış noktası ve servis birimleri ile insanlara hizmet sunmaktadır.

Siemens markalı beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri konusunda yılladır olduğu gibi Bodrum halkına haftanın 7 günü 24 saati hizmet götüren Bodrum Siemens Servisi bu bağlamda Siemens ürünlerinde yaşayacağınız her türlü teknik ve donanım desteği sizlere sağlıyor.

Bodrum Siemens Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalarda ortaya çıkan bazı teknik sorunlar günlük işlerinizi aksatmakla beraber can sıkıcı olabilmektedir. Örneğin yaz aylarında ev ya da iş yerlerimizde sıklıkla kullandığımız klimalar arada sırada aksaklıklar ortaya çıkarabiliyor.

Bodrum Siemens Klima Servisi

Mesela klimada fan motoru çalışıyor ancak ne soğutma ne de ısıtma gibi bir işlem gerçekleşmiyor. Böyle bir durumda öncelikle termostat kontrol edilmelidir. Termostat yanlış bağlanmış olabilir ya da arızalanmış olabilir ki arıza durumunda yeni bir parça gerekebilir.

Kompresör termiği ya da rölesinde bir arıza meydana gelmiş olabilir. Akım testi yapılmalı ve akım yok ise rölen in değiştirilmesi gerekir.

Fırınlarda meydana gelen ve sıklıkla insanları zor duruma sokan arızalardan birisi ise fırında ısınmama problemidir. Fırın içerisinde bulunan rezistans arızalandığında fırın ısınmayacaktır. Bu durumda pişirme işlemi de yapamazsınız.

Rezistansın bozulup bozulmadığı yetkili arkadaşlarımızın kontrolü ile anlaşılacaktır. Ayrıca fan motoru arızalarında kısmi ısınma görülür ki bu durumda rezistansın verdiği ısının devir daim edilemediği anlamı çıkar. Bu da fan motorunun değiştirilmesini zorunlu kılar. Ancak yine de Bodrum Siemens Servisi personelinin gerekli bakım dâhilinde tespitlerini yapması gerekir.

Bulaşık makinelerinde ise iyi yıkamama, tabak ve bardakların yeterli derecede temizlenmemesi gibi sorunlarla sıklıkla karşılaşılabiliyor. Bunlar için alınacak tedbirler arasında çatal, bıçak ve tabaklarda yemek kalıntısının kalmamasına dikkat edilmesi en önemlisidir. Durulayarak ve yerli yerinde koyarsanız daha iyi yıkanacaktır. Bunun yanında her makinenin kendisine has bir kireç ayarı bulunmaktadır.

Makinenize uygun kireç ayarı hakkında servisiniz sizleri bilgilendirecektir. Deterjanın yanında parlatıcı kullanımını da eksik etmemeye çalışın. Ancak çalışmama ya da çalışırken durma, verim alamama gibi problemlerde mutlaka Bodrum Siemens Servisi olarak bizlerden destek isteyiniz. Siemens marka her türlü beyaz eşya ve elektrikli ev aletiniz arzunuz doğrultusunda belirli aralıklarla kontrol edilir ve gerekiyorsa orijinal yedek parça ile garantili bir şekilde tamiri gerçekleştirilir.

Bodrum Siemens Servisi bulunduğu bölgede olağanüstü bir hizmet veriyor ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor. Kendi alt yapısına ve özellikle de üretim kalitesine çok büyük yatırımlar yapan bir markanın ürünlerinden ve hizmetinden bahsediyoruz.

Elbette ki yaygın servis ağı ile birlikte kolay ulaşım ve kolay çare üretme noktasında bu servis hizmetlerinden yararlanmak çok önemli. Beyaz eşya klima televizyon ve diğer elektronik eşyaların üretimini yapan dev marka Siemens, satış sonrası servis hizmetlerine de büyük önem vermektedir.

Müşteri memnuniyeti esasını ön planda tutarak çağırdığımız zaman hizmetinizde koşan mükemmel bir servis ekip kalitesi ve ekipman ayrıcalığı ile önemli bir güven inşa etmiş durumda. Sağlıklı malzeme kullanımı ve enerji tasarrufu avantajları ile birlikte istediğiniz yerde yardımımıza koşan güçlü bir servis sizi destekliyor.

Bodrum Siemens Servisi güvenli hizmet ve kaliteli ayrıcalık için tüm müşterilerin ihtiyacını karşılayacak bir potansiyeli gözler önüne seriyor. Gerek doğalgaz sistemine gerekse de bu sistemin altyapısına yatırım yapan bir firmanın hizmetleri sizin için elbette ki ayrıcalıklı olacak. Sizi özel hissettirecek servis garantisi için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!